Výroky slávnych hráčov

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Výroky slávnych hráčov

Odoslaťod admin 19 Nov 2007 16:21

Diskusia k článku: Výroky slávnych hráčov

Alex Kravchenko /víťaz WSOP/ - povedal o štastí pri hre toto:
Pri NL Holdeme je veľmi veľkým faktorom štastie.

Phil Hellmuth /11-násobný víťaz WSOP/, historicky najúspešnejši hráč pokru sa prezentoval aj nasledujúcim výrokom:
Keby v pokri neexistovalo štastie, vyhral by som všetky turnaje.

Pri jednom turnaji si Greg "Fossilman" Raymer /víťaz WSOP/ a Gus Hansen povedali aj toto:
Greg: Mal by som viac žetónov, keby Gus nemal štastie
Gus: Mal by si menej žetónov, keby som nehral zle
Greg: No tým pádom by si mal menej Ty, pretože čím si myslíš že hráš lepšie, tým hráš v skutočnosti bláznivejšie.

Greg Raymer a Barry Greenstein, Greg povedal nasledovnú vetu:
Mám rád Londýn aj kvôli jeho počasiu.Podotknem, že mne sa Londýn síce tiež páčil, ale čo sa mu pozdáva na tamojšom počasí vážne netuším. Možno to, že vždy musím byť zavretý v nejakom poker klube :).Doyle Brunson /10-násobný víťaz WSOP/ jeho výroky:
Nebudem vám klamať, že rodina a poker sa dajú skĺbiť. Robil som všetko čo sa dalo, ale ako profi hráč si musíte vybrať prácu alebo rodinu.

Verím čestnému slovu viac ako najlepšej zmluve. Pri pokri som sa naučil byť čestný a ja sa tak chovám mimo pokru. Obchodníkom a podnikatelom neverím ani zdaleka tak, ako profesionálnym hráčom pokru.

Najdôležitejšou schopnosťou v pokri je čítanie...

Celý článok => Výroky slávnych hráčov
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22143
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 7 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!