Zaujímavosti zo sveta pokru

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Zaujímavosti zo sveta pokru

Odoslaťod admin 30 Sep 2012 16:31

Diskusia k článku: Zaujímavosti zo sveta pokru

Tento týždeň opäť nebola núdza o novinky a zaujímavé príbehy v pokrovom svete, keď sa najviac diskutovalo o senzačnej výhre WCOOP Main Eventu, kde si s náporom profesionálov poradil microstakes hráč „maratik“. V Londýne dominovali na high rolleri borci z Macaa a Ongame Network bol konečne predaný spoločnosti z Montrealu.

Jednou z hlavných udalostí tohto týždňa v pokrovom svete bol inšpirujúci príbeh microstakes grindera s prezývkou „maratik“, ktorý vyhral P****Stars World Championship of Online Poker (WCOOP) Main Event za viac ako $1,000,000! V tej dobe bolo málo známeho o hráčovi z Ruska, ktorý obrátil 40 FPP (Frequent Player Points) na $1 milión.

O pár dní neskôr sme sa dozvedeli, že sa jedná o Marat Sharafutdinova, ktorý poskytol krátky rozhovor pre P****Stars. Sharafutdinov pokoril pole 1,825 hráčov na $5,200 WCOOP Main Evente, v ktorom bolo množstvo hviezd pokrového sveta a pokrových profesionálov. Nie je zvykom vidieť microstakes grindera ako bojuje za jedným stolom s najlepšími hráčmi sveta, ale Sharafutdinov uviedol, že za tie roky hrania už niekoľko kvalifikácii do veľkých turnaj zvládol.

„Všimol som si, že pri troche šťastia je možné sa kvalifikovať za malé množstvo FPP a tak som ich začal hrávať častejšie. Týmto spôsobom som vyhral aj pár vstupeniek na $215...

Zobraziť celý článok
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22363
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: Zaujímavosti zo sveta pokru

Odoslaťod A_Rimmer 30 Sep 2012 17:30

Po mesiacoch rokovaní s potencionálnymi kupcami konečne došlo k dohode o predaji Ongame Network, ktorú uchmatla Amaya Gaming Group Inc. Amaya Gaming Group, ktorá je situovaná v Montreale, zaplatí za Ongame celkovo od $6.5 do $8 miliónov. B**n.party sa snažil predať Ongame Network už bezmála rok a oficiálne oznámenie by mohlo prísť budúci týždeň.


Neviete niekto co sa momentalne deje na ongame? Nebezia ziadne turnaje, vsetky su len open alebo announced, GCOP mini asi tiez nebude... Vraj je to takto uz od vcera, ludia tam vypisuju ze B**n bude uzavrety a podobne kraviny, nejake blizsie info?
Obrázok používateľa
A_Rimmer
 
Príspevky: 875
Založený: Apr 2008
Poďakoval/li: 88 krát/131 krát
Karma: 23


Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 28 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!