Ondřej `Vinkyy` Vinklárek víťazom 109+R Sunday Rebuy za $51,393

Diskusia k herni P****Stars

Ondřej `Vinkyy` Vinklárek víťazom 109+R Sunday Rebuy za $51,393

Odoslaťod admin 29 Júl 2013 08:30

Diskusia k článku: Ondřej `Vinkyy` Vinklárek víťazom 109+R Sunday Rebuy za $51,393

Nedeľňajšie online výsledky priniesli množstvo skvelých výsledkov Sk/Cz hráčov. Najlepším výkonom sa prezentoval najúspešnejší český online regulár Ondřej "Vinkyy" Vinklárek, ktorý doslova ovládol 109+R Sunday Rebuy a bez akýchkoľvek ťažkostí vyhral $51,393. Zaujímavé výhry získali aj českí hráči "klauniq", "Trebolubo", "KvicKiller" a Slovák "ternoplayer".

Počas nedele sa opäť v herni P****Stars predstavilo pri online stoloch množstvo Sk/Cz regulárov, ale aj rekreačných hráčov bojujúcich o životnú výhru. Tentokrát sa presadili najmä skúsený matadori Ondřej "Vinkyy" Vinklárek a Milan "klauniq" Šašek. Obaja sa dostali na finálový stôl vo veľkom nedeľňajšom turnaji a odniesli si päťcifernú výhru.

Skvelé predstavenie predviedol v turnaji 109+R Sunday Rebuy najznámejší český online regulár Ondřej "Vinkyy" Vinklárek, keď v závere predviedol neuveriteľný únik a až do konca sa mu nikto ani len nepriblížil. Za prvé miesto si "Vinkyy" odniesol výhru $51,393. Turnaja sa účastnilo 869 hráčov a prizepool sa vyšplhal na $274,100. Ďalší český regulár Milan "klauniq" Šašek už tak jednoznačne v turnaji Bigger $162 dominovať nedokázal a po zaujímavom výkone si za piate miesto polepšil o $11,554.



Životný...

Celý článok => Ondřej `Vinkyy` Vinklárek víťazom 109+R Sunday Rebuy za $51,393
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22363
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: Ondřej `Vinkyy` Vinklárek víťazom 109+R Sunday Rebuy za $51,

Odoslaťod 6vamp6 29 Júl 2013 10:08

thnx
6vamp6
 
Príspevky: 50
Založený: Mar 2010
Poďakoval/li: 52 krát/1 krát
Karma: 0

Re: Ondřej `Vinkyy` Vinklárek víťazom 109+R Sunday Rebuy za $51,

Odoslaťod dredd73 29 Júl 2013 17:18

Vinkyyho som v sobotu pozeral na FTP, kde hral 1K Saturday a to ako vypadol na bubline (10 miesto) ... mal avg stack a pushoval all in s J9 do hraca s vecsim stackom ten insta call a Vinkyy sa porucal ... ace high bola lepsia. Tak neviem pride mi to zahrate ako od mega ryby ... to tam v tej chvili bol jeden ultra short stack a este jeden short asi 7BB stack.
A to zahral do rusaka, ktorí vacsinou nemaju u svojho klienta nainstalovane tlacitko fold :D
Není to po prve co som videl od neho taketo moves ... no asi mi nieco unika. Inac respekt nad jeho vysledkami. Len mi to niekedy pride, ze su ucty ... a su ucty na PS alebo na FTP
dredd73
 
Príspevky: 31
Založený: Dec 2010
Poďakoval/li: 6 krát/3 krát
Karma: 0

Re: Ondřej `Vinkyy` Vinklárek víťazom 109+R Sunday Rebuy za $51,

Odoslaťod zamyslenie 29 Júl 2013 17:49

dredd73 napísal:...


- tiez som si to vela krat vsimol, ze tito "top" hraci robia moves na online, ktorym bezny smrtelnik nerozumie .. mozno sa mylim (je to len moj nazor, ktory som vydedukoval tym, ze som sa nejaku dobu pozeral ako tito hraci hraju), ale podla mna je vtip v tom, ze on to hra cisto na 1. miesto kazdy turnaj (mozno v zaciatocnych fazach hra ako kazdy jeden disciplinovane) (nevsimaj si vysku BI, on bude hrat rovnako 10usd turnaj ako 100usd, 1000usd turnaj), tiez som ho videl vela krat vyslovene odpalit stack, ked boli posledne 2 stoly a on bol mozno 2hy na zetonoch (ja by som tiez hral radsej bezpecne), keby zacne hrat trpezlivo a caka skonci mozno 9ty, ale jeho nezaujima ani druhe miesto (ano potesi), ale hra stylom musim vyhrat a dalej si uvedom, ze aj karty ako J9 budu voci jeho calling range zive karty, do toho zapocitaj fold equity a ma minimalne 40% vzdy na vyhru a tym, ze on odohra velke volume tych turnajov mesacne (radsej ani nezacni pocitat ake obrovske sumy su v tych buyinoch), tak 20-30 a mozno viac turnajov takto "zbytocne odpali", ale potom pride jeden, kde mu to zatoci, ten vyhra a nie len ze pokryje stratu toho, co by mohol mat (pocitaj prefoldovat sa na nejake 6-7me miesto), ale zatoci mu to vo velkom turnaji a hned je 100 000usd vyhra a viac na svete, kde sa dostane vysoko do zisku .. 1-2-3 miesta su obrovske skoky v pienazoch, niekolko nasobne oproti tym miestam okolo konca FT alebo do 18tky, teda je to nieco ako investicia a treba na to velke volume

