Live report: P****Stars Bratislava Open GTD €40,000 Day 1a

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Re: Live report: P****Stars Bratislava Open GTD €40,000 Day 1a

Odoslaťod Adam_OxO_G 17 Máj 2013 12:58

trgy napísal:Ak je to tak, ako to opisovala Lucia, ze button isiel na slepo 30k tak prave tym sa mu asi rozsirila range, kedze tam bolo vela mrtvych zetonov s tym, ze vie, ze za 80BB mu tam asi nebudes platit nizke pary ani Ax.... QQ su asi v tej situacii hranicne a mozno by sa mohol nejaky turnajovy reg vyjadrit a povie ze easy fold :D


podla mna je to tiez easy fold ale cim dlhsie som sa nad tym zamyslal a trvalo mi to asi 5 minut ked som tankoval tak to vobec nesedelo a musel som byt vpredu a nastartovany hanzely daval vela otazok na ktore som nereagoval cize mi dal tell ze to bude hrat co ma dost ovplyvnilo inak by som to reshovol a on to uz neda no ale to je uz minulost a musim hrat s tym co mam :)
Adam_OxO_G
 
Príspevky: 180
Založený: Aug 2010
Poďakoval/li: 6 krát/11 krát
Karma: 1

Re: Live report: P****Stars Bratislava Open GTD €40,000 Day 1a

Odoslaťod ferkan 17 Máj 2013 14:26

v normalnej situacii to bude fold... Na konci dna, kde vela ludi gembluje a BTN posiela naslepo je to myslim skor call. Vyhras a ides do day2 s 300k ez gejm :) [result oriented] :)
ferkan
 
Príspevky: 901
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 5 krát/28 krát
Karma: 6

Re: Live report: P****Stars Bratislava Open GTD €40,000 Day 1a

Odoslaťod palo1973 18 Máj 2013 10:21

myslim,ze ked madar hrava drahe turnaje tak preto a aj vdaka allinu naslepo bude jeho range sirsia a s QQ ho crushujes,otazka je co za hraca a na akej pozicii sedi je ten 3betor,ten by ma trapil o nieco viac

Za tento príspevok od palo1973 poďakovali :
trgy
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

Predchádzajúca

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 24 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!