ZelTZN aka NLHE Soldier

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

Re: Zeltznov blog + 3b spot oop

Odoslaťod Zeltzn 02 Feb 2013 10:53

veľa nitov/regov tu je,veľa rýb,no table selekcia je na hovno. Človek dá do filtru NL20-50 6max 50-100bb a 100bb+ a nájde mu 4 stoly max.
Obrázok používateľa
Zeltzn
 
Príspevky: 1480
Založený: Dec 2010
Poďakoval/li: 175 krát/97 krát
Karma: 22

Re: Zeltznov blog + 3b spot oop

Odoslaťod nabokow 02 Feb 2013 12:59

si si isty, ze hras na tej vacsej ipoker sieti?
nebal by som sa filter dat od 30 ci od kolko bb sa da, vela shortov tam nevyzera byt
Obrázok používateľa
nabokow
 
Príspevky: 923
Založený: Nov 2010
Poďakoval/li: 213 krát/105 krát
Karma: 9

Re: Zeltznov blog + 3b spot oop

Odoslaťod Zeltzn 02 Feb 2013 13:29

Hral som na Winner Pokri. Ja som tam nenašiel veľa mne vyhovujúcich stolov. Už som požiadal o withdraw,potom si ešte rb okolo desiateho vytiahnem.
Hľadal som nejaké dealy medzi ongame a psgy a našiel som Euro Poker + tam majú zaujímavý deal,čo sa týka dlhodobého rb a celkom sa mi to pozdáva. Na ongame sa mi hrá dobre,sú dobré mody na zmenenie tých ogrcaných stolov a mám tam veľa odohraného s hráčmi => slušná výhoda + videá. Tie videá je asi hlavný dôvod,prečo som sa snažil nájsť podobný deal.
Obrázok používateľa
Zeltzn
 
Príspevky: 1480
Založený: Dec 2010
Poďakoval/li: 175 krát/97 krát
Karma: 22

Re: Zeltznov blog

Odoslaťod Zeltzn 02 Feb 2013 17:58

moze mi niekto sem hodit svoj layout na ongame? hram na novej herni v ongame a neviem si tam znova nastavit predosli layout,lebo neviem najst FR,ty.
Obrázok používateľa
Zeltzn
 
Príspevky: 1480
Založený: Dec 2010
Poďakoval/li: 175 krát/97 krát
Karma: 22

Re: Zeltznov blog LF for ongame layout

Odoslaťod sudden 03 Feb 2013 18:41

Ak ipoker tak jedine ta vacsia siet, hravat na tej mensej kde ostali rakeback skiny nema zmysel imo.

Na Ongame je este vobec nejaky traffic po tom co odisiel B**n aj B**fair ?
Obrázok používateľa
sudden
 
Príspevky: 1001
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 196 krát/165 krát
Karma: 25

Re: Zeltznov blog LF for ongame layout

Odoslaťod Zeltzn 03 Feb 2013 19:09

Je to ok,na 6-tabling NL30-50 mi to úplne stačí. Dosť rýb je + regs nie sú tuff #covícsimúžupřát
Je super akcia na PSGy,kde musím mať diamond status,aby som sa mohol prihlásiť na imba bootcamp -> 1875$+ RAKE! OH SHIZZLE!
O motiváciu na tento mesiac mám postarané,budem grindiť like crazy,cez víkendy 10 hours,cez prac. týždeň aspoň 4 hours a snáď sa k tomu dopracujem. Ak sa mi to podarí,tak budem mega happy. Ale neviem,či je to vôbec reálne.. Musel by som zvýšiť aj počet stolov a hrať all day all night like crazy..Uvidíme,wish me best of luck
Obrázok používateľa
Zeltzn
 
Príspevky: 1480
Založený: Dec 2010
Poďakoval/li: 175 krát/97 krát
Karma: 22

Re: Zeltznov blog LF for ongame layout

Odoslaťod Zeltzn 08 Feb 2013 21:13

Well,ako som si aj myslel,nemám na to,aby som dal Diamond status na PSGy. Keďže je škola prvoradá a dal som si predsavzatie,že aspoň 2. polrok trošku máknem a vylepším vysvedčenie + tréningy 4x do týždňa, do toho nejaký prípravný zápas mi bohužiaľ neumožňujú hrať sick objemy a napredovať ultrafast.
Dosť dlho som rozmýšľal, či začnem brať poker trochu vážnejšie (why not), no na úkor futbalu (rekreačne) a školy sa mi to nezdá adekvátne. Na to,že som ešte len v tretiaku,tak mám stále dosť veľa času na to,aby som sa v pokri ešte zlepšoval a není kam spěchat. Nechcem nejakým spôsobom zanedbávať ani zdravie,ani vzdelanie a ani poker. Budem si musieť vytvoriť nejaký Vennov diagram a skĺbiť to takým spôsobom,aby som bol spokojný s objemami ktoré hrám,s výsledkami a so zdravím živ. štýlom,ktorý sa snažím dodržiavať.
Čo sa týka pokru, nemám veľké ciele v tomto období. Na PSGy už možno zajtra budem mať gold status, tak začnem pozerať nejaké videá. Ak viete o nejakých good series,ktoré sú niečo ako "mustsee" => PM :)
Každý mesiac by som chcel dávať aspoň 30k hands (väčšina NL50) a byť aspoň BE na NL50.
Wish me best of luck
peace
Obrázok používateľa
Zeltzn
 
