PFP 2013 - Day 1a: V chipleade Poliaci, ´Vinkyy´ neuspel....

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

PFP 2013 - Day 1a: V chipleade Poliaci, ´Vinkyy´ neuspel....

Odoslaťod admin 30 Júl 2013 11:56

Diskusia k článku: PFP 2013 - Day 1a: V chipleade Poliaci, ´Vinkyy´ neuspel....

Do main eventu Pardubického Pokrového Festivalu sa zapojilo 407 hráčov, medzi ktorými nechýbalo ani niekoľko Slovákov ako napríklad Milan "O´Shark" Migo, roy016, či sudden. Z hviezdnych hráčov sa do úvodného flightu zapojil aj Ondřej "vinkyy" Vinklárek.

Počiatočný stack činil 10,000 a začínalo sa pri blindoch 25/50. Levely mali 40-minútovú dlĺžku. Z úvodu sa nič ohromujúce nedialo. V 3 leveli (75/150) sa "O´Shark" dostal na stack 7,500 a na ruke si našiel %Ah%-%9h%. Hru si otvoril raisom na 500 a dostal call od Milanovými slovami "anglicky hovoriaceho borca, ktorý buď raisoval alebo calloval skoro každú ruku." Ja dodám, že Milanov kat mal pred hrou dvojnásobný stack oproti Milanovmu. Po flope %As%-%Kd%-%4c% "anglický borec" betol 700, na čo ho Milan pretočil na 1,900. Súper po dlhom rozmýšlaní dorovnal a dealer na turn otocil %Td%. Po turne obaja odcheckovali a po riveri %Ts% bol Milan pripravený callnúť prípadný súperov AI. Ten aj prišiel a súper s kľudom Angličana ukázal %Ac%-%Ts%. Milan tak ukončil púť turnajom na 365. mieste, ale prišiel sem ako online kvalifikant a zajtrajší Day 1c si zahrá zadarmo, nakoľko miestenku vyhral v nepokrovej súťaži.

Po 3 leveli mali hráči 40 minútový break. Sudden mal v tomto čase 11,550, roy016 8,200 (average 11,460).

Hneď v druhej ruke po prestávke nastala nešťastná situácia. Po tom, ako predchádzajúci...

Celý článok => PFP 2013 - Day 1a: V chipleade Poliaci, ´Vinkyy´ neuspel....
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22362
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: PFP 2013 - Day 1a: V chipleade Poliaci, ´Vinkyy´ neuspel....

Odoslaťod trgy 30 Júl 2013 12:35

Toto skor patri do sekcie blogov a mohlo by sa to volat ako sme sa so suddenom z Viedne do Pardubic dotackali :) no offence just trolling :D
trgy
 
Príspevky: 193
Založený: Nov 2010
Poďakoval/li: 21 krát/35 krát
Karma: 2

Re: PFP 2013 - Day 1a: V chipleade Poliaci, ´Vinkyy´ neuspel....

Odoslaťod ramzey 30 Júl 2013 12:59

Co sa stalo Apikovi? tazka noc? :D
ramzey
 
Príspevky: 815
Založený: Júl 2010
Poďakoval/li: 111 krát/96 krát
Karma: 19

Re: PFP 2013 - Day 1a: V chipleade Poliaci, ´Vinkyy´ neuspel....

Odoslaťod 016roy 30 Júl 2013 13:55

trgy napísal:Toto skor patri do sekcie blogov a mohlo by sa to volat ako sme sa so suddenom z Viedne do Pardubic dotackali :) no offence just trolling :D


sry, ak to tak vyznelo (zaroven odpovedam aj ramzeyovi vlastne), ale APminner nam vypadol na reportovanie, lebo zobral nejaky novy job (sofera na cely den behom najblizsich 2 tyzdnov). Snazime sa s tym nieco robit, aby si to rozmyslel. K reportu: V podstate to hralo minimum semiznamych CZ hracov, prakticky ziadny znamy SVK hrac a nebol k dispozicii seating, cize som nevedel kde sedia ini Slovaci. K tomu ta burka ktora tu vypojila elektrinu v celom meste na zaklade coho asi vypadaval neustale net. Tak som proste musel opisat to co som vedel, resp. mal k dispozicii az na izbe po vyspati kde je wifina. Opisal som teda vypadnutia Osharka, mna a suddena + info co sa v Pardubkach deje dnes + tie veci nepokrove co sa tu diali vcera. Inu moznost som naozaj nemal. Dnes je to s obsadenim SVK hracov podobne. Ale stredu by mali prist nejaki hraci. Pravdepodobne pride Meciar, mozno Kosicani a Blavaci, 1-2 NR ako tak znamejsi hraci. Proste bude o com pisat. Cize neboj, od stredy by to malo byt obsirnejsie a ak sa nejaki Slovaci dostanu do finaloveho dna, tak s APminnerom pojdeme live. Ak sa mi teda podari APminnera prehovorit. Tolik vysvetlenie.... Fakt sa tu v tychto podmienkach (bez netu, seatingu, informacii, bez SVK znamejsich hracov) viac urobit nedalo.
016roy
 
Príspevky: 368
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 10 krát/39 krát
Karma: 3

Re: PFP 2013 - Day 1a: V chipleade Poliaci, ´Vinkyy´ neuspel....

Odoslaťod APminer 30 Júl 2013 16:05

ramzey napísal:Co sa stalo Apikovi? tazka noc? :D


jsem moc drahý ;) a v době krize všichni šetří ...
Obrázok používateľa
APminer
 
Príspevky: 5335
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 178 krát/100 krát
Karma: 16


Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 29 hostí.

Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!