Concord Card Club Bratislava od januára so skvelými akciami!

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Re: Concord Card Club Bratislava od januára so skvelými akciami!

Odoslaťod 016roy 30 Dec 2012 19:05

WNT napísal:no myslim ze sa zucastnim...a aka je tam garancia na ten HR? 20K?


myslis ten s buy-inom €550? ten je bez garantu
016roy
 
Príspevky: 368
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 10 krát/39 krát
Karma: 3

Re: Concord Card Club Bratislava od januára so skvelými akciami!

Odoslaťod 016roy 30 Dec 2012 19:10

Rocky napísal:super novinky uz len aby teda zacali chodit aj online grinderi ktorym vadili prave tieto veci a boli dovodom preco live hravat nechodili :gl: a este aby som nezabudol skuste nejak vyriesit online kvaldy aspom na ten 20k gtd spolu s pp by to urcite nejak slo :)


na kvaldach pracujeme... len je sviatkove obdobie, tak komunikacia trosku viazne... kazdy manager online herne ma aj nejake sukromne povinnosti. ale prcuje sa na tom a dufama ze sa nam to podari co najskor
016roy
 
Príspevky: 368
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 10 krát/39 krát
Karma: 3

Re: Concord Card Club Bratislava od januára so skvelými akciami!

Odoslaťod Magnus 30 Dec 2012 19:13

ale prcuje sa na tom a dufama ze sa nam to podari co najskor


:lol2:
prci, prci, prcicky
Magnus
 
Príspevky: 559
Založený: Okt 2011
Poďakoval/li: 4 krát/75 krát
Karma: -4

Re: Concord Card Club Bratislava od januára so skvelými akciami!

Odoslaťod 016roy 30 Dec 2012 19:52

Magnus napísal:
ale prcuje sa na tom a dufama ze sa nam to podari co najskor


:lol2:
prci, prci, prcicky


:lol2: co uz, hram poker tak snad si pochopil ;)
016roy
 
Príspevky: 368
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 10 krát/39 krát
Karma: 3

Re: Concord Card Club Bratislava od januára so skvelými akciami!

Odoslaťod Mrkva 30 Dec 2012 20:45

konecne si zahra clovek bez toho aby mu niekdo dymil do oka :Yahoo!:

Za tento príspevok od Mrkva poďakovali :
haman
Mrkva
 
Príspevky: 34
Založený: Aug 2011
Poďakoval/li: 1 krát/2 krát
Karma: 0

Re: Concord Card Club Bratislava od januára so skvelými akciami!

Odoslaťod Stanley VII 30 Dec 2012 21:31

Concord vypočul názor hráčov: Nebude sa fajčiť a budú priznávané fee!


:good:
Obrázok používateľa
Stanley VII
 
Príspevky: 2079
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 97 krát/218 krát
Karma: 30

Re: Concord Card Club Bratislava od januára so skvelými akciami!

Odoslaťod haman 30 Dec 2012 23:52

poprosim aj live kvaldy na tie PokerPortal Open turnaje.

Za tento príspevok od haman poďakovali :
Ivo
haman
 
Príspevky: 2068
Založený: Apr 2010
Poďakoval/li: 853 krát/189 krát
Karma: 25

Re: Concord Card Club Bratislava od januára so skvelými akciami!

Odoslaťod WNT 31 Dec 2012 00:44

zackmir napísal:
WNT napísal:no myslim ze sa zucastnim...a aka je tam garancia na ten HR? 20K?


Moj osobny nazor ze tie 550ky budu zrejme zatial bez garantu, ci? Snad s nejakym malickym gtd... Tazko povedat aka bude pravidelna ucast.

Ale paci sa mi, ze ako najvacsi kritik bratislavskeho CCC vies ocenit pozitivne zmeny, ak to teda nie je ironia ;)

Takze palec hore Jozko, tesime sa :)

A kedze od noveho roka ako vzdy prestavam fajcit, ocenujem aj nonsmoking turnamenty 8-)

ja a najvacsi kritik ccc? to som fakt nechcel... :) bolo nas tu myslim viacej a ako vidim malo to aj nejaku pozitivnu odozvu a dotycny sa zamysleli a vidim ze pozitivne moja radost vsak trvala len chvilku kym som nezistil ze tam trebars nedali garanciu na ten HR...nechapem ako niekto este stale nepochopil v com spociva vybudovanie pokroveho klubu...a ked uz to niekomu fakt nedochadza odporucil by som zainvestovat a ist sa pozriet do rozvadova a poprosit o par cenych rad majitela..ale hlavne si ich aj zobrat k srdcu a dodrzat ich...s akym zamerom si mam sadnut do auta a ist 80km ked neviem oco hram??a uz vobec nechapem naco hrat kazde dva tyzdne nejaky 9 ci 18 man sngcko s high bi ktoremu ucast bude hore dole kolisat bez nejakeho garantu az zanikne namiesto toho aby sa spravil jeden silny turnaj za mesiac s takym buinom a stvorila sa znacka na ktoru by sa vyznavaci takych turnajov tesili za mesiac je cas aj na nejake tie kvaldy a keby bola stanovena garanci an nejakych 30k a mozno aj 40k bola by prekonana..urcite a to je slusny turnaj kde ked startuje 70 az 90 ludi da sa dohrat za jeden den ked sa zacne v normalnom case...ked sa v rozvadove vyzbiera 5 krat vacsia garancia pri rovnakom Bi preco by sa navyzbieralo v bratislave o 5krat menej??ved je to kusok od budapesti a viedne a brna to tu este nikto nepochopil aku strategicku polohu ma bratislava????a argument ze ved ked tak radsej si pojdem za tie peniaze zahrat rozvadov neprichadza..lebo kazdy kto rozvadov hral via ze jo dlhy turnaj...vyhodou tohto by bolo ze sa to splachne za jeden den rychlovka s moznostou slusne si zarobit...garantovat 40k a prvu cenu 10k a pridu si zahrat gambleri z celeho svk a blizkeho okolia....a hlavne sa nevzdat po pripadnom prvom druhom neuspechu ale budovat znacku tak ako to robili s kings...nech sa niekto opyta kolkatimi tisickami dotovali turnaje na zaciatku...a teraz im kazdy zavidi ale bez investicie sa to neda ....skoda ze svk manageri a majitelia si to bud nemozu alebo nechcu dovolit ist do tohto rizika....skoda potom ale nikdy nevznikne v bratislave skutocne dobra herna.
WNT
 
