Martin Staszko končí v Teamu P****Stars PRO

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Re: Martin Staszko končí v Teamu P****Stars PRO

Odoslaťod amaterik 04 Dec 2012 15:14

Pri všetkej úcte ku názorom všetkých zúčastnených, na Slovensku a i v ČR je kopec hráčov, ktorí by si aspoň ten 1-ročný kontrakt v online tíme zaslúžili a určite by to aj v tomto regióne zvýšilo záujem a povedomie o pokri ako takom - menovite ma napadajú aktuálne 2-3 mená zo SR: Ján Bendík, Dávid Hrdlička a Lukáš Benkovič, dvaja posledne menovaní páni majú za sebou nejaké tie slušné live výsledky, roky to už úspešne točia na online a v online komunite sú to známe persóny, p. Bendíka netreba predstavovať.

A osobne neverím tomu, že Martin Staszko prejde k Full Tiltu, jasné, modus operandi je podobný ako u Bloma (prekvapujúci odchod a následne vstup do FTP), ale pri všetkej úcte k p. Staszkovi, sú hráči, ktorých FTP angažuje asi skôr :) Ja by som to jednému z troch hore menovaných pánov skutočne moc prial, myslím, že by to bolo ocenenie ich schopností, ale samozrejme, zostávam realistou :) Politika P****Stars súvisiaca s touto oblasťou marketingu mi je veľakrát nejasná (viď pri Nadalovi), ale to je iná kapitola.
amaterik
 
Príspevky: 127
Založený: Aug 2012
Poďakoval/li: 10 krát/18 krát
Karma: 0

Re: Martin Staszko končí v Teamu P****Stars PRO

Odoslaťod hegides 04 Dec 2012 15:16

.yup a bendik, ktory verejne prehlasuje ze online je rigged by mal reprezentovat P****Stars.. :good:

Za tento príspevok od hegides poďakovali - 3:
1886er, palo1973, wookie
Obrázok používateľa
hegides
 
Príspevky: 838
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 151 krát/108 krát
Karma: 14

Re: Martin Staszko končí v Teamu P****Stars PRO

Odoslaťod Napolleon 04 Dec 2012 17:01

Nechápem čo tu riešite... byť Stars Pro má aj svoje nevýhody... napríklad Vojta_R sa vyjadril, že dostal už viac krát ponuku byť PRO ale odmietol pretože je tam podmienka hrať online len na Staroch... a to pre neho nieje výhodné.. a keď má BR na to aby si BIs platil sán aj online aj live nemajú dôvod byť pro pretože to obnáša aj svoje povinnosti a takto sa môže sústrediť len na hru.. takých hráčov je v čechách myslím viac... ja Staszka úplne chápem.. peňazí má dosť a takto nemá žiadne záväzky a môže sa venovať viac rodine a iným veciam ako poker... je možné, že podpíše s FTP... všetko je možné.. ale každá herňa potrebuje hlavne "šoumenov"... pre nich nieje ani tak podstatné aké výsledky má daný hráč ale dôležitejšie je ako sa prezentuje, jeho škandále, sick live tells (Negreanu :) ) a podobné veci, kt. lákajú ľudí aby hrali poker a vedia upútať ich pozornosť... to, že momentálni FTPros majú divoké swingy a prehrávajú každý deň nespočet peňazí určite pritiahne väčšiu pozornosť a spraví reklamu viac ako to, že M. Staszko vyhral turnaj za 10k.... každý deň sú pokrové spravodajské weby plné titulkov ako "Hansen prehral 2M za mesiac/durrrr pustil 500k za session" nič v zlom ale toto láka ľudí k pokru.. veľa ľudí ich sleduje lebo chcú vedieť čo príde zajtra.. a ja tak isto :) nič v zlom ale to je marketing..
to je môj názor... každopádne želám veľa úspechov pánovi Staszkovi a všetkým pokrovým nadšencom :) GL! :gl:
Napolleon
 