- vacsina hracov hra turnaje stylom, ze rozmysla nad kazdou jednou handou v danom turnaji, ale myslim si, ze vinkyy a jemu podobni top hraci to premietaju aj do buducich turnajov - v jednom risknu vypadnutie na 10tom mieste, kde tocia 40% na vyhru (ano je jasne, ze budu pozadu trosku), ale o 5 turnajov dalej im takato "pre niekoho fishy" tocka vyjde, vyhraju a zarobia na tom obrovske peniaze

neviem to az tak presne napisat slovami :) ale asi to takto dako moze fungovat - tym nechcem povedat, ze to hraju zlea oni najlepsie vedia co je spravne a preco ktory move robia, urcite v tom maju svoje know how ako to hrat tak, aby vyhravali pravidelne a casto velke sumy penazi !! aby sa tu niekto do mna nezacal obuvat
zamyslenie
 
Príspevky: 46
Založený: Júl 2013
Poďakoval/li: 0 krát/2 krát
Karma: -4

Re: Ondřej `Vinkyy` Vinklárek víťazom 109+R Sunday Rebuy za $51,

Odoslaťod AlfaZz 29 Júl 2013 18:25

zamyslenie napísal:
dredd73 napísal:...


...


Byť MTT regulár na PS a nezblázniť sa z toho je prvý krok u úspechu ... ;)

Myslím, že aj na výsledkoch je vidieť, že určité mená (českí hráči) sa opakujú prakticky denne. Je to určite tým, že u naších susedov je veľmi silná komunita hráčov (vinkyy, klauniq, gigaplayer, czlol, kvickiler, hownorez a pod.), ktorý spolu komunikujú, vymieňajú si informácie a pomáhajú si priamo pri hre. Nemyslím si teda, že je to ale nejakým delením hráčov zo strany P****Stars na tých ktorým dáme vyhrať a tých ktorých budeme denne suckovať- :pokerface: Je za tým veľké množstvo odohratých turnajov, diskusií a určite aj zdravého sebavedomia a samozrejme aj šťastia. Je vidieť, že v poslednom čase sa presadzujú v denných turnajoch a rekreační hráči, čo je dobrý signál, že Sk/Cz online scéna nespí a snáď sa pomaly dočkáme aj nových mien v rade MTT regov a to aj zo Slovenska.
:gl:
Obrázok používateľa
AlfaZz
 
Príspevky: 702
Založený: Aug 2011
Poďakoval/li: 200 krát/51 krát
Karma: 7

Re: Ondřej `Vinkyy` Vinklárek víťazom 109+R Sunday Rebuy za $51,

Odoslaťod AlfaZz 29 Júl 2013 20:35

Ja si myslím, že každý jeden hráč, ktorý je ochotný diskutovať a pokrovo sa vzdelať, sa dočká kvalitnej pokrovej pomoci aj na PokerPortali a pokiaľ si založí blog je tu stále množstvo kvalitných hráčov so skúsenosťami, ktorý vedia dobre poradiť a usmerniť. Možno by to chcelo zo strany niektorých hráčov viac sa sústrediť na poker, ako na "dirty job". ;)

pridávam ešte jeden včerajší výsledok, ktorý mi unikol :oops:

dudator.JPG
dudator.JPG (78.56 ) Zobrazená 3777 krát
Obrázok používateľa
AlfaZz
 
Príspevky: 702
Založený: Aug 2011
Poďakoval/li: 200 krát/51 krát
Karma: 7

Re: Ondřej `Vinkyy` Vinklárek víťazom 109+R Sunday Rebuy za $51,

Odoslaťod 6vamp6 29 Júl 2013 21:25

:) ,no nic,ide sa hrat dalej,gl4all
6vamp6
 
Príspevky: 50
Založený: Mar 2010
Poďakoval/li: 52 krát/1 krát
Karma: 0

Re: Ondřej `Vinkyy` Vinklárek víťazom 109+R Sunday Rebuy za $51,

Odoslaťod DevilMayCry 30 Júl 2013 09:06

zamyslenie napísal:byt 18-20 rocny chalan, co objavuje caro pokru

caro pokru ? caro pokru uz dnes neobjavuje nikto, kazdy objavuje len caro penazi....
Obrázok používateľa
DevilMayCry
 
Príspevky: 2111
Založený: Aug 2007
Poďakoval/li: 59 krát/107 krát
Karma: 10

Re: Ondřej `Vinkyy` Vinklárek víťazom 109+R Sunday Rebuy za $51,

Odoslaťod 6vamp6 31 Júl 2013 11:16

prijemne s uzitocnym,caro za ktore platia
6vamp6
 
Príspevky: 50
Založený: Mar 2010
Poďakoval/li: 52 krát/1 krát
Karma: 0

Re: Ondřej `Vinkyy` Vinklárek víťazom 109+R Sunday Rebuy za $51,

Odoslaťod AlfaZz 05 Aug 2013 00:59

`Vinkyy` opäť po týždni na FT 109+R Sunday Rebuy ... :crazy: ;)
Obrázok používateľa
AlfaZz
 
Príspevky: 702
Založený: Aug 2011
Poďakoval/li: 200 krát/51 krát
Karma: 7


Naspäť na PokerStars

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 5 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!