Košice Weekend €10,000 GTD už o 2 týždne

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Re: Košice Weekend €10,000 GTD už o 2 týždne

Odoslaťod carasitto 10 Jan 2013 16:44

nemozes pocitat s tym, ze si kazdy vezme rebuy. Ok tak poviem aku som mal skusenost ja.. Prvy krat ked som postupil z MC mal som 185K tusim.. cim som bol asi4. na cipoch krasa.. minule som postupil z maleho clubu kde nas bolo 13, tusim tri boli mrtvoly, ktore mali tiket a nehrali, isli sme dvaja, ja som mal 65K druhy mal 45K, koncili sme na 500/1k alebo level predtym, co je vzhladom k poctu hracov celkom logicke, prides na finalovy den, a mas 22 resp 15bb.. vratenie levelu by aj urcite skvalitnilo hru.. priemerny stack pod 20 bb uz pred FT je smiesny na inak pekne vymysleny turnaj
carasitto
 
Príspevky: 39
Založený: Mar 2010
Poďakoval/li: 3 krát/3 krát
Karma: -1

Re: Košice Weekend €10,000 GTD už o 2 týždne

Odoslaťod YOSSARIAN1980 10 Jan 2013 16:53

je jasne ze postupujuci z maleho klubu vo vacsine pripadov do final day ako cipleader nenastupi.
YOSSARIAN1980
 
Príspevky: 143
Založený: Júl 2010
Poďakoval/li: 33 krát/8 krát
Karma: 0

Re: Košice Weekend €10,000 GTD už o 2 týždne

Odoslaťod ramzey 10 Jan 2013 18:06

Neni to jedno????

Stale mate moznost to ist hrat do kosic a nemusite tu dristat nezmysli a dohady

Za tento príspevok od ramzey poďakovali :
YOSSARIAN1980
ramzey
 
Príspevky: 815
Založený: Júl 2010
Poďakoval/li: 111 krát/96 krát
Karma: 19

Re: Košice Weekend €10,000 GTD už o 2 týždne

Odoslaťod YOSSARIAN1980 10 Jan 2013 18:10

Super,staci jeden public relations manager a hned to tu je kludnejsie.
YOSSARIAN1980
 
Príspevky: 143
Založený: Júl 2010
Poďakoval/li: 33 krát/8 krát
Karma: 0

Re: Košice Weekend €10,000 GTD už o 2 týždne

Odoslaťod ChaiwallaS 10 Jan 2013 18:24

ramzey: fakt sa niekedy cudujem ako clovek s tvojim vyjadrovanim a "zaujmom" o zlepsenie podmienok pre hracov zastava taku funkciu :poklona: . Viem ze sa to tyka ineho klubu, ale tu nejde o klub, ale tvoj nazor. V rozhovore si povedal:"Čo sa týka mojej práce, hlavnou náplňou je marketing a starostlivosť o hráčov registrovaných zo Slovenska.". Velmi sa to nezhoduje s tym co v poslednej dobe pises na toto forum. Jasne, ved preco by si ludia zahrali poker v domovskom klube s rovnakymi podmienkami, ked mozu dat 20-30€ na benzin a prist si zahrat do Kosic. Fakt klobuk dole pred tym co si napisal :poklona:
ChaiwallaS
 
Príspevky: 19
Založený: Okt 2010
Poďakoval/li: 5 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Košice Weekend €10,000 GTD už o 2 týždne

Odoslaťod carasitto 10 Jan 2013 20:31

Ved prave preto som napisal, ze radsej si pojdem zahrat do KE ked tam mam lepsie podmienky /ak budem mat cas ofc/, sice neviem aku ma ramzey funkciu, ale ak je neaky manager a pod. takych nam tu proste treba, povedat setkym nech si radsej pridu zahrat do MC, na co sa niekolko ludi radsej vyjebe, a tym padom z toho projektu odstupi par mensich klubov, zmensi sa pole, znizi sa garancia, a proste to tu bude prosperovat, gj pane
carasitto
 