Príspevky: 96
Založený: Nov 2011
Poďakoval/li: 75 krát/5 krát
Karma: 0

Re: Martin Staszko končí v Teamu P****Stars PRO

Odoslaťod palo1973 04 Dec 2012 17:21

neviem ako si na to prisiel ze musis hrat online len na stars,to by potom live mohli hrat asi iba stars eventy a ao vidime,prave dnes hra par stars pros seriu u (buduceho?)najvacsieho konkurenta
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

Re: Martin Staszko končí v Teamu P****Stars PRO

Odoslaťod cercerBTSSK 04 Dec 2012 17:36

Martin S. svoju ulohu v time splnil, ked PS vyuzilo predpokladanu a samozrejmu vlnu zaujmu po jeho 2.mieste. Dovtedy a ani potom nemal ani zdaleka vysledky, ktore by ho predurcovali byt v time PS PRO. Je kvantum hracov, ktori nemaju zmluvu s PS a so skvelymi vysledkami, no tu vobec nejde v prvom rade o vysledky.
PS ma vlastnu strategiu a zjavne spravnu, koho dostat do timu, kedy a preco a pokial plni ich ulohu, tak v time je, pokial nie tak proste z timu odide
Je asi zbytocne to rozoberat, kedze marketingove ciele a postupy byvaju v medzi.firmach casto ine ako si vacsina ludi mysli :D
cercerBTSSK
 
Príspevky: 589
Založený: Dec 2007
Poďakoval/li: 1 krát/22 krát
Karma: 0

Re: Martin Staszko končí v Teamu P****Stars PRO

Odoslaťod amaterik 04 Dec 2012 17:41

amaterik napísal:ktorí by si aspoň ten 1-ročný kontrakt v online tíme zaslúžili


Bavíme sa o zásluhách, nie o vzťahu k online pokru ako takom ;)
amaterik
 
Príspevky: 127
Založený: Aug 2012
Poďakoval/li: 10 krát/18 krát
Karma: 0

Re: Martin Staszko končí v Teamu P****Stars PRO

Odoslaťod Napolleon 04 Dec 2012 17:59

palo1973 napísal:neviem ako si na to prisiel ze musis hrat online len na stars,to by potom live mohli hrat asi iba stars eventy a ao vidime,prave dnes hra par stars pros seriu u (buduceho?)najvacsieho konkurenta


neviem ako to je u všetkých.. len som povedal, že to bola podmienka v zmluve, kt. ponúkali Vojtovi... teda myslím, že to hovoril v nejakom rozhovore... ale aj tak si myslím, že tam niečo také má každý.. ale keďže FTP patrí stárom myslím, že s tým problém nebude a PS Pros budú hrať aj tam....
Napolleon
 
Príspevky: 96
Založený: Nov 2011
Poďakoval/li: 75 krát/5 krát
Karma: 0

Re: Martin Staszko končí v Teamu P****Stars PRO

Odoslaťod palo1973 04 Dec 2012 18:04

ja si zasa myslim,ze snad neexistuje na svete profi hrac ktory by odmietol zmluvu od stars,teda zodpovedajucu jeho vysledkom,a na urovni podobynch hracov ako je on
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

Re: Martin Staszko končí v Teamu P****Stars PRO

Odoslaťod Magnus 04 Dec 2012 18:55

Neviem, ci si spominate este na Darvina Moona, ktory takisto skoncil druhy na MEWSOP...
http://www.pokerkingblog.com/2009/07/27/darvin-moon-not-for-sale/
Magnus
 
Príspevky: 559
Založený: Okt 2011
Poďakoval/li: 4 krát/75 krát
Karma: -4

Re: Martin Staszko končí v Teamu P****Stars PRO

Odoslaťod Ceasears 04 Dec 2012 18:56

Keby status PS PRO ziskavali hraci podla zasluh,tak myslim,ze p. Blasko ( SVK poker brat :D ) by nim uz mal byt...Tych par hodin on-line by si uz podla zmluvy odkrutil ;)
Obrázok používateľa
Ceasears
 
Príspevky: 323
Založený: Dec 2009
Poďakoval/li: 39 krát/52 krát
Karma: -1

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!