Ako na Holdem Manager 2? (Import rúk a nastavenie hera)

Vaše komentované aj nekomentované videá z pokru

Ako na Holdem Manager 2? (Import rúk a nastavenie hera)

Odoslaťod admin 22 Mar 2013 20:13

Diskusia k videu: Ako na Holdem Manager 2? (Import rúk a nastavenie hera)

Obsah videaObsahČas videaManuálny import hand history0:01Autoimport hand history0:57Nastavenie času hand history2:23Nastavenie hera (hráča, ktorého štatistiky zobrazuje Holdem Manager v reportoch)3:00
%video% Video textom:Hand Importing - Manual Hand Import
Súbory s hand history môžete do Holdem Managera importovať manuálne, alebo automaticky. Najprv si ukážeme manuálny import. Môžete si vybrať, či chcete importovať konkrétny súbor, alebo viac súborov z nejakého adresára.V tomto príklade budeme importovať všetku hand history z vybraného adresára. Nájdite želaný adresár na vašom hard disku a kliknite ok. Nebuďte lenivý a nájdite ho čo najpresnejšie. Ak by ste označili napríklad celý disk C, trvalo by to večnosť a HM by sa mohol snažiť importovať aj iné textové súbory, v ktorých žiadna hand history nieje.Po spustení importu je lepšie nechať okno s importom otvorené, lebo jeho zatvorenie import výrazne spomalí. Na druhú stranu zatvorenie okna umožní používať Holdem Managera kým sa ruky stále importujú, takže je na vás čo je pre vás dôležitejšie.Hand Importing - Auto Import Folders
Autoimport
je miesto s nastavením všetkých adresárov, do ktorých ukladajú vaše nainštalované herne svoju hand history. V zozname by ste mali vidieť všetky vaše herne. Ak tu adresáre vidíte, ale Holdem Manager neimportuje žiadne ruky, pravdepodobne budete musieť ešte nastaviť aj v

Celé video => Ako na Holdem Manager 2? (Import rúk a nastavenie hera)

Za tento príspevok od admin poďakovali :
Brejcinho
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22143
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: Ako na Holdem Manager 2? (Import rúk a nastavenie hera)

Odoslaťod Brejcinho 11 Jún 2013 00:25

Dnes som nainstaloval HM 2, ale v hand history mam iba nejake handy z jula 2012 a to je vsetko...Zmenil som aj jazyk na ang. ale stale mi neuklada handy...Ked si dam v HM Active session tak tam vidim aj stol, kde hram, ale stale pise 0 hands a aj pri hracoch mam iba historiu za 2 ruky stale... :o

Kde este moze byt chyba ?
Obrázok používateľa
Brejcinho
 
Príspevky: 704
Založený: Jún 2013
Poďakoval/li: 66 krát/41 krát
Karma: 5

Re: Ako na Holdem Manager 2? (Import rúk a nastavenie hera)

Odoslaťod Brnky 15 Sep 2013 09:00

Zdravim po odohranych nejakych 55000 ruk mi začalo nesediet net won v HM2 a v cashier rozdiel nejakch 7 dolarov a stale sa zväčšuje dalšim hranim. doteraz bolo všetko v poriadku. čo s tym može byť? diki

A ešte jedna otázka ohľadom tilt breakeru ak maš s tym skusenosti. Nastavil som v záložke Bankroll managment dobru zákazu hraniu od 04:00: do 21:00 a chcel som od 21:00 do 04:00 čo znamena že nemožem cely den hrať, iba v noci nevieš čo s tym možem robiť aby som to prenastavil? Dakujem
Brnky
 
Príspevky: 10
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Ako na Holdem Manager 2? (Import rúk a nastavenie hera)

Odoslaťod Stanley VII 15 Sep 2013 10:42

S tilt breakerom skúsenosti nemám, ale určite by sa to dá zmeniť, len si s tým budeš musiť trochu polámať hlavu...

Čo sa týka toho rozdielu net winnings a stavu cashier v herni, mohol si dostať nejaký bonus, ktorý si si nevšimol, preto je v cashier viac, prípadne pri takom množstve rúk sa mohlo stať, že niektorá hand history sa nezapísala správne a daná hra nebola do HM načítaná. Záleží, či máš pocit, že ten rozdiel nastáva sem tam skokovo, alebo stále po malých kúskoch. Ak po malých kúskoch, rozdiel môže byť spôsobený napríklad aj hraním na stoloch s rôznymi menami a v HM je nastavené používanie iného kurzu, než používa herňa.
Obrázok používateľa
Stanley VII
 
Príspevky: 2079
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 97 krát/218 krát
Karma: 30


Naspäť na Videá z hrania pokru

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!