Slovák v záverečnom deale na GPT a obzvlášť nabitý víkend v

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Slovák v záverečnom deale na GPT a obzvlášť nabitý víkend v

Odoslaťod admin 26 Nov 2012 07:00

Diskusia k článku: Slovák v záverečnom deale na GPT a obzvlášť nabitý víkend v podaní World Sit&Go Masters a King`s Premium €50,000 GTD

V dnešnom, na informácie mimoriadne bohatom článku, Vám prinášame reportáž z GPT €200,000 GTD, ktorý vyvrcholil v noci zo včera na dnes v rozvadovskom King"se, kompletné informácie o pripravovaných veľkolepých majstrovstvách sveta v SNG urnajoch World Sit&Go Masters s buy-inom €2,000+200 a záverom sa dozviete detaily o nasledovnom víkende v Rozvadove, pre ktorý bude signifikantným turnajom očakávaný King"s Premium €50,000 s buy-inom €100.

German Poker Tour €200,000 GTD
Áno milí priatelia a pokroví nadšenci, je to tu! Tak, ako dlho píšem už tieto reportáže z Rozvadova a dúfam, že sa v nich udeje konečne niečo pre našú krajinu zaujímavé, tak o to s väčším entuziazmom Vám teraz prinášam túto reportáž. Tak, ako je už zvykom a vynikajúce turnaje v rozvadovskom King"se sú účasťou vždy dominované nemeckými, českými prípadne poľskými hráčmi, tak tak tomu nebolo inak ani v aktuálnom pokračovaní DPT. Čo nás však nadmieru teší je, že aj napriek tejto prevahe, sa náš hráč dostal do finálového dealu a zároveň sa aj postaral o jeden z najväčších úspechov slovenských hráčov v poslednej dobe v Rozvadove. Je ním menej známy hráč zo Slovenska Adam Bažík, ktorý sa dostal do záverečného 4-way dealu a z turnaja si tak odniesol krásnych €19,500!

Turnaj s buy-inom €550, garanciou €200,000, dĺžkou blind levelu...

Celý článok => Slovák v záverečnom deale na GPT a obzvlášť nabitý víkend v podaní World Sit&Go Masters a King`s Premium €50,000 GTD
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22362
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: Slovák v záverečnom deale na GPT a obzvlášť nabitý víkend v

Odoslaťod Obex 27 Nov 2012 01:43

menej znamy ste si mohli odpustit minuly tyzden som trafil msr team event aj high roller ale ok :D ;)

Za tento príspevok od Obex poďakovali - 3:
aNdr3Jo, hegides, ramzey
Obex
 
Príspevky: 7
Založený: Máj 2009
Poďakoval/li: 1 krát/4 krát
Karma: 0

Re: Slovák v záverečnom deale na GPT a obzvlášť nabitý víkend v

Odoslaťod sklucis 27 Nov 2012 15:12

Obex napísal:menej znamy ste si mohli odpustit minuly tyzden som trafil msr team event aj high roller ale ok :D ;)



to je pravda. Gratulujem Adam, pekne dva tyzdne :)
sklucis
 
Príspevky: 187
Založený: Feb 2011
Poďakoval/li: 47 krát/21 krát
Karma: 11

Re: Slovák v záverečnom deale na GPT a obzvlášť nabitý víkend v

Odoslaťod michael163 27 Nov 2012 16:03

Obex napísal:menej znamy ste si mohli odpustit minuly tyzden som trafil msr team event aj high roller ale ok :D ;)


jezis prepac... nejako ma ten clanok obisiel a pocul som o Tebe prvy krat. V nasledovnom clanku, ked nieco hitnes, ako revanz napisem "znamy harcovnik slovenskeho ziveho pokru" ak ti to vyhovuje :D

kazdopadne BIG UP a gratulujem k solidnym trefam!

inak k tomu clanku ako celku, respektive hlavne spodne dve PR-ky: v admine sa vyskytli nejake problemy a vacsina z neho sa stratila a bola nahradena narychlo zbuchanym textom, takze aby si niekto nedomyslel nejake zavadzajuce okolnosti:)
Obrázok používateľa
michael163
 
Príspevky: 689
Založený: Jan 2010
Poďakoval/li: 63 krát/62 krát
Karma: 15

Re: Slovák v záverečnom deale na GPT a obzvlášť nabitý víkend v

Odoslaťod Obex 27 Nov 2012 19:09

dakujem za gratulacie :D Ja som to tak zase nemyslel, ale vyznelo to tak ako keby som nic neodohral nikde...sice aj tak mam malinko odohrane oproti ostatnym :D
Obex
 
Príspevky: 7
Založený: Máj 2009
Poďakoval/li: 1 krát/4 krát
Karma: 0


Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 22 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!