Zahrajte si o športové Alfa Romeo MiTo už za pár Idol Points

Diskusia k herni Poker Idol

Zahrajte si o športové Alfa Romeo MiTo už za pár Idol Points

Odoslaťod admin 01 Mar 2013 12:00

Diskusia k článku: Zahrajte si o športové Alfa Romeo MiTo už za pár Idol Points!

PokerIdol sa chystá v marci rozdať posledné PokerIdol Alfa Romeo Mito a spolu s ním aj úžasné GSOP ceny!

Vyhrať môže úplne každý, dokonca aj menší hráči. Už za nazbieranie aspoň 400 Idol bodov (rake $111) počas trvania akcie (1.-31.3.) totiž získate miesto vo štvrťfinálovom freerolle, z ktorého postúpi 20% hráčov do semifinále a odtiaľ poputuje priamo do finále až 60 hráčov! Ceny vo finálovom freerolle PokerIdol Alfa Romeo Ak sa vám podarí prebojovať sa až do finále, máte sa veru na čo tešiť! Zahráte si o:

1. miesto - POKERIDOL ALFA ROMEO MITO
2. miesto - GSOP balíček
3.- 5. miesto - $320 GSOP online štvrťfinálový tiket
6.-10. miesto - ľubovoľná PokerIdol mikina + tričko alebo čapica. (alternatívou sú $50 MTT a/alebo SNG tikety) Ako získať miesto vo finálovom freerolle? Ako sme už spomínali vyššie, jednou z ciest je získanie 400 Idol bodov a postup cez štvrťfinále a semifinále. Možností na získanie miesta vo finále je však viac!

Priamy vstup do finálového turnaja získajú:
TOP 10 hráči rebríčka skúseností za marec - tí získajú dokonca po 2 vstupenky - 1 pre seba a jednu pre ľubovoľného hráča podľa svojho výberu. TOP 11-25 hráči rebríčka skúseností za marec TOP 5 hráčov rebríčka aktivity ...

Celý článok => Zahrajte si o športové Alfa Romeo MiTo už za pár Idol Points!
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22144
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: Zahrajte si o športové Alfa Romeo MiTo už za pár Idol Points

Odoslaťod grulo 01 Mar 2013 13:55

By ma zaujimalo kolko by ma tak stalo keby som tu alfu vyhral.
Platit rozne dane, cla + to u nas prihlasit a platit ten registracny poplatok a odvod do zdravotnej a nakoniec je lepsie byt druhy :D
Alebo vyhrat Lambo vo vyrocnom sunday millione a kym ho mas doma, tak si vyhral len kolesa :)
grulo
 
Príspevky: 94
Založený: Dec 2009
Poďakoval/li: 8 krát/7 krát
Karma: 0

Re: Zahrajte si o športové Alfa Romeo MiTo už za pár Idol Points

Odoslaťod Stanley VII 04 Mar 2013 17:48

Ak ste si niekto na Alfa Romeo MiTo robili zálusk už počas marca, budete si musieť počkať chvíľu dlhšie - PokerIdol túto akciu nakoniec posunul na apríl...
Obrázok používateľa
Stanley VII
 
Príspevky: 2079
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 97 krát/218 krát
Karma: 30


Naspäť na Poker Idol

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!