Príspevky: 530
Založený: Nov 2011
Poďakoval/li: 26 krát/41 krát
Karma: -11

Re: Concord Card Club Bratislava od januára so skvelými akciami!

Odoslaťod Rocky 31 Dec 2012 02:27

WNT napísal:
zackmir napísal:
WNT napísal:no myslim ze sa zucastnim...a aka je tam garancia na ten HR? 20K?


Moj osobny nazor ze tie 550ky budu zrejme zatial bez garantu, ci? Snad s nejakym malickym gtd... Tazko povedat aka bude pravidelna ucast.

Ale paci sa mi, ze ako najvacsi kritik bratislavskeho CCC vies ocenit pozitivne zmeny, ak to teda nie je ironia ;)

Takze palec hore Jozko, tesime sa :)

A kedze od noveho roka ako vzdy prestavam fajcit, ocenujem aj nonsmoking turnamenty 8-)

ja a najvacsi kritik ccc? to som fakt nechcel... :) bolo nas tu myslim viacej a ako vidim malo to aj nejaku pozitivnu odozvu a dotycny sa zamysleli a vidim ze pozitivne moja radost vsak trvala len chvilku kym som nezistil ze tam trebars nedali garanciu na ten HR...nechapem ako niekto este stale nepochopil v com spociva vybudovanie pokroveho klubu...a ked uz to niekomu fakt nedochadza odporucil by som zainvestovat a ist sa pozriet do rozvadova a poprosit o par cenych rad majitela..ale hlavne si ich aj zobrat k srdcu a dodrzat ich...s akym zamerom si mam sadnut do auta a ist 80km ked neviem oco hram??a uz vobec nechapem naco hrat kazde dva tyzdne nejaky 9 ci 18 man sngcko s high bi ktoremu ucast bude hore dole kolisat bez nejakeho garantu az zanikne namiesto toho aby sa spravil jeden silny turnaj za mesiac s takym buinom a stvorila sa znacka na ktoru by sa vyznavaci takych turnajov tesili za mesiac je cas aj na nejake tie kvaldy a keby bola stanovena garanci an nejakych 30k a mozno aj 40k bola by prekonana..urcite a to je slusny turnaj kde ked startuje 70 az 90 ludi da sa dohrat za jeden den ked sa zacne v normalnom case...ked sa v rozvadove vyzbiera 5 krat vacsia garancia pri rovnakom Bi preco by sa navyzbieralo v bratislave o 5krat menej??ved je to kusok od budapesti a viedne a brna to tu este nikto nepochopil aku strategicku polohu ma bratislava????a argument ze ved ked tak radsej si pojdem za tie peniaze zahrat rozvadov neprichadza..lebo kazdy kto rozvadov hral via ze jo dlhy turnaj...vyhodou tohto by bolo ze sa to splachne za jeden den rychlovka s moznostou slusne si zarobit...garantovat 40k a prvu cenu 10k a pridu si zahrat gambleri z celeho svk a blizkeho okolia....a hlavne sa nevzdat po pripadnom prvom druhom neuspechu ale budovat znacku tak ako to robili s kings...nech sa niekto opyta kolkatimi tisickami dotovali turnaje na zaciatku...a teraz im kazdy zavidi ale bez investicie sa to neda ....skoda ze svk manageri a majitelia si to bud nemozu alebo nechcu dovolit ist do tohto rizika....skoda potom ale nikdy nevznikne v bratislave skutocne dobra herna.


Ty niesi najvacsi kritik , hmm no mozno nie ale si ten kto sa najviac stazuje na ccc ... Budem velmi rad ked konecne do ccc zavitas ktore ti ulahodilo na niektore tvoje staznosti a povies nam teda managerovi do oci ako sa ma vybudovat poriadny poker klub , mozno ta zamestnaju ako hlavneho radcu managera kto vie ,tak sa teda na teba tesime :gl:
Obrázok používateľa
Rocky
 
Príspevky: 188
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 23 krát/17 krát
Karma: 1

Re: Concord Card Club Bratislava od januára so skvelými akciami!

Odoslaťod APminer 31 Dec 2012 04:43

WNT napísal:
... ved je to kusok od budapesti a viedne a brna to tu este nikto nepochopil aku strategicku polohu ma bratislava????
...


... strategicka poloha Rozvadova a Blavy = minimalne Milion:1 ...

... uz vidim Videnaky, jak jedou do Blavy ...
... Budapest - nevim, neznam, nemtudum ...
... Brno - BI €550 - hrace spocitas na prstech jedne ruky a vetsina jich stejne zije na trase Pragl-Rozvadov ...
Obrázok používateľa
APminer
 
Príspevky: 5335
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 178 krát/100 krát
Karma: 16

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 18 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!