Online traffic: Full Tilt stratil už viac ako polovicu hráčo

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Online traffic: Full Tilt stratil už viac ako polovicu hráčo

Odoslaťod admin 19 Dec 2012 10:00

Diskusia k článku: Online traffic: Full Tilt stratil už viac ako polovicu hráčov

Traffic v online pokrovom priemysle klesol o 1.3% za minulý týždeň, čo predstavuje už štvrtý týždenný pokles v rade. Tento krát to má opäť na svedomí najviac herňa Full Tilt Poker, ktorá je síce stále dvojkou na trhu, ale od znovuotvorenia padá voľným pádom. Kde sa nakoniec zastaví?


Traffic Full Tilt Pokru ide v posledných týždňoch nemilosrdne dole a nikto si neodhaduje tipnúť, kde sa nakoniec zastaví. Za posledných sedem dní opustilo Full Tilt ďalších 13% hráčskej základne. Pred dvoma týždňami to bolo 10% a pred troma dokonca 19%. Od najvyššieho bodu po znovuotvorení FTP stratil až 56% svojich hráčov a budúcnosť nevyzerá práve ružovo.


Hráči sa síce držali na virtuálnych stoloch zo začiatku kvôli promo akciám, ale po vyčistení bonusov vybrali svoje peniaze a zobrali svoju akciu inde. Nevýhodný VIP program, nízky rakeback, či malé množstvo rekreačných hráčov, to všetko odpudilo väčšinu regulárov od hrania v tejto herni.

Straty zaznamenal aj Pa***Poker, kde sa počet hráčov znížil o 4% po vypršaní „Advent Calendar“ promo akcie zo začiatku mesiaca. V nasledujúcich dňoch sa však predpokladá slušný nárast hráčskej základe na PartyPokri, keď sa konečne do siete pripojí B**n.
Celý článok => Online traffic: Full Tilt stratil už viac ako polovicu hráčov
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22364
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: Online traffic: Full Tilt stratil už viac ako polovicu hráčo

Odoslaťod nabokow 19 Dec 2012 12:42

advent calendar akcia este stale prebieha.
Obrázok používateľa
nabokow
 
Príspevky: 923
Založený: Nov 2010
Poďakoval/li: 213 krát/105 krát
Karma: 9

Re: Online traffic: Full Tilt stratil už viac ako polovicu hráčo

Odoslaťod haman 19 Dec 2012 16:09

bwinparty sw je velke peklo.
haman
 
Príspevky: 2068
Založený: Apr 2010
Poďakoval/li: 853 krát/189 krát
Karma: 25

Re: Online traffic: Full Tilt stratil už viac ako polovicu hráčo

Odoslaťod roko73 19 Dec 2012 17:20

A dobre im tak, je to banda buzerantov a ojebávakov, uskutočnil som vklad pomocou Paysafe card, prišiel mi mail z FTP že ďakujú za vklad moja požiadavka sa spracováva a po 4 dňoch keď som na účte nič nemal tak som to reklamoval mi napísali že som nič nevkladal
:)... takto asi potrebujú ziskať vyše 600 mega za to čo vyplatia US vláde ...len tak ďalej... úspešne odinštalované :)
roko73
 
Príspevky: 4
Založený: Júl 2010
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Online traffic: Full Tilt stratil už viac ako polovicu hráčo

Odoslaťod Magnus 19 Dec 2012 18:44

roko73 napísal:A dobre im tak, je to banda buzerantov a ojebávakov, uskutočnil som vklad pomocou Paysafe card, prišiel mi mail z FTP že ďakujú za vklad moja požiadavka sa spracováva a po 4 dňoch keď som na účte nič nemal tak som to reklamoval mi napísali že som nič nevkladal
:)... takto asi potrebujú ziskať vyše 600 mega za to čo vyplatia US vláde ...len tak ďalej... úspešne odinštalované :)


Platba cez paysafe trva max. 5 sekund, vklad je uskutocneny okamzite. Ak by mi behom 5 minut nepripisali money, uz by som ich kontaktoval, nie po 4 dnoch :lol2: Ak im nic neprislo, musis to mat stale na paysafe ucte svoje money, ak nemas, tak to vies zreklamovat jednoznacne.

A co sa tyka FTP, je to jeden velky omyl, ze to znova otvorili. AJ tak nikto nevidi, kto a ako to riadi, je to uzka skupina ludi. Je to akoby teraz znovu otvorili BMG INVEST a ti isti ludia, co tam postrkali peniaze a prisli o nich, si ich tam pojdu znova vlozit...
Magnus
 
Príspevky: 559
Založený: Okt 2011
Poďakoval/li: 4 krát/75 krát
Karma: -4

Re: Online traffic: Full Tilt stratil už viac ako polovicu hráčo

Odoslaťod roko73 19 Dec 2012 20:40

Magnus napísal:
roko73 napísal:A dobre im tak, je to banda buzerantov a ojebávakov, uskutočnil som vklad pomocou Paysafe card, prišiel mi mail z FTP že ďakujú za vklad moja požiadavka sa spracováva a po 4 dňoch keď som na účte nič nemal tak som to reklamoval mi napísali že som nič nevkladal
:)... takto asi potrebujú ziskať vyše 600 mega za to čo vyplatia US vláde ...len tak ďalej... úspešne odinštalované :)


Platba cez paysafe trva max. 5 sekund, vklad je uskutocneny okamzite. Ak by mi behom 5 minut nepripisali money, uz by som ich kontaktoval, nie po 4 dnoch :lol2: Ak im nic neprislo, musis to mat stale na paysafe ucte svoje money, ak nemas, tak to vies zreklamovat jednoznacne.

A co sa tyka FTP, je to jeden velky omyl, ze to znova otvorili. AJ tak nikto nevidi, kto a ako to riadi, je to uzka skupina ludi. Je to akoby teraz znovu otvorili BMG INVEST a ti isti ludia, co tam postrkali peniaze a prisli o nich, si ich tam pojdu znova vlozit...


ved po vložení mi prišiel mail že poožiadavka sa spracováva tak som to neriešil a hral som na 888 bol víkend a v maily bolo že maju toho veľa tak to može trvať 24 -48 hodin preto 4 dni a potom tie stupidne výhovorky :wall: .... no jebem na nich už tam nedam ani cent 100 € nahram na inej herni za 1 den ale aspon maju dobru reklamu :evil:
roko73
 
Príspevky: 4
Založený: Júl 2010
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Online traffic: Full Tilt stratil už viac ako polovicu hráčo

Odoslaťod janko 19 Dec 2012 20:57

ja som vkladal cez paysafe a bez problemov aj transfery z P****Stars a opacne. Oni vedia načo to kupily podľa mňa budu mat prvi licenciu pre USA
janko
 
Príspevky: 137
Založený: Feb 2010
Poďakoval/li: 1 krát/7 krát
Karma: 0


Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 14 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!