ZelTZN aka NLHE Soldier

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

Re: Zeltznov blog

Odoslaťod chulanbetra 25 Aug 2013 14:14

Vacsinou na vyske byva problem prvy rok, lebo je to filter na ludi ze ano. Potom to je uz v pohode a vacsina ludi si najde robotu, alebo chlasta alebo drti videohry alebo nieco ine, pretoze maju kopec casu. Zalezi aj ci by si bol na intraku alebo mas skolu blizko.

A toho casu je tam fakt dost aj na hranie + mozes tam zlakat do toho viac ludi a budes mat s kym riesit a rozoberat poker:-)
Ale tak to je len taka minirada, aby si si nemyslel ze vyska ti zozere 100% casu.

:gl:
chulanbetra
 
Príspevky: 238
Založený: Okt 2008
Poďakoval/li: 1 krát/8 krát
Karma: 5

Re: Zeltznov blog

Odoslaťod Zeltzn 25 Aug 2013 15:17

Bude to tazke, ale ak ma to bude bavit, tak nemam problem sa ucit :) Skola poskytuje koleje a niektori studenti ani nevyuzivaju tie koleje, takze by nemal byt ziadny problem. ;)

Ja chcem len hrať, o nič iné mi nejde ;)
Obrázok používateľa
Zeltzn
 
Príspevky: 1480
Založený: Dec 2010
Poďakoval/li: 175 krát/97 krát
Karma: 22

Re: Zeltznov blog

Odoslaťod Zeltzn 26 Aug 2013 02:33

Akurat som dohral jednu sick nocnu session, v ktorej bolo asi 50000000 ups and downs. Pride mi to az neuveritelne, kolko all-inov sa da absolvovat za 1200hands. Vyzeralo to, ze som poriadne deep in shit, ale nakoniec som sa podla HEMu vyhrabal. Mam hrozne vela zaujimavych spotov, takze to tu opat zajtra zaspamujem.

PS: Kto vraví, že P****Stars je plné regov a je tam málo fish, tak klame (alebo nemá TST :) )
Obrázok používateľa
Zeltzn
 
Príspevky: 1480
Založený: Dec 2010
Poďakoval/li: 175 krát/97 krát
Karma: 22

Re: Zeltznov blog

Odoslaťod Zeltzn 26 Aug 2013 12:59

Rozmýšľal som, že si každý deň spravím aspoň jeden spot v equilabe, v ktorom si rozanalyzujem svoje calling ranges, aby som neoverfoldoval a pod . Ak ma to bude baviť, tak si dám ratio session:analýza 1:1. Je to imo super, aspoň sa dokopem ešte viac k analýze a zvyknem si na equilab. Môžem to poprípade postovať sem do blogu, že čo si o tom myslíte, či som zvolil OK ranges etc. Chcem sa zamerať hlavne na BvB a 3bet pots.
Wish me luck :good:
Obrázok používateľa
Zeltzn
 
Príspevky: 1480
Založený: Dec 2010
Poďakoval/li: 175 krát/97 krát
Karma: 22

Re: Zeltznov blog

Odoslaťod 1886er 26 Aug 2013 13:08

prajem ti good luck!
Obrázok používateľa
1886er
 
Príspevky: 995
Založený: Okt 2010
Poďakoval/li: 197 krát/125 krát
Karma: 15

Re: Zeltznov blog

Odoslaťod sudden 26 Aug 2013 18:35

Zeltzn napísal:Rozmýšľal som, že si každý deň spravím aspoň jeden spot v equilabe, v ktorom si rozanalyzujem svoje calling ranges, aby som neoverfoldoval a pod .


Tiez to mam v plane, len sa potrebujem dostat od rozmyslania k realizacii :D Urcite to je dobry napad a myslim, ze takto sa da casom ziskat ovela lepsia predstava o svojich ranges vseobecne.
Obrázok používateľa
sudden
 
Príspevky: 1001
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 196 krát/165 krát
Karma: 25

Re: Zeltznov blog

Odoslaťod Zeltzn 26 Aug 2013 19:33

Damn teraz som prisiel z jazdy cely happy, ze som nezrazil ziadnu srnu,chodca a dosiel som v uplnom poriadku domov :D Jednoznacne highlight dnesneho dna. Som naplneny pozitivnou energiou do dalsieho reviewovania spotov, v ktorych som vcera evidentne overfoldoval.

sudden napísal:...

Je to super, tolko mysilenok ma napada pocas toho sledovania ranges, ze si to asi budem zapisovat. Na niektorych boardoch som sa snazil ako som vedel, aby som si ubranil tu range, no musel som by som tam popridavat este xy komb, ktore neviem odkial by som nazbieral => o dovod viac betovat tieto textury ako pfr etc
Obrázok používateľa
Zeltzn
 
Príspevky: 1480
Založený: Dec 2010
Poďakoval/li: 175 krát/97 krát
Karma: 22

Zeltznov cigansky sen

Odoslaťod Zeltzn 27 Aug 2013 01:49

V poslednej dobe ma poker neskutočne baví. Baví ma reviewovať, pozerať si svoje ranges vo spotoch, exploitovať regov a grindiť. Proste všetko. Niesom si istý, čo je strojcom môjho šťastia. Možno je to tým, že som zamakal na svojej hre a neprehrávam. Možno je to tým, že necítim tlak vysokej školy, keď už mám nejaký safe plán, who knows. Last few days som na veľkom mentálnom upswingu. Mám dobrý pocit z toho, čo robím. Proste si to fakt užívam. Za pár dní mi začína škola a neviem ako odohrám veľa rúk, spravím veľa reviews a zároveň sa trochu (literally) budem venovať škole.

Tohtoprázdninové ciele som splnil imo. Čo sa týka výsledkov možno nie, ale čo sa týka hry, tak som sa fakt prekonal. Nechcem si stanovovať ciele príliš vysoko ani byť teraz nejak namyslený z toho, že mám obdobie, keď neprehrávam, no cítim, že sa to dá. Že sa tá NL50 dá beatovať úplne v poho. Čím viac som začal pracovať na svojej game, tým mám lepší prehľad o hre, som sebavedomejší a moja hra je viac solid.

Future goals:
Jednoznačne NL100. Po tomto 2mesačnom období mám high expectations. Chcem mieriť vysoko a nemyslím si, že to je niečo nezdolateľné, aj na P****Stars. Najbližšie mesiace ukážu, či mám na to, stať sa MSNL regom alebo budem navždy zatratený na NL50.
Wish me luck


Graf z tohto mesiaca postnem až na konci mesiaca, misia BE hunting pokračuje :pokerface:
Obrázok používateľa
Zeltzn
 
Príspevky: 1480
Založený: Dec 2010
Poďakoval/li: 175 krát/97 krát
Karma: 22

Re: Zeltznov cigansky sen

Odoslaťod haman 27 Aug 2013 02:55

good luck! ale co to ma s ciganmi?
haman
 
Príspevky: 2068
Založený: Apr 2010
Poďakoval/li: 853 krát/189 krát
Karma: 25

Re: Zeltznov cigansky sen

Odoslaťod kapor 27 Aug 2013 08:51

:gl: Udrž sa na tejto vlne a NL100 bude malina. Veľmi dobre sa to číta a Tvoj prístup ma motivuje, aby som tiež makal viac :)
kapor
 
Príspevky: 84
Založený: Júl 2013
Poďakoval/li: 35 krát/3 krát
Karma: 0

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 2 hostí.

Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!