Fifty50 na P****Stars

Diskusia o online MTT a SNG turnajoch, HU SNG a live turnajoch (WSOP, EPT, ECOOP...).

Fifty50 na P****Stars

Odoslaťod riocek 09 Máj 2011 10:54

Zakladám túto tému ohľadom nového formátu Fifty50 na PS, ktoré nahradili obľúbené DoN.
Dony som hrával cca pred dvomi rokmi, kedy som si na nich vybudoval bankroll. Teraz som sa k pokru opäť vrátil a skúšam hrať tento nový formát. Zatiaľ som odohral za posledné 3 dni 240 turnajov 5,24 turbo, ITM 60%, ROI slabučké 3%. Čo sa týka úspešnosti, pri DoNoch by som pri danej ITM rate mal ROI niekde na úrovni možno 15%.

Teraz sa dostávam ku kameňu úrazu: ako ich vlastne hrať? Keďže pri umiestnení ITM sa Vám vracia buy-in plus výhra podľa veľkosti stacku. Pokiaľ nie je cca 7-8 hráčov, snažím sa hrať tight a nedostávať sa do AI s marginálnymi rukami. Keďže väčšinou sú už dosť vysoko blindy, je to už viac-menej push/fold fáza. Problém je v tom, že sa často dostávam na bubble ako short a šanca na vyššiu výhru sa zmenšuje. I keď neexistuje jednotná línia, akou to hrať, poprosil by som hráčov, ktorí grindia tento typ SNG o svoje postrehy.
:gl:
riocek
 
Príspevky: 3
Založený: Sep 2010
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Fifty50 na P****Stars

Odoslaťod 202mateo202 09 Máj 2011 19:35

Tak ja ich tiež hravam moj osobny názor je ze treba hrat trosk agresívnejsie lebo ak prideš na 5 miesto ako short tak vyhras omrvinky len takze sa ti to v podstate ani neopalti hrat . Ked mas pozíciu tak kludne aj z marginálou rukov si betuj/reise. Dalej ja zo zásady z pármi kludne idem AI c celkom mi to vychádza lebo hraci tu hraju skor tight takze podla mna je cesta k uspechu naopak agresivita ;) Tak isto ked je plno limperov a mas dobru ruku tak poriadne zvis a je to vecsinou tvoje :) (iba moj názor nie som nejaký mega pro ale v týchto turnajoch mi to zatial celkom ide /pozri blog nieco som tam popísal /) :gl: este nieco podla mna to je dobre vymyslene lebo predtým pri DoN sa len cakalo a bolo to dost nudne ..
202mateo202
 
Príspevky: 136
Založený: Okt 2009
Poďakoval/li: 16 krát/1 krát
Karma: 0

Re: Fifty50 na P****Stars

Odoslaťod Stanley VII 08 Máj 2013 23:45

Hrávate niekto momentálne Fifty50 s nejakým rozumným ROI? :)
Obrázok používateľa
Stanley VII
 
Príspevky: 2079
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 97 krát/218 krát
Karma: 30


Naspäť na Pokrové turnaje

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!