Concord Bounty Series odštartovala už včera

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Re: Concord Bounty Series odštartovala už včera

Odoslaťod YOSSARIAN1980 05 Jan 2013 18:15

Tak asi na tie doláče. :)
86o bude asi v dany moment $ev stratove pri akom kolvek stacku.Ale ked vytocis tak na chip leade by si to mal dohnat si myslim :fish:
YOSSARIAN1980
 
Príspevky: 143
Založený: Júl 2010
Poďakoval/li: 33 krát/8 krát
Karma: 0

Re: Concord Bounty Series odštartovala už včera

Odoslaťod panSLEPY17 05 Jan 2013 18:41

100 000 eur z prizepoolu je tiež pekné bounty pre CCC :) :fish: zaplatia
panSLEPY17
 
Príspevky: 12
Založený: Sep 2012
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: -3

Re: Concord Bounty Series odštartovala už včera

Odoslaťod panSLEPY17 05 Jan 2013 18:50

a inak vám pekne je.e z tých online výrazov ecvutgwsopATĎ...
panSLEPY17
 
Príspevky: 12
Založený: Sep 2012
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: -3

Re: Concord Bounty Series odštartovala už včera

Odoslaťod OlympicCarlton 05 Jan 2013 19:09

Je jedno koľko calluješ keď vieš že príde ;)
OlympicCarlton
 
Príspevky: 28
Založený: Sep 2012
Poďakoval/li: 1 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Concord Bounty Series odštartovala už včera

Odoslaťod YOSSARIAN1980 06 Jan 2013 01:20

ked sypes 1500+ hands za hodinu co je cca 50hod live,tak treba poznat aspon toto nech to vsetko clovek neprehra za tyzden.

to cev a $ev
YOSSARIAN1980
 
Príspevky: 143
Založený: Júl 2010
Poďakoval/li: 33 krát/8 krát
Karma: 0

Re: Concord Bounty Series odštartovala už včera

Odoslaťod WNT 06 Jan 2013 03:29

YOSSARIAN1980 napísal:ked sypes 1500+ hands za hodinu co je cca 50hod live,tak treba poznat aspon toto nech to vsetko clovek neprehra za tyzden.

to cev a $ev

problemom je ze relevantna vzorka je podla mna tak 1 mega hand kde sa uz da celkom presne urcit ci to niekto poraza alebo nie ci robi SEV+ alebo SEV- rozhodnutia nato ale aby to odohral live je potrebnych no neviem podla tvojej matematiky cca 30 000h co je pri hrani 8h dene aj tak povedzme 10rokov...takze tu moze byt kvantum hracov co to hra par mesiacov alebo aj rok dva live robia SEV- rozhodnutia a aj tak su ziskovi dokonca ked si zoberes ze moze mat aj nejaky hotrun ked je variancia na jeho strane a taky moze trvat aj povedzme 50k hand a pri nejakom obcasnom hrani povedzme raz za tyzden jedno live SNG po 90hracoch tak ten hot run moze u takehoto hraca trvat naozaj aj niekolko rokov a nikto mu nikdy nevysvetli ze to hra zle lebo on si povie no hram to podla vas mozno zle ale vyhravam....a plati to aj naopak solidny hrac ktori hra svoju Agame moze byt pokojne live aj niekolko rokov na navstevnosti takychto turnajov v minuse a nehovoriac o psychickej ujme :D takze moj dovod preco si obcas zajdem tuknut live je vyslovene socialny kontakt trosku pokecat a zabavit sa...ale uz som sa naucil ze riesit nieciju donky hru je hadzanim hrachu na stenu.

