ZelTZN aka NLHE Soldier

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

Re: Zeltznov blog

Odoslaťod haman 14 Feb 2013 15:16

dobry post flash, ale dodal by som, ze pozeranie novych videi ma prinos v tom, ze vies ako bude hrat vacsina regov a mozes adjustnut.
haman
 
Príspevky: 2068
Založený: Apr 2010
Poďakoval/li: 853 krát/189 krát
Karma: 25

Re: Zeltznov blog

Odoslaťod 3flash3 14 Feb 2013 17:30

Zeltzn pohoda ;) Ja som len rád, že pracuješ na svojej hre. Napísal som to preto, lebo som mal pocit, že sa sústredíš na tie videá až moc. Ale už si uviedol veci na pravú mieru.

Ja som tým postom nechcel povedať, že úplne odsudzujem training vids, akurát že sa dá vo väčšine prípadov efektívnejšie využiť čas strávený mimo stolov. Ak chceš byť v pokri úspešný a nie len ďalší reg s mizivým winrate, tak by si mal pracovať na iných veciach, ako len pozeraní videí, ktoré pravdepodobne videlo ďalších tisíc regov pred tebou a všetci robia to isté. Teraz nehovorím o leakfinderoch.

Buď máš cieľ byť na vrchole potravinového reťazca. Byť ten, ktorého sa ostatní boja, majú rešpekt a radšej sa mu vyhýbajú. Ten, ktorý sa živý aj na slabších dravcoch, keď akurát nie je ľahká korisť na blízku. Alebo chceš byť len ďalší jeden zo sto, ktorý akurát blúdi dookola, dojedá zvyšky, ktoré ostatnú po kráľovi a ledva prežíva.

GL my man
Obrázok používateľa
3flash3
 
Príspevky: 1502
Založený: Feb 2008
Poďakoval/li: 53 krát/410 krát
Karma: 48

Re: Zeltznov blog

Odoslaťod Zeltzn 14 Feb 2013 17:51

haman napísal:dobry post flash, ale dodal by som, ze pozeranie novych videi ma prinos v tom, ze vies ako bude hrat vacsina regov a mozes adjustnut.

To by som vôbec nepovedal.
Máš úplnú pravdu. NO stále som ešte nedingol adult status,tak sa snažím clearovať bonusy kde sa dá a potom sa snáď časom na niektorej z herní usadím,získam hh a budem môcť robiť aj nejaké analýzy v HM :) Aspoň čiastočne sa to snažím kompenzovať tým,že hrám na mám na Ongame sieti asi tri acc.
Naposledy upravil Zeltzn dňa 14 Feb 2013 18:08, celkovo upravené 1 krát.
Obrázok používateľa
Zeltzn
 
Príspevky: 1480
Založený: Dec 2010
Poďakoval/li: 175 krát/97 krát
Karma: 22

Re: Zeltznov blog

Odoslaťod haman 14 Feb 2013 18:02

Zeltzn napísal:
haman napísal:dobry post flash, ale dodal by som, ze pozeranie novych videi ma prinos v tom, ze vies ako bude hrat vacsina regov a mozes adjustnut.

To by som vôbec nepovedal.

zaujimavy argument ;)
haman
 
Príspevky: 2068
Založený: Apr 2010
Poďakoval/li: 853 krát/189 krát
Karma: 25

Re: Zeltznov blog

Odoslaťod Zeltzn 14 Feb 2013 18:19

Aké majú tvoje posty v tomto blogu zmysel? Väčšinou nechápem asi 4/5 z nich a nemajú žiadnu hodnotu. Ak nechceš niečo povedať,tak braguj v chate.
Obrázok používateľa
Zeltzn
 
Príspevky: 1480
Založený: Dec 2010
Poďakoval/li: 175 krát/97 krát
Karma: 22

Re: Zeltznov blog

Odoslaťod haman 14 Feb 2013 19:13

Zeltzn napísal:Aké majú tvoje posty v tomto blogu zmysel? Väčšinou nechápem asi 4/5 z nich a nemajú žiadnu hodnotu. Ak nechceš niečo povedať,tak braguj v chate.