Príspevky: 39
Založený: Mar 2010
Poďakoval/li: 3 krát/3 krát
Karma: -1

Re: Košice Weekend €10,000 GTD už o 2 týždne

Odoslaťod ramzey 10 Jan 2013 21:35

Svoje nazory tu vacsinou prezentujem ako sukromna osoba a hlavne ako hrac.
Co sa tej "nefer" veci tyka, tak si uvedomte iba jedno jedine a to, ze sa tu nejedna o ziadne znevyhodnovanie ako pisete, je to jednoduche, MC vam dalo moznost prist hrat do kosic, alebo mozte hrat aj v blizsom klube, urobili tak preto, aby mohli turnaj s atraktivnnit, priniest zas nieco viac pre VAS, HRACOV. A vam sa to ofc nepaci lebo malo zetonov, ked je AVG stack rovnaky. A preco sa na to nepozrete s pohladu hracov hrajucich v MC? Ved oni sa mozu stazovat, ze su znevyhodneny a zetony ktore by hrali v MC hraju niekde inde, ze to je rozkuskovane a maju mensi field.

Comon slovac, uvedomte sa a nefrflite stale. Vzdy tieto veci organizuje klub pre vas a kde je vasa vdaka, len frflete.
Ved to vklude mohlo byt kosice weekend s gar. 3k a hralo by sa len v kosiciach, len MC zapracovalo a prinieslo VAM 10k garanciu.
za 30e to nenajdes len tak hocikde.
ramzey
 
Príspevky: 815
Založený: Júl 2010
Poďakoval/li: 111 krát/96 krát
Karma: 19

Re: Košice Weekend €10,000 GTD už o 2 týždne

Odoslaťod carasitto 10 Jan 2013 23:22

ja tu slovac citim hlavne v tej tvojej pointe - budme radi za to co mame a nesnazme sa veci robit lepsimi, ved mohlo byt aj horsie, aby to zas niekto nechapal zle, ja by som bol kurva rad za to aby sa hoci aj vsetky kluby spojili a spravili aspon odmocninu z CPT, a o tej strukture to bolo z prvej ruky, aby sa skvalitnil najvacsi pravidelny turnaj na vychode, namiesto robenia dealu pomaly celeho FT, koli 17bb AVG a flipovania uz shorta z ineho klubu v prvych minutach FD :gl:
carasitto
 
Príspevky: 39
Založený: Mar 2010
Poďakoval/li: 3 krát/3 krát
Karma: -1

Re: Košice Weekend €10,000 GTD už o 2 týždne

Odoslaťod stanley100 11 Jan 2013 00:10

Ja suhlasim s prvou castou,upravit strukturu,vsunut 2 az 3 levely a pred zaciatkom FD posunut level dozadu. Nesuhlasim ale s tym,ze z mensich klubov prichadzaju short stack hraci,urcite i z Ke je kopec hracov s mensim poctom zetonov.
Ale nechapem pana managera,ved ludia su vdacni,chodia na tento turnaj,maju len nejake vyhrady,tak ich zverejnuju a ty sa tu na nich vyvrsujes,ze si nieco nevazia a podobne. Myslim,ze prave to je plus,ak ludia povedia co chcu a klub nato bud bude reflektovat,alebo proste pojde dalej tak ako doteraz. Aj tak je to super turnaj co sa tyka pomer vklad a mozna vyhra.
stanley100
 
Príspevky: 194
Založený: Jan 2008
Poďakoval/li: 17 krát/14 krát
Karma: 0

Re: Košice Weekend €10,000 GTD už o 2 týždne

Odoslaťod carasitto 11 Jan 2013 01:55

cely cas hovorim o tych leveloch,/lumpy si prepocita ze z maleho clubu pride bigstack :Bravo: / staci vratit 2-3 levely a vsetko je vyriesene /vraj sa mali vracat uz minule/, je jasne ze nepridu iba shorti z inych klubov, ale ked si ako vitaz prveho dna z maleho sadnem so 65K vedla vitaza z MC/posl gogo/, kt mal 370K pri blindoch 1,5/3K je to crazy, ak by boli 500/1K tak je to rozumnejsie.no stale si zastanem nazor ze proste viac ev je to hrat v monte koli tej akumulacii cipov na posl dvoch stoloch.. no to uz je ina debata a iny flame :ROFL:
carasitto
 
Príspevky: 39
Založený: Mar 2010
Poďakoval/li: 3 krát/3 krát
Karma: -1

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 18 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!