Za tento príspevok od WNT poďakovali :
luzer19
WNT
 
Príspevky: 530
Založený: Nov 2011
Poďakoval/li: 26 krát/41 krát
Karma: -11

Re: Concord Bounty Series odštartovala už včera

Odoslaťod Magnus 06 Jan 2013 09:51

WNT napísal:problemom je ze relevantna vzorka je podla mna tak 1 mega hand kde sa uz da celkom presne urcit ci to niekto poraza alebo nie ci robi SEV+ alebo SEV- rozhodnutia nato ale aby to odohral live je potrebnych no neviem podla tvojej matematiky cca 30 000h co je pri hrani 8h dene aj tak povedzme 10rokov...takze tu moze byt kvantum hracov co to hra par mesiacov alebo aj rok dva live robia SEV- rozhodnutia a aj tak su ziskovi dokonca ked si zoberes ze moze mat aj nejaky hotrun ked je variancia na jeho strane a taky moze trvat aj povedzme 50k hand a pri nejakom obcasnom hrani povedzme raz za tyzden jedno live SNG po 90hracoch tak ten hot run moze u takehoto hraca trvat naozaj aj niekolko rokov a nikto mu nikdy nevysvetli ze to hra zle lebo on si povie no hram to podla vas mozno zle ale vyhravam....a plati to aj naopak solidny hrac ktori hra svoju Agame moze byt pokojne live aj niekolko rokov na navstevnosti takychto turnajov v minuse a nehovoriac o psychickej ujme :D takze moj dovod preco si obcas zajdem tuknut live je vyslovene socialny kontakt trosku pokecat a zabavit sa...ale uz som sa naucil ze riesit nieciju donky hru je hadzanim hrachu na stenu.


Praveze porovnavanie 1 mega hands online a 30k live je samo o sebe nezmyselne. V online vyuzivas aj tie najmensie EV+ spoty a musis vediet ratat odds, poznat betsizing, equity a pod. A co je najdolezitejsie, v obrovskom mnozstve hands sa ti minimalizuje variancia. Pri live turnajoch taketo faktory su sice dolezite, ale nie najdolezitejsie, kedze odohras ovela mensi pocet hands, takze automaticky to musis nejak kompenzovat - v live turnaji mas napr. dolezite tells, ktore ti vynahradza chybajucu edge. A-game v online teda vobec neznamena A-game v live hre. Podla mna ak hras svoju hru online a hoci si aj EV+ tak ak dojdes na live, tak svoju strategiu tomu prisposob a nerob take iste rozhodnutia ak pri online. Prisposob sa hracom a vyuzivaj to, ze sedia realne pri stole a ty mas moznost rozoznavat tells.
:Rose:
Magnus
 
Príspevky: 559
Založený: Okt 2011
Poďakoval/li: 4 krát/75 krát
Karma: -4

Re: Concord Bounty Series odštartovala už včera

Odoslaťod WNT 06 Jan 2013 11:07

@magnus ja to beriem ze sa prisposobis live hre na stole ale to iste musis robit aj on line lenze tu bola rec o hracoch co robia tie magic calls s 86 a potom sa usmievaju s trofejou na FT :) a len tolko ze tyto hrdinovia ti dokazu pekne pokazit navsevu takehoto turnaja ale ja som si povedal ze to uz nebudem riesit a kedze odohram len nepodstatnu vzorku na takychto turnajoch tak to berem len pre zabavu s nadejov na nejaky ten hit...ale tvrdit o sebe ze som dobry alebo ze to porazam alebo o niekom ze je zly je vhladom na vzorku podla mna nezmyselne...respektive bezvyznamne.
WNT
 
Príspevky: 530
Založený: Nov 2011
Poďakoval/li: 26 krát/41 krát
Karma: -11

Re: Concord Bounty Series odštartovala už včera

Odoslaťod Magnus 06 Jan 2013 11:29

WNT napísal:@magnus ja to beriem ze sa prisposobis live hre na stole ale to iste musis robit aj on line lenze tu bola rec o hracoch co robia tie magic calls s 86 a potom sa usmievaju s trofejou na FT :) a len tolko ze tyto hrdinovia ti dokazu pekne pokazit navsevu takehoto turnaja ale ja som si povedal ze to uz nebudem riesit


Takto sa ta opytam, ak ty pushnes 30BB a dostanes call od UTG+1 nie si rad, ze vidis 86, resp. 97? :D
Radsej by si videl AA, KK?
To ze mu to doskace - thats poker.
:gl: v online
Magnus
 
Príspevky: 559
Založený: Okt 2011
Poďakoval/li: 4 krát/75 krát
Karma: -4

Re: Concord Bounty Series odštartovala už včera

Odoslaťod YOSSARIAN1980 06 Jan 2013 12:57

Je to aj o tom aby si do takeho hraca posielal silne handy nieco ako A2+,vyssie Kx, pary,vysoke suited Qeeny a nepushoval do neho nejake T7s handy.
No a dalsia vec je ked su velke skoky v peniazoch pushnes do neho A2 on ta callne s 86o tak jediny kto ma s toho osoh su ostatny,nikdy nie ludia v AI.
YOSSARIAN1980
 
Príspevky: 143
Založený: Júl 2010
Poďakoval/li: 33 krát/8 krát
Karma: 0

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 5 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!