Live report: Majstrovstvá Bratislavy final day - víťazom Oto Lohnický

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Re: Live report: Majstrovstvá Bratislavy final day - víťazom Oto

Odoslaťod hegides 23 Sep 2013 02:37

TomMolivan napísal:


.pre mna si proste phán!! grats ;)

Za tento príspevok od hegides poďakovali :
TomMolivan
Obrázok používateľa
hegides
 
Príspevky: 838
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 151 krát/108 krát
Karma: 14

Re: Live report: Majstrovstvá Bratislavy final day - víťazom Oto

Odoslaťod TomMolivan 23 Sep 2013 02:40

Ja som strašne rád, že až na tú nešťastnú štruktúru môžem maximálne vyzdvihnúť dealerov, floorov aj zvyšok personálu, ktorí si, čo sa môjho hodnotenia týka, odvádzali svoju robotu naozaj dobre a skrátka a jednoducho profesionálne, boli veľmi slušní atď. atď.

Čo to však strašne zatieňuje a čo je veľmi smutné... a keď píšem smutné, myslím tým naozaj úprimne ľudsky smutné (rozmýšlal som, aký prívlastok tam použijem, a žiadny sa tam proste nehodí lepšie), je to, s akým obrovským množstvom... negativity sa tam človek od hráčov stretne. Predtým, než to rozvediem, by som chcel veľmi zdôrazniť, že post v takomto duchu som mal v pláne napísať už aj predtým, než sa odohral incident s dealom a teda nie je to nejaký môj rant ohľadom tejto situácie, ale je to pocit, ktorý som mal už predtým a ktorý tou sitúaciou len výrazne zosilnel.

Naprieč oboma dňami som na turnaji z drvivej väčšiny nepočúval nič iné, nič iné, než hádky, nadávky, útoky, pindy a urážky zo všetkých strán, či už smerom na mňa lebo medzi ostatnými hráčmi. Ten turnaj bol po tejto stránke úplne hrozný, človek sa tam pomaly voči niektorým ľuďom bál vyhrať coin flip, lebo buď bol "šťastné decko" alebo to nevie hrať alebo musel vysvetlovať "ako to mohol dokólovať", pol hodinu počúvať, ako by to bolo, keby to eso na river neprišlo, ako niekomu predvčerom zase doliezla flush, ďalšie hádky kto ako kedy čo na hovno zahral, aký bol henten šťastko, že mu to prišlo a furt, furt, furt to isté dookola, všetko s nechutne arogantným tónom v hlase a ešte pohŕdavejším pohľadom. Žiaden rešpekt, žiadna úcta, žiadna prajnosť, iba nechutné reči a ešte nechutnejšie pohľady. A čo je na tom najhoršie a čo ma na tom mrzí najviac je skutočnosť, e sa môžte akokoľvek snažiť, môžte byť celý čas slušný, milý, pozorný, bez jedinej nadávky, bez jedinej sťažnosti a nakoniec ste to vy, kto z toho nakoniec vylezie ako ten najhorší kretén v okolí.

Čo sa týka všeobecného smerovania ľudstva, v tomto som bol vždy optimista a skrz viacero veľmi významných pozitívnych zmien k lepšiemu za posledné storočie ako napr. odsudzovanie rasizmu, zrovnoprávnenie žien, menšín, pády totalitných režimov atď. som vždy veril, že ak zvládneme túto dobu a neodpálime sa raketami, tak raz bude naozaj naozaj dobre. Musím povedať, že som úprimne prekvapený a snáď nikdy v živote by som to nečakal, že zo všetkých možných možností, ktoré by ma k tomu mohli doviesť, to bude prestížny slovenský pokrový turnaj, ktorý ma donúti vysloviť vetu "mám strach o tento svet."

Nech je to po "čisto pokrovej stránke" v Bratislave aké chce, jedna vec je istá. Personál Golden Vegas by si zaslúžil omnoho lepšiu klientelu, než akú má.

