Skrill zvyšuje poplatky, čas prejsť na Neteller?

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Skrill zvyšuje poplatky, čas prejsť na Neteller?

Odoslaťod admin 17 Sep 2013 18:20

Diskusia k článku: Skrill zvyšuje poplatky, čas prejsť na Neteller?

13. septembra rozoslal Skrill (Moneybookers) svojim užívateľom newsletter hovoriaci o zmene poplatkov za niektoré ponúkané služby s platnosťou 60 dní od odoslania newslettera. Niektoré poplatky sa nezmenili, no niektoré priam radikálne. Ak Skrill používate hlavne na prevody do herní a späť, zmena poplatkov sa vás veľmi nedotkne. Ak ste však zvykli prevádzať prostredníctvom Skrillu peniaze vašim priateľom, tieto zmeny vás určite nepotešia. Zhrnutie nových poplatkov za používanie Skrill vklad na Skrill cez bankový účet: zdarma vklad na skrill kartou: 1.9% z vkladanej sumy výber na bankový účet: €2.95 výber na VISU: €2.95 výber šekom: €3.5 prevod na iný Skrill účet: 1% do maxima €10 prijímanie platieb: zdarma prevod peňazí do herne: zdarma zmena meny: 2.99% - 4.99% oproti stredovému kurzu (2.99% zmeny vrámci skupiny USD, GBP, EUR, CAD a PLN, 3.99%, zmeny mezi USD, GBP, EUR, CAD, PLN a inou menou a 4.99% pre ostatné zmeny) Karta k Skrill účtu platba v obchodoch: zdarma (max. platba €1,000 denne) výber z bankomatu: €1.8 (max. výber €250 denne) ročný poplatok: €10 Najvýraznejšia zmena v poplatkoch, bohužiaľ negatívna, je navýšenie maxima pri prevodoch z jedného Skrill účtu na druhý, z €0.5 na €10,...

Celý článok => Skrill zvyšuje poplatky, čas prejsť na Neteller?
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22363
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: Skrill zvyšuje poplatky, čas prejsť na Neteller?

Odoslaťod TomMolivan 18 Sep 2013 02:55

Keď mi prišiel mail o tých poplatkoch, tak som na tých up to 10€ čumel jak puk, way to go 1900% zvýšenie
Obrázok používateľa
TomMolivan
 
Príspevky: 1503
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 167 krát/245 krát
Karma: 28

Re: Skrill zvyšuje poplatky, čas prejsť na Neteller?

Odoslaťod Zoling 03 Okt 2013 08:28

No neviem, neviem.
Ja som si to pozrel a mne stale pise max 0,50€...
Obrázok používateľa
Zoling
 
Príspevky: 203
Založený: Apr 2007
Poďakoval/li: 10 krát/17 krát
Karma: 1

Re: Skrill zvyšuje poplatky, čas prejsť na Neteller?

Odoslaťod Stanley VII 03 Okt 2013 08:44

13. septembra rozoslal Skrill (Moneybookers) svojim užívateľom newsletter hovoriaci o zmene poplatkov za niektoré ponúkané služby s platnosťou 60 dní od odoslania newslettera.


Ale tešme sa, kým môžme, teda cca do 13. novembra :)
Obrázok používateľa
Stanley VII
 
Príspevky: 2079
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 97 krát/218 krát
Karma: 30

Re: Skrill zvyšuje poplatky, čas prejsť na Neteller?

Odoslaťod Zoling 03 Okt 2013 08:45

Stanley VII napísal:
13. septembra rozoslal Skrill (Moneybookers) svojim užívateľom newsletter hovoriaci o zmene poplatkov za niektoré ponúkané služby s platnosťou 60 dní od odoslania newslettera.


Ale tešme sa, kým môžme, teda cca do 13. novembra :)


Aha, sorry...
Obrázok používateľa
Zoling
 
Príspevky: 203
Založený: Apr 2007
Poďakoval/li: 10 krát/17 krát
Karma: 1


Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 28 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!