Najlepsie android aplikacie - give me your top10

Zberný kôš správ, ktoré nemajú súvis s témami

Najlepsie android aplikacie - give me your top10

Odoslaťod matiapag 17 Aug 2013 22:11

Kedze ocividne moje pokrove príspevky velmi na tomto fore na zaklade mojich vysledkov asi velku vypovednu hodnotu nemaju, tak ma napadlo, ze skusim prispiet niecim inym :) Dlhsiu dobu som android fanatikom a mobil z ruky prakticky nepustim, preto stale hladam nove sposoby, akymi vyuzit to nekonecne mnozstvo moznosti, ktore mi moje HTC ponuka :) Preto ma napadlo, ze nikde nie je viac mudrych hlav ako tu, tak skusim ozivit aj mimo-pokrovu diskusiu a spytam sa, ako vy najcastejsie pouzivate svoj smartphone. Nemusi ten list obsahovat presne 10 apiek, nemusite tam davat veci typu facebook, gmail, maps, ktore maju cez 100M stiahnuti, skuste popisat, ktore appky pouzivate najcastejsie pripadne take, ktore su uzitocne a myslite, ze malokto o nich vie :) tu je moj list:
#1 Tapatalk - obv nuts pre sledovanie pp.sc :)
#2 CG transit - offline cestovne poriadky pre celu Európu za rozumny peniaz so super funkciami, pouzivam skoro denne :)
#3 Chrome - skusal som vela prehliadacov, imo komunikacia medzi desktopom a mobilom pri pouzivani toho isteho browseru je nuts
#4 Dropbox - momentalne az tak nie, ale pocas skoly uplne najlepsia apka, tiez kvoli prepojeniu mobilu)/pc, vdaka comu mam takmer hned fotky z mobili aj v pc :)
#5 All-in-one toolbox - vela uzitocnych tools pre android :)
#6 Keep - sice evernote ma viac moznosti a tiez je super prepojenie s pc, tato appka mi je sympaticka za to, ze je od google a ze je super prehladna a jednoducha a tiez rychla :)
#7 TV Guide - donedavna mali tv program len zahraničných tv, teraz uz aj ceskych a slovenskych a je to super, ked pouzivam widget a ten program vidim hned :)
#8 Pozor RADAR - appka ktora čerpá info o cestnej premavke z Waze, ale ovela mensia a rychlejsia, standelardne pouzivam na navigaciu sygic, s ktorou mam stale 100%-ne pozitivne skusenosti :)
#9 news appky (sme.sk, currents, sport.sk, NHL gamecenter, dripler) - uvádzam ich vsetky spolu, lebo ich vyuzivam simultanne rovnako casto (obv gamecenter momentálne nie), currents sa mi najviac osvedčil pre vseobecne news, sme.sk najlepsie pre slovenske a dripler je super appka pre android news
#10 - na posledne miesto dam appky, ktore som zacal pouzivat recently, a to konkretne money managemen appky Toshl finance a Expense manager, ktore robia v podstate to iste, akurat expense manager ma pre mna krajsie prostredie a par funkciami sa lisialisia, momentalne testujem.

Zabudol som spomenúť whatsapp, ktory je v skutocnosti No. 1 a odkedy mam HTC One, tak na news najviac pouzivam blinkfeed. Tiez je podla mna super appka Battery guru(for qualcomm procesors), ktora sa nauci ako casto co pouzivate a na zaklade toho nastavi, ako casto sa ktore appky budu aktualizovat. A na sledovanie baterie mam better battery stats, ktore mi ukazuje aj dobu zapnutia displeja, co HTC sikovne odstranilo z nativnej appky :D na maily mam gmail, na spravu súborov astro file manager, na hudbu nativnu appku od htc, na dokumenty quick office. Sem-tam. Sa aj zahram, ale uz som si odvykol od graficky narocnych hier, ktore na jedno nabitie mozem hrat hodinu dve. Momentalne drvim dots, dost som sa hraval Slovickarenie, temple run a subway surfers. Používam aj appky pre internetbanking a mam tam cosi aj na sťahovanie/editaciu hudby, ale toho je plny play store a vsetky appky su rovnake :)

Tak nejako vyzera moj phone, rad si ho prisposobujem a mam na to zedge, kde je plno perfektnych tapiet a zvoneni :) skusal som aj alternativne lunchery, ale sense mi maximalne vyhovuje :)

Teraz vy, dufam, ze niekto zdiela moje nadsenie z androidu a rad sa podeli :)

Sent from my HTC One using Tapatalk 4 Beta
Obrázok používateľa
matiapag
 
Príspevky: 2450
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 170 krát/132 krát
Karma: 28

Re: Najlepsie android aplikacie - give me your top10

Odoslaťod yegon 18 Aug 2013 07:31

tunesync - automaticky natahuje podcasty z itunes z kompu
aldiko a kindle - na citanie knih
es file explorer - umoznuje aj napojenie na windows sharovane disky v sieti a pozeranie videi z nich
keepassdroid - uchovava hesla, mam cez dropbox prepojene na vsetkych zariadeniach takze mam vsetky hesla vsade k dispo
dropsync - taha vybraty priecinok z dropboxu na offline pouzitie (v dropboxe treba najprv oznacit subor ako favourite aby sa stiahol do phonu automaticky) - pouzivam to na autoupdatovanie ebookov, v kompe ich drzim v dropboxe a do telefonu sa mi nacitavaju cez dropsync automaticky
gtasks - todo list prepojeny s google apps
winamp - hudobny prehravac (pocuvam podcasty)
vlc played - video prehravac
plex media center - sietovy video prehravac
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: Najlepsie android aplikacie - give me your top10

Odoslaťod Horsey7 19 Aug 2013 07:23

z toho co tu este nebolo CoolReader, vyborne na citanie cohokolvek
Obrázok používateľa
Horsey7
 
Príspevky: 2703
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 38 krát/68 krát
Karma: 27

Re: Najlepsie android aplikacie - give me your top10

Odoslaťod kapor 19 Aug 2013 07:58

ColorNote - značenie poznámok a zoznamov na nákupy.
Kingsoft Office - lepší, než Quickoffice.
RealCalc - rozumnejšia kalkulačka. natívna htc(android?) kalkulačka je hrozná.
kapor
 
Príspevky: 84
Založený: Júl 2013
Poďakoval/li: 35 krát/3 krát
Karma: 0

Odoslaťod matiapag 19 Aug 2013 09:51

Coolreader pouzivam na tablete, ne to pecka :) a htc kalkulacka je fajn, ked si otocis mobil do landscape modu tak maz aj vedecke vypocty ;) a ja pouzivam calc&graph, kresli to aj funkcie ;)

Sent from my HTC One using Tapatalk 4 Beta
Obrázok používateľa
matiapag
 
Príspevky: 2450
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 170 krát/132 krát
Karma: 28


Naspäť na Odveci

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!