??? ja som napisal 1 z dovodov, preco si myslim, ze je vhodne pozerat aktualne videa. tvoja reakcia bola:
To by som vôbec nepovedal.

nie je to tak, ze to skor ty nechces nieco povedat? :D
haman
 
Príspevky: 2068
Založený: Apr 2010
Poďakoval/li: 853 krát/189 krát
Karma: 25

Re: Zeltznov blog

Odoslaťod Zeltzn 14 Feb 2013 19:22

Ako chceš niekoho exploitovat podľa videí,ktoré si myslíš,že pozerá? :D
Obrázok používateľa
Zeltzn
 
Príspevky: 1480
Založený: Dec 2010
Poďakoval/li: 175 krát/97 krát
Karma: 22

Re: Zeltznov blog

Odoslaťod haman 14 Feb 2013 19:53

Zeltzn napísal:Ako chceš niekoho exploitovat podľa videí,ktoré si myslíš,že pozerá? :D

nemyslel som to tak, ze sa spytam v chate nejakeho rega, ze ake videa posledne videl a nasledne si ich nastudujem :)
myslel som to tak, ze vacsina regov pozera sucasne videa, t.j. orientuju sa v aktualnom trende. A kto pozna ten trend, ulahci mu to adjustovanie. je to len moj nazor, mozem byt uplne vedla. peace!
haman
 
Príspevky: 2068
Založený: Apr 2010
Poďakoval/li: 853 krát/189 krát
Karma: 25

Re: Zeltznov blog

Odoslaťod sudden 14 Feb 2013 21:08

haman napísal:dobry post flash, ale dodal by som, ze pozeranie novych videi ma prinos v tom, ze vies ako bude hrat vacsina regov a mozes adjustnut.


S tymto suhlasim, ak uz nic ine tak niektore videa ti mozu pomoct zorientovat sa v hre ostatnych regov na tvojich limitoch. Ide skor o nejake vseobecne tendencie/trendy nez exploitovanie konkretnych leakov, s tym uz je viac roboty :)
Obrázok používateľa
sudden
 
Príspevky: 1001
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 196 krát/165 krát
Karma: 25

Re: Zeltznov blog

Odoslaťod Zeltzn 14 Feb 2013 23:05

Podaktorí regs budú musieť pozerať videá z roku 2005 na mojich stakes,lebo to hrajú fakt čudne.
Tu je hand z dnešnej session

Grabbed byHoldem Manager
NL Holdem $0.30(BB) Replayer
SB ($34.82) 25/21/9 typek, na ktorého nemám žiadne reads,len,že vie thinvaluebetovať
Hero ($30)
UTG ($57.35)
UTG+1 ($27.45)
CO ($38.99)
BTN ($30.06) 23/18/0 za 36 rúk - readless

Dealt to Hero A:club: A:heart:

fold, fold, fold, BTN raises to $0.90, SB calls $0.75, Hero raises to $3.60, fold, SB calls $2.70
Well,v tomto spote squeezujem pomerne wide v závislosti od BTN. Nečakal som,že SB môže flatnúť squeeze oop.

FLOP ($8.10) A:spade: A:diamond: 3:club:

SB checks, Hero bets $4.20, SB calls $4.20
flopujem quodz,cbetujem dry board. Po jeho calle mu dávam do range hlavne mid pps ako 66-99,s ktorými by ne3betoval oop vs BU. Nemusí to byť 100%,keďže mám na neho málo rúk a stále môžu mať nejakú dynamiku s BU, v ktorej môže profitabilne 3b/5betovať všetky pairs,lebo BU 4betting range is full of shit (taká podmyšlienka,ale vylučujem to)

TURN ($16.50) A:spade: A:diamond: 3:club: 4:heart:

Rozmýšľal som,aký sizing použiť na turne,keďže viem,aká je približne jeho range na takomto blanku. Imho v nej nemá hands ako 33/44,ale skôr hands ako 66-99,ako som aj uvádzal vyššie
SÚHRN: Chcem dostať druhú street of value z jeho weak range nižším betom na turne.

SB checks, Hero bets $7, SB calls $7

RIVER ($30.50) A:spade: A:diamond: 3:club: 4:heart: J:club:

SB checks, Hero bets $15.20 (AI), SB folds

Použili by ste na niektorej zo streets iný sizing? Koľko by ste betli turn readless?

EDIT: Nechápal som,čo mi chceš povedať. Myslel som si,že tu z nudy trolluješ :ROFL:
Obrázok používateľa
Zeltzn
 
Príspevky: 1480
Založený: Dec 2010
Poďakoval/li: 175 krát/97 krát
Karma: 22

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 3 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!