Phil Galfond žaluje Bluefire Poker!

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Phil Galfond žaluje Bluefire Poker!

Odoslaťod admin 20 Sep 2012 23:01

Diskusia k článku: Phil Galfond žaluje Bluefire Poker!

Online pokrová superstar z USA, Phil Galfond aka OMGClayAiken, je jedným z najúspešnejších cash game hráčov v histórii online pokru s $7,865,837 profitom z Full Tilt Pokru a ziskom $1,901,209 na P****Stars v súčasnej dobe. 27-ročná online legenda je nesmierne cenená v pokrovej komunite, pričom jeho názory a rady mali vždy veľkú váhu a výpovednú hodnotu.

Phil bol ikonou a hlavným inštruktorom pre výukovú stránku Bluefire Poker, kde patrili jeho videá medzi tie najvyššie hodnotené. Preto prišlo ako veľké prekvapenie, keď v roku 2011 skončil Galfond spoluprácu s Bluefire a napísal na výukovej stránke posledný príspevok s názvom „A Say Day“, v ktorom napísal:

„K dnešnému dňu sa rozišli naše cesty s Bluefire Poker. Je veľmi náročné odísť od niečoho, čo som pomáhal budovať od základov. Vezmite prosím na vedomie, že to bolo ťažké rozhodnutie, s ktorým som bojoval dlhú dobu. Je mi to ľúto, ale nemôžem zachádzať do detailov.“

Avšak, momentálne sa zdá dôvod Philovho odchodu o niečo jasnejší po tom, čo Galfond podal žalobu na svojho bývalého obchodného partnera Wi****m F. Murphyho, ktorý mu údajne nezaplatil náležitý podiel na ziskoch z Bluefirepoker.com.

Zdá sa, že Phil Galfond a Murphy sa dohodli na spoločnom podnikaní, keď bola v roku 2009 založená výuková stránka Bluefire. Galfond mal dostávať 38.33% zo...

Zobraziť celý článok
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22363
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: Phil Galfond žaluje Bluefire Poker!

Odoslaťod 3flash3 22 Sep 2012 12:57


Za tento príspevok od 3flash3 poďakovali - 2:
___Mortylen___, Horsey7
Obrázok používateľa
3flash3
 
Príspevky: 1502
Založený: Feb 2008
Poďakoval/li: 53 krát/410 krát
Karma: 48

Re: Phil Galfond žaluje Bluefire Poker!

Odoslaťod ___Mortylen___ 22 Sep 2012 15:33

Sickening :bad:
Obrázok používateľa
___Mortylen___
 
Príspevky: 1347
Založený: Sep 2009
Poďakoval/li: 179 krát/139 krát
Karma: 27


Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 35 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!