Exkluzívny rozhovor s Jánom „vecneZivec“ Langthalerom, tretí

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Exkluzívny rozhovor s Jánom „vecneZivec“ Langthalerom, tretí

Odoslaťod admin 09 Nov 2012 08:00

Diskusia k článku: Exkluzívny rozhovor s Jánom „vecneZivec“ Langthalerom, tretím zo Sunday Million!

V posledných týždňoch sa roztrhlo vrece so skvelými výsledkami v podaní Sk/Cz pokrových hráčov v online herniach. My vám prinášame exkluzívny rozhovor s českým hráčom Jánom „vecneZivec“ Langthalerom o jeho skvelom úspechu v Sunday Million a výhre $105,880. Všetko sa to udialo z nedele na pondelok (27-28.10) v herni P****Stars. Ján dokázal uspieť v konkurencii 7,168 protihráčov a zaznamenal jeden z najlepších výsledkov českých hráčov v tomto roku.

AlfaZz: Na úvod by som ti chcel ešte raz pogratulovať a poprosil by som ťa, aby si sa našim čitateľom predstavil.
vecneZivec: Ahoj, díky moc. Jsem z Kralup nad Vltavou, což je asi 25km severně od Prahy. K pokeru jsem se dostal tak před 4 roky, nicméně není to moje hlavní životní náplň, ačkoliv tu hru miluju. (smiech) Normálně pracuju, pak hraju hokejbal za Ústí nad Labem, což sežere taky spoustu času. Dál mě baví i jiné sporty, filmy, angličtina atd.

AlfaZz: Vyhrať online za noc vyše $100,000 nemôže nechať človeka chladným. Ako si myslíš, že ti táto výhra zmení (pokrový) život?
vecneZivec: Chladným mě to rozhodně nenechalo. Ještě teď to vstřebávám a je to pro mě naprostá bomba. Pokrový život mi to úplně zásadně nezmění, protože se nehodlám stát nějakým velkým regulárem, nicméně dá se říct, že určitou dobu...

Celý článok => Exkluzívny rozhovor s Jánom „vecneZivec“ Langthalerom, tretím zo Sunday Million!
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22362
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: Exkluzívny rozhovor s Jánom „vecneZivec“ Langthalerom, tretí

Odoslaťod hegides 09 Nov 2012 10:47

.pekny rozhovor, vcera sme spolu hrali 5$ hyperturbo, nick mi bol nejaky povedomy tak som ho hodil do sharkscopu a uz som vedel, kde som ten nick videl :) gl dalej :good:

Za tento príspevok od hegides poďakovali :
AlfaZz
Obrázok používateľa
hegides
 
Príspevky: 838
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 151 krát/108 krát
Karma: 14


Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 7 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!