Príspevky: 1480
Založený: Dec 2010
Poďakoval/li: 175 krát/97 krát
Karma: 22

Re: Zeltznov blog

Odoslaťod Zeltzn 12 Feb 2013 20:36

Na PSGy som dingol gold pred niekoľkými dňami. Videá na gold sú fajn,z niektorých sa nič nenaučím,tak tam aspoň leavujem celkom zaujímavé komenty,nech tam aspoň niekto niečo normálne napíše a nielen gg wp :D . Hlavne Yegon ma vždy dokáže nadchnúť pre jeho video. Sick analýza,filtre,dobré leakfindery :good: Snažím sa trochu študovať,pozerať nejaké videá,komentovať nejaké handy kde sa dá,nech sa udržiavam v kurze s thinking procesom. Používam to hlavne ako rozbehnutie thinkingu pred začiatkom session a dobre ma to vie naštartovať.
Tento mesiac sa chcem hlavne zamerať na NL50 a možno platinu na PSGy,keďže celkom dosť hrám a študujem,mohol by to byť splniteľný cieľ, no na ONG vnímam čím ďalej tým viac regov a je málo stolov,kde by sme neboli aspoň 5ti regovia => mixujem s NL30,čo sa mi veľmi nepozdáva.
Hľadám nejakého poker frienda,čo sa pohybuje na NL50,s ktorým by som mohol sweatiť/kecať o pokri,motivovať sa a spoločne napredovať, cuz sky is the limit.
peace
Obrázok používateľa
Zeltzn
 
Príspevky: 1480
Založený: Dec 2010
Poďakoval/li: 175 krát/97 krát
Karma: 22

Re: Zeltznov blog

Odoslaťod 3flash3 14 Feb 2013 10:02

Zeltzn radšej venuj svoj čas analýze svojej hry, upravovaním ranges, sizingov aťd, exploitovaním leakov regov s ktorým sa denne stretávaš, ako pozeraním, počúvaním v podstate dookola stále tých istých všeobecných kecov z training vids, ktoré ti skoro nič nedajú. Tým, že budeš hrať podobným štýlom ako všetci ostatní regulári na tvojich stakes sa nikde neposunieš, lebo v dnešnom svete je rýb málo a rake vysoký na malých stakes, pričom každý reg je akurát naučený 3bet-1/2pot-1/2 pot-shove na dobrom runoute a dokopy nikto nerozmýšľa „outside of box“, aj preto každý tvrdne na rovnakých stakes dlhé mesiace, či roky.

Viem, že sa veľa ľudom nechce stráviť hodiny za HEM, prechádzaním HH, vymýšľaním stratégií na regulárov, hľadaním ich soft spotov, kde majú weak ranges atď. Ale bez toho to v dnešnej dobe nejde. Každý robí chyby, niekto väčšie, niekto menšie v určitých spotoch, len treba obetovať čas a hľadať. Potom sa ti niektorí regulári premenia na osobné ATM, ktoré môžeš vyberať každý deň aj keď nie po takých množstvách ako fish, ale regulári majú „nekonečné“ bankrolly. Tak nebuď len ďalší do počtu a snaž sa niečím vybočovať z radu. :gl:

Za tento príspevok od 3flash3 poďakovali - 5:
haman, nabokow, tucniak, Xaress, Zeltzn
Obrázok používateľa
3flash3
 
Príspevky: 1502
Založený: Feb 2008
Poďakoval/li: 53 krát/410 krát
Karma: 48

Re: Zeltznov blog

Odoslaťod Zeltzn 14 Feb 2013 12:58

Väčšinou pozerám videá,v ktorých mám leaks a cítim to v svojej hre. Samozrejme,že nepozeram každé 1 video na kt. narazim. a všeobecne nepozeram vela videí. Skôr sporadicky od TLN alebo Yegona.
Včera som zistil,že nemám xbet balanced range v niektorých spots,tak som sa hral s equilabom v spots,kde je moja 3b/calling range jj+ ak+ a kde je TT+ aq+ (napríklad som zistil,že ked mám stackoff range TT+ AQ+ tak som nemal dostatočne vela bluffs vo svojej range proti hracom,kde som mohol 3betovat)
Minuly týždeň som si našiel leak v defendovaní blindov (dával som im doslova free money),kde moja calling range bola príliš narrow.
Pri poslednej sweat som zlepšil note systém a je to nuts.
Ďalej s tým callovanim 3bets a hraním s villains postflop mi tiež zvýšilo wr imho.
V poslednom obdobi som zlepšil dosť vela veci a som meganamotivovany na grind,no v škole píšeme týždenne od 6 do 7 pisomiek už 2. Týždeň..
Obrázok používateľa
Zeltzn
 
Príspevky: 1480
Založený: Dec 2010
Poďakoval/li: 175 krát/97 krát
Karma: 22

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 3 hostí.

Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!