ZelTZN aka NLHE Soldier

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

Re: Zeltznov blog

Odoslaťod vlade 06 Aug 2013 21:59

Ten graf nevyzera vobec dobre, co sa zmenilo okolo tej 15k ruky?

Asi to neni moc dobre zapinat na silu s tym ze dam strasny objem s tym ze ako si sam pisal vyssie si hral svoju B/C game.
vlade
 
Príspevky: 5717
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 246 krát/175 krát
Karma: 34

Re: Zeltznov blog

Odoslaťod Zeltzn 06 Aug 2013 22:55

co sa zmenilo...poker ma zacal viac bavit :)
Obrázok používateľa
Zeltzn
 
Príspevky: 1480
Založený: Dec 2010
Poďakoval/li: 175 krát/97 krát
Karma: 22

Re: Zeltznov blog

Odoslaťod Zeltzn 07 Aug 2013 00:35

Pocas tohto obdobia, ako pocas kazdeho zleho obdobia, mi prechadzaju hlavou dost cudne myslienky. Rozmyslal som, ci ma zmysel vies este tento blog/hocijaky iny blog. Ci nebude lepsie ho prestahovat na inu stranku a tam postovat a analyzovat ruky s ostatnymi hracmi. Po tom vsetkom, co som si na PP precital, akou fazou presiel a kam to smeruje, co mi dal a co som ja odovzdal... Cez tuto stranku som sa dostal blizsie k pokru,naucil som sa zaklady, co kedy robit, ako sa vykopat z uNL. To, kde som teraz, by som urcite nedokazal bez vas. Pri kazdom postnuti handy na konkurencne forum citim, akoby som aj ja prispieval k tomu, ze tento web ide opacnym smerom, ako by sme si vsetci predstavovali. Myslim, ze ked prestali pravidelne postovat chalani ako yegon,nelzon,tucniak,dzejkej, tuke a spol, tak je to prave na nas, aby sme to tu dalej tahali :)
Takze skusim od zajtra opat castejsie updatovat blog a postovat sem ruky, uvidime ako to pojde a snad to tu trochu ozivim/e ;)

Za tento príspevok od Zeltzn poďakovali - 2:
Johny40, Stanley VII
Obrázok používateľa
Zeltzn
 
Príspevky: 1480
Založený: Dec 2010
Poďakoval/li: 175 krát/97 krát
Karma: 22

Re: Zeltznov blog

Odoslaťod Zeltzn 08 Aug 2013 03:27

Po dlhej dobe plusová session. Dnes sa mi hralo fantasticky. Poker výborne zapadá do môjho free time, keďže teraz som naladený úplne naopak. Teraz chodím spať, ráno(na obed) vstanem, buď mám autoškolu alebo idem cvičiť, mám jednu session/idem maniačiť FIFU13 na XBOX a v noci mám ďaľšiu session. Dnes to vyšlo snáď najlepšie. Ráno vstanem,autoškola,obed,posilka,xbox a ptm 1.85k hands session. Vo večerných hodinách nemám problém dávať dlhšie sessions, keďže to počasie je priateľnejšie ako cez deň + je o dosť viacej zlých hráčov prihlásených ako doobeda-podvečer. Aj keď sa svojím spôsobom oberám o happy hour na PS, nemám chuť, aby mi riadila denný systém nejaká promo na herni, aj keď to je určite +EV hrať v tých hodinách, no som schopný vychytať tak max 2 pri mojom dennom režime. Teraz som unavený postovať nejaké zaujímavé ruky/thoughts a idem si lahnúť. 90minút som si písal z dnešného dňa poznámky, lebo som mal poznačených mrte veľa spotov a dosť som musel tableselectovať a nestíhal som si všetko zapísať ingame (no chance, keď 2hod nonstop otvaram nove stoly).

Zajtra ma čaká prvé cvičisko v autoškole po pár teóriach, tak uvidíme ako mi to pôjde :) . Včera (predvčerom) som bol s bratom na aute a ukázal mi základné veci, na čo si mám dať pozor a tak. Takže hopefully si zajtra nespravím veľkú hanbu, veď nepoznám skoro žiadnu značku, tak to zajtra odomňa snáď nebude vyžadovať inštruktorka, inak som v paaaaaaaaaaaaaači :D
GN

Za tento príspevok od Zeltzn poďakovali - 2:
nabokow, WolfiKxx
Obrázok používateľa
Zeltzn
 
Príspevky: 1480
Založený: Dec 2010
Poďakoval/li: 175 krát/97 krát
Karma: 22

Re: Zeltznov blog

Odoslaťod nabokow 08 Aug 2013 11:03

otazkou je, ci je ta happy hour vlastne +EV, kedze stoly sa mi zdaju viac zaregovane (nestoji imo za menej ako +1bb/100 na odmenach) - kopa regov si isto miesto trebars beznych 12 stolov NL50 pusti 24 NL25, a aj tak crushuju pri viac VPP/hour :D
Obrázok používateľa
nabokow
 
Príspevky: 923
Založený: Nov 2010
Poďakoval/li: 213 krát/105 krát
Karma: 9

Re: Zeltznov blog

Odoslaťod WolfiKxx 08 Aug 2013 11:31

no napriklad ta od 9:00 som ju hral kazdy den ale fakt tam bolo tolko regov ze som nahral rovnako VPP ako ked som si to pustil inokedy bez happy hour :D
Obrázok používateľa
WolfiKxx
 
Príspevky: 1285
Založený: Jún 2008
Poďakoval/li: 165 krát/42 krát
Karma: 7

Re: Zeltznov blog

Odoslaťod matiapag 08 Aug 2013 11:31

No ja ako som to pocital tak som zistil, ze s FDB mam pri happy hours okolo 85-90% rakeback. Ak aj budem BE hranim 12-16 stolov na NL10, tak mam 6$/hod, co mi pride ako fit isty zarobok (pri priemere okolo 1200 ruk na hodinu je to 5/100) :)
Obrázok používateľa
matiapag
 
Príspevky: 2450
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 170 krát/132 krát
Karma: 28

Re: Zeltznov blog

Odoslaťod haman 08 Aug 2013 11:59

kokos jaki matematici :) zamerajte sa radsej na kvalitu hry :) skuste to porazat bez bonusov ;)
haman
 
Príspevky: 2068
Založený: Apr 2010
Poďakoval/li: 853 krát/189 krát
Karma: 25

Re: Zeltznov blog

Odoslaťod matiapag 08 Aug 2013 12:06

haman napísal:skuste to porazat bez bonusov ;)


why? ked mam money zadarmo tak preco by som ich nebral? :)
Obrázok používateľa
matiapag
 
Príspevky: 2450
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 170 krát/132 krát
Karma: 28

Re: Zeltznov blog

Odoslaťod tucniak 08 Aug 2013 12:15

matiapag napísal:
haman napísal:skuste to porazat bez bonusov ;)


why? ked mam money zadarmo tak preco by som ich nebral? :)


[x] Irony missed :fish:
Obrázok používateľa
tucniak
 
Príspevky: 3742
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 139 krát/205 krát
Karma: 47

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 2 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!