Doyle ´texdolly´ Brunson je späť: Vyhrá $50,000 Poker Player

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Doyle ´texdolly´ Brunson je späť: Vyhrá $50,000 Poker Player

Odoslaťod admin 01 Júl 2013 14:20

Diskusia k článku: Doyle ´texdolly´ Brunson je späť: Vyhrá $50,000 Poker Players Championship?

Pred WSOP vyšli na svetlo sveta správy o Brunsonovej neúčasti na tohtoročnom WSOP. Potom sa vyjadril, že sa možno nechá nahovoriť na účasť v main evente. 79-ročná pokrová legenda však všetkým vyrazila dych. Nielenže sa zapojil do $50,000 Poker Players" Championship, ale uzavrel prop bet stávky, vďaka ktorým môže vyhrať $800,000! A po Day 1 určite neľutuje, drží sa na 12. mieste!

Do očakávaného eventu s buy-inom $50,000 sa zapojilo 123 hráčov, pričom by ste v štartovom poli len márne hľadali neznámych hráčov. Veď mená ako Ivey, Grospellier, Greenstein, Bloch, Todd Brunson, Michael a Rober Mizrachiovci, Hachem, Selbst, či Hellmuth hovoria za všetko. Mimochodom, posledne menovaný sa vyjadril, že ľutuje svoju neúčasť v One Drop evente s buy-inom $111,111, vraj by sa už teraz rozhodol inak. Dokonca mal podľa jeho slov aj možnosť, zahrať si spomínaný event ako freeroll. Ťažko povedať, čo ho vtedy presvedčilo o neúčasti, no tento článok nie je o ňom, tak sa tým zaoberať nebudeme....

Doyle Brunson na svojom twitter účte uviedol už v sobotu zaujímavé slová "Chystajte sa zajtra na 50k. Mám stávky s 18-timi najlepšími hráčmi. 30k som vsadil na ITM umiestnenie, 30k na final table a 30k na výhru," a dodáva "Môžem prísť o peniaze, ale keď pôjdem ďaleko, vyhrám veľa." Potom dodal aj prečo sa cíti optimisticky naladený "Celý deň som oddychoval. Normálne...

Celý článok => Doyle ´texdolly´ Brunson je späť: Vyhrá $50,000 Poker Players Championship?
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22363
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: Doyle ´texdolly´ Brunson je späť: Vyhrá $50,000 Poker Player

Odoslaťod Miyako 01 Júl 2013 15:18

Ivey zase až niekde na konci :-( ...Keď to pôjde takto ďalej, tak Hellmutha tak ľahko nepredbehne. Mal by už konečne zabrať naplno, ale možno sa šetrí na ME :-)
Miyako
 
Príspevky: 76
Založený: Jún 2013
Poďakoval/li: 7 krát/7 krát
Karma: 0


Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 13 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!