PCA $100,000 Super High Roller odštartoval bez Bloma!

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

PCA $100,000 Super High Roller odštartoval bez Bloma!

Odoslaťod admin 06 Jan 2013 10:20

Diskusia k článku: PCA $100,000 Super High Roller odštartoval bez Bloma!

Včera v noci sa rozbehol tohtoročný pokrový festival P****Stars Caribbean Adventure, ktorý oslavuje svoje desiate výročie. Už tretí rok po sebe sa začal prestížnym $100,000 Super High Roller eventom, ktorý sa stal minulý rok korisťou online superstar Viktor „Isldur1“ Bloma, ale nový Full Tilt Pro sa tento rok neunúval ani len prísť obhájiť titul.

Do Atlantis Resortu na Bahamách prišlo k prvému eventu série 47 hráčov, ktorí boli ochotní zaplatiť tučný buy-in a desiati si dokonca zobrali aj re-entry. Počet vstupov sa tak vyšplhal na 57, ale registrácia ešte nie je uzatvorená, keďže hráči majú možnosť vstupu do turnaja aj na začiatku dnešného Day 2.



Na vrchole sa po prvom hracom dni usadil Philipp Gruissem, ktorý nahromadil až 771,500 chipov. Event sa pritom pre Gruissema nezačal vôbec dobre, keď bol jedným z prvých hráčov, ktorí sa rozhodli pre re-entry po skorej eliminácii v úvodnej fáze turnaja. Táto investícia sa v súčasnej dobe zdá byť veľmi dobrá, keďže priniesla svoje ovocie a hlavne v posledných dvoch leveloch dňa mu dopomohla k pozícii chipleadera.

Eventu sa zúčastnilo samozrejme veľa známych mien pokrového sveta a medzi nimi figuroval aj 13-násobný držiteľ zlatého WSOP náramku Phil Hellmuth, ktorého cesta turnajom však skončila hneď na jeho začiatku. Hellmuth hral PCA po prvýkrát a na svoju premiéru určite nebude...

Celý článok => PCA $100,000 Super High Roller odštartoval bez Bloma!
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22362
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: PCA $100,000 Super High Roller odštartoval bez Bloma!

Odoslaťod haman 07 Jan 2013 16:15

sranda ako selbst a ivey od (semi)bluffovali do Davida Sandsa. a ivey calloval mohutny allin ked urcite vedel, ze je behind.
haman
 
Príspevky: 2068
Založený: Apr 2010
Poďakoval/li: 853 krát/189 krát
Karma: 25

Re: PCA $100,000 Super High Roller odštartoval bez Bloma!

Odoslaťod WNT 07 Jan 2013 19:45

inak ja som to v noci jednym okom sledoval na pokernews a ked som si precital ze ivey je out a priebeh tej handy tak som si hovoril ze to je nejaka tlacova chyba ved s takou handou to nedocaluje ani unas niekde v krcme ujo imro na freerole rano som si to precital este raz a doteraz nechapem ako sa nieco take da docallovat v jeho pozicii aku mal ved to mal super rozohrate typoval som ho do prvej trojky aj selbs...no ale tak popri tom mnozstve genialne zahratych handach ktore su zaznamenane sa najde obcas aj taketo nieco co si asi neda do vystavnej skrinky svojich top hand :crazy: inak nieco podobne hral aj minuly rok na AM 250k HR...tam mal takychto hand hned niekolko...inak sands sa musi citit ako vyhrat v lotto mal tam dvoch najtazsich hracov ktori to mali tiez slusne rozohrate a obaja sa exkluzivne odhodia kompletne cely donho..musi to byt uzasny pocit
WNT
 
Príspevky: 530
Založený: Nov 2011
Poďakoval/li: 26 krát/41 krát
Karma: -11


Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 8 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!