slovak poker cup

Diskusia o online MTT a SNG turnajoch, HU SNG a live turnajoch (WSOP, EPT, ECOOP...).

slovak poker cup

Odoslaťod DevilMayCry 02 Apr 2013 13:50

ok takze 5.4.2013 startuje najvacsia pokrova seria na slovensku a na najvacsom (de facto jedinom) slovenskom pokrovom portaly nie je uvedena ziadna zmienka ? Nasiel som to len v casti "Turnaje-Rozpis" a to sa mi zda trochu malo 3 dni pred zaciatkom :nienie:

Za tento príspevok od DevilMayCry poďakovali - 2:
hegides, ramzey
Obrázok používateľa
DevilMayCry
 
Príspevky: 2111
Založený: Aug 2007
Poďakoval/li: 59 krát/107 krát
Karma: 10

Re: slovak poker cup

Odoslaťod ramzey 02 Apr 2013 14:45

kto nevie kvalda je vo stvrtok 4.4. 28freez 9xticket garanteed a ME zacina v piatok 1A sobota 1B, final day nedela.
ubytko sa da zariadit vid http://www.cccpoker.sk
ramzey
 
Príspevky: 815
Založený: Júl 2010
Poďakoval/li: 111 krát/96 krát
Karma: 19

Re: slovak poker cup

Odoslaťod amaterik 02 Apr 2013 17:05

DevilMayCry napísal:ok takze 5.4.2013 startuje najvacsia pokrova seria na slovensku a na najvacsom (de facto jedinom) slovenskom pokrovom portaly nie je uvedena ziadna zmienka ? Nasiel som to len v casti "Turnaje-Rozpis" a to sa mi zda trochu malo 3 dni pred zaciatkom :nienie:


Inak, kebyže nenapíšeš toto sem, tak ani ja sám neviem :lol2: Portáli sú ešte ďalšie tri, ale tiež by som čakal, že sa tu o tom dačo objaví, aspoň malá zmienka :) Ale to tipujem, že bude tak 4.4. ;)
amaterik
 
Príspevky: 127
Založený: Aug 2012
Poďakoval/li: 10 krát/18 krát
Karma: 0


Naspäť na Pokrové turnaje

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!