Martin Staszko končí v Teamu P****Stars PRO

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Re: Martin Staszko končí v Teamu P****Stars PRO

Odoslaťod jonatanko 04 Dec 2012 18:59

Jedina vec, ktora ma na danej veci zaraza je ze v clanku pisu ze sa bude moct vratit k svojmu staremu nicku, myslim si ze je to proti integrite hier. Uz to ze mu to dovolili vymenit za jeho meno si myslim ze bolo vyrazne porusenie ich zasad.
jonatanko
 
Príspevky: 425
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 1 krát/6 krát
Karma: 0

Re: Martin Staszko končí v Teamu P****Stars PRO

Odoslaťod TomMolivan 04 Dec 2012 19:02

Že P****Stars Pros menia nick za real name je vcelku bežné.
Obrázok používateľa
TomMolivan
 
Príspevky: 1503
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 167 krát/245 krát
Karma: 28

Re: Martin Staszko končí v Teamu P****Stars PRO

Odoslaťod janobendik 04 Dec 2012 21:16

hegides napísal:.yup a bendik, ktory verejne prehlasuje ze online je rigged by mal reprezentovat P****Stars.. :good:



:lol2: :lol2: :lol2: Samozrejme, a trval by som na tom, aj ako pro :D :fish:
Samozrejme, nejakych cca 100K USD padne kazdemu vhod /aj profikom!
PS potrebuju ludi, ktori sa vedia predat a aby boli znami v sirokej verejnosti, aj negativne, alebo hlupe ciny, o ktorych hovori cela pokrova verejnost /namalovana hlava, alebo buzerantka.../ su pre PS 100x lepsie ako karovana kosielka, alebo moj pupok :lol2:
takze, ak chcete byt PSPRO nemusite extra hrat, musite sa predat, snazte sa :gl:

Za tento príspevok od janobendik poďakovali - 2:
AlfaZz, ramzey
janobendik
 
Príspevky: 362
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 2 krát/46 krát
Karma: -2

Re: Martin Staszko končí v Teamu P****Stars PRO

Odoslaťod WNT 05 Dec 2012 13:55

preco aj karovana kosielka je nieco ine...ved to spominali komentatatori este aj tento rok na wsop...takze stazsko rozhodne zaujal aj svojim vyzorom aj hrou :D ...ja neviem ved ked sa snim niekto budete rozpravat tak dajte vediet preco vlastne skoncil...osobne si myslim ze je to bolo vzajomne rozhodnutie urcite je za tym aj kopec prace ktoru nevidime a ktoru sa martinovi nechcelo podstupovat medialny zaujem atd atd...sam som zvedavy co povie ked bude s nim nejaky rozhovor...trebars teraz v prahe by sa ho na to mohol niekto z tunajsich redaktorov na to spytat... :)
WNT
 
Príspevky: 530
Založený: Nov 2011
Poďakoval/li: 26 krát/41 krát
Karma: -11

Re: Martin Staszko končí v Teamu P****Stars PRO

Odoslaťod palo1973 08 Dec 2012 08:36

Martin Staszko
Hodně lidí se mně ptá,proč jsem se z PS dohodl na ukončení spolupráce.

Smlouvy Pro hráčů jsou na rok (většinou kalendářní) a moje skončila k 30.11. Dohodli jsme se,že v barvách PS odehraji ještě Eureku a EPT v Praze a pak spolupráci ukončíme.
Každopádně jsem rád,že jsem mohl být rok v PS pro týmu, byla to velmi dobrá zkušenost a spolupráce s různými PS lidmi po celém světě byla výborná.

Na jednu stranu mně mrzí,že jsem od PS nedostal další nabídku, na druhou věřím,že mi to,že nebudu v týmu pokerově prospěje.
ČR a Slovensko jsou malé země a rozumím tomu,že PS chce mít v našem malém regionu jen 2 PS pro. Svým vlastně už bývalým týmovým kolegům Martymu a Dagovi přeji hodně štěstí.

Za tento príspevok od palo1973 poďakovali :
WNT
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

Predchádzajúca

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 15 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!