poker v radiu

Poker v TV, videá a streamy

Re: poker v radiu

Odoslaťod YOSSARIAN1980 10 Mar 2013 10:49

Jeho uloha bola skor public relations a je jasne ze keby tam sedel nejaky online reg a vysvetloval ze sedi pri compe 10hod denne a hra 30stolov a mava 10´000 turnajov trvajuci downswing tak to pre bezny clovek urcite napobere.
Dostal sa tam,dokazal vyuzit situacu co sa zatial ziadnemu slovakovi nepotadrilo.
Neviem ako ma postavenu zmluvu ,do kedy tam bude a kto ho tam drzi ale ked to vies tak budem rad ked mi vysvetlis ako to je.
YOSSARIAN1980
 
Príspevky: 143
Založený: Júl 2010
Poďakoval/li: 33 krát/8 krát
Karma: 0

Re: poker v radiu

Odoslaťod WNT 11 Mar 2013 00:32

YOSSARIAN1980 napísal:Jeho uloha bola skor public relations a je jasne ze keby tam sedel nejaky online reg a vysvetloval ze sedi pri compe 10hod denne a hra 30stolov a mava 10´000 turnajov trvajuci downswing tak to pre bezny clovek urcite napobere.
Dostal sa tam,dokazal vyuzit situacu co sa zatial ziadnemu slovakovi nepotadrilo.
Neviem ako ma postavenu zmluvu ,do kedy tam bude a kto ho tam drzi ale ked to vies tak budem rad ked mi vysvetlis ako to je.

do kedy tam bude??ako tak pozeram na svk pokrovu scenu tak dozivotne :lol2: drzi ho tam manager pre nas zaprdeny trh teda cs a svk a kamos hruby a to je vsetko ma si odohrat par hodin na staroch nejaky ten rozhovor nieco v mediach a tak... zato ma nieco dovacku a na live donkamenty a to je vsetko sumy neviem to sa opytaj jeho viem ze ked zacinal mal 100k od typka co ho stackoval s ktorym sa delil ale to bolo...ale mne je to fuk ja som na to reagoval lebo si tam v predoslom poste dal poznamku ze to bolo prinosne pre regov...ak si tym myslel ze tym nahnal kopec novych :fish: do rybnika tak sry berem spat ked sa na to takto pozeram tak uz zacinam chapat preco sedi na tej nl2 :D oki berem spat...sry dag good job :poklona: ale asi je to tym ze na vysich limitoch by sa mu tazko pisal nejaky ten bestseller :D
WNT
 
Príspevky: 530
Založený: Nov 2011
Poďakoval/li: 26 krát/41 krát
Karma: -11

Re: poker v radiu

Odoslaťod YOSSARIAN1980 11 Mar 2013 10:36

Poker pro je hlavne na to aby dostal do hry co najviac rekre. hracov a aby robil pokru dobre meno v spolocnosti.Ked je tam nejaka kritika tak by mala smerovat na to ci robi dost pre tuto vec a nie preto ako alebo co hra.Ma nejake uspechy v live hre a ked to vie dobre odprezentovat pred laickocv verejnostov a posobi dobrym dojmom tak je to ok.
Ja som len hovoril o tom rozhovore na FMku a podla mna to bolo ok.V mojom okoli ked sa niekto dozvie ze hram castejsie poker tak na mna zazeraju ako na gamblera.Aj ked ako pozeram na svoje vysledky... :shock:
YOSSARIAN1980
 
Príspevky: 143
Založený: Júl 2010
Poďakoval/li: 33 krát/8 krát
Karma: 0

Re: poker v radiu

Odoslaťod YOSSARIAN1980 11 Mar 2013 11:54

WNT napísal:ano :lol2: a najuzasnejsia a najprinosnejsia je jeho nosebleed akcia na nl2 vsetci tamojsi Regovia su z neho v p.ci.....


http://www.youtube.com/watch?v=j58kWjjiPmM
YOSSARIAN1980
 
Príspevky: 143
Založený: Júl 2010
Poďakoval/li: 33 krát/8 krát
Karma: 0

Re: poker v radiu

Odoslaťod WNT 11 Mar 2013 12:57

YOSSARIAN1980 napísal:
WNT napísal:ano :lol2: a najuzasnejsia a najprinosnejsia je jeho nosebleed akcia na nl2 vsetci tamojsi Regovia su z neho v p.ci.....


http://www.youtube.com/watch?v=j58kWjjiPmM

ano to mas pravdu pekna pesnicka mariku mam rad...nechcem aby to vyznelo v ramci hesla ten kto nema vlastny zivot sa zaobera zivotom druhych...ale vies ked uz dohravam a nechcem otvarat nove turnaje tak pri jednom alebo 2 stoloch mam cas si pozriet kde kto hra a ako sa dari...tak si obcas pozriem profikov a co ti poviem vcera som videl akurat na SM jeden chat jeden svk hrac tahal time bank po prehratom predoslom alline ostal mu necely jeden bb a chybali do dalsieho pay jumpu 2hraci ako je to legitimne islo o 20usd naco jeden z hracov mu napisal to vazne tahas kvoli 20usd??a podtym slovakia....ved co ine moze napisat nejaky nor ked vidi ze ich pro hrac hra na nl2???...takze vies ked uz si teda ten verejny predstavitel v tej komunite tak by si mal tu krajinu skutocne reprezentovat ja netvrdim ze nam robi vyslovene hambu ale to jeho posobenie na staroch nehenevaj sa na mna je kontroverzne...a live?odkedy ho trafil parazol tak..oki nechajme to v ramci hesla medzi slepymi je jednooky kral vzdavam hold jeho prinosu :)
WNT
 
Príspevky: 530
Založený: Nov 2011
Poďakoval/li: 26 krát/41 krát
Karma: -11

Re: poker v radiu

Odoslaťod YOSSARIAN1980 11 Mar 2013 13:37

Skor som hodnotil to v tom FMku.Podla mna to bolo dobre.
YOSSARIAN1980
 
Príspevky: 143
Založený: Júl 2010
Poďakoval/li: 33 krát/8 krát
Karma: 0

Predchádzajúca

Naspäť na Poker v médiách

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!