Za tento príspevok od TomMolivan poďakovali :
Matej Zavacky
Obrázok používateľa
TomMolivan
 
Príspevky: 1503
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 167 krát/245 krát
Karma: 28

Re: Live report: Majstrovstvá Bratislavy final day - víťazom Oto

Odoslaťod TomMolivan 23 Sep 2013 02:49

hegides napísal:
TomMolivan napísal:


.pre mna si proste phán!! grats ;)


phán môže byť len jeden :D :)
Obrázok používateľa
TomMolivan
 
Príspevky: 1503
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 167 krát/245 krát
Karma: 28

Re: Live report: Majstrovstvá Bratislavy final day - víťazom Oto

Odoslaťod Ceasears 23 Sep 2013 04:40

Podľa mňa si jednoznačne nemal súhlasiť s dealom,mal si povedať,že mas edge,hot run ;) a aj tak to vyhras :) ,ale že nechceš byť zlý,tak zoberies 4000€ .....Vypočul by si si ešte nejaké nadávky,ale ukončilo by sa to tým,že zadus sa s tými peniazmi :D Treba len častejšie chodiť medzi ľudí a nebáť sa :)
Obrázok používateľa
Ceasears
 
Príspevky: 323
Založený: Dec 2009
Poďakoval/li: 39 krát/52 krát
Karma: -1

Re: Live report: Majstrovstvá Bratislavy final day - víťazom Oto

Odoslaťod Magnus 23 Sep 2013 06:47

Najlepsie z toho vysiel pan Fabok, ktory by ako shortstack (podla chip chop aj podla icm) by bral o dost menej. A cudujem sa, ze chalani so stackmi cez 800k s tymto nezmyselnym delaom suhlasili, naozaj ich to obralo o viac ako 500 eciek.
TomMolivan napísal:že ak zvládneme túto dobu a neodpálime sa raketami

bad beat :lol2:
Magnus
 
Príspevky: 559
Založený: Okt 2011
Poďakoval/li: 4 krát/75 krát
Karma: -4

Re: Live report: Majstrovstvá Bratislavy final day - víťazom Oto

Odoslaťod ramzey 23 Sep 2013 07:31

Gratz Tomas, pre mna si vitaz ty! :Bravo: :Bravo: :Bravo:

Za tento príspevok od ramzey poďakovali :
TomMolivan
ramzey
 
Príspevky: 815
Založený: Júl 2010
Poďakoval/li: 111 krát/96 krát
Karma: 19

Re: Live report: Majstrovstvá Bratislavy final day - víťazom Oto

Odoslaťod CITADELA1943 23 Sep 2013 11:05

CEASEARS - ak je Peller kompetentný na final table a nie je lucker v konečnej fáze turnaja, tak ja už potom neviem, čo v rámci kompetencie ty ako profík vnímaš. Názorná ukážka a daj si aj okuliare pre istotu, ako ho reportérka SPRÁVNE nazvala :
19:27 - Peller mega luck
Kajo sa do PF AI dostal s A-Q do Sebelediho esíčiek, no board 2-3-4-5-X ho zachraňuje pred vypadnutím z turnaja.
hej na taký board potrebuješ skill, to je jasné, prvýkrát mal byť v pitchi
21:35 - Lucker Peller
Peller znova v PF AI s trojouterom. Aj na to treba mať skill, vytočiť bez debaty, som nevedel, že šťastie sa dá ovplyvniť. Takže určite je kompetentný na FT rozhodne, ostatní to boli len luckeri, čo povytáčali, nie ? ty si čo vytočil ?
Čo sa týka úrovne turnaja, neviem, ja osobne by som sa bál ísť aj von ako tam boli poniektorí oblečení, kultúra správania sa na stole, či už k hráčov, personálu. Tu by som skôr žiadal tvrdšiu ruku, štamgast, neštamgast, treba sa vedieť správať. Potom sa nečudujme, že Slováci sú braní ako sedláci, tupóni a právom nám to patrí. Turnaj nie za malé peniaze, ale úrovňou intelektu väčšiny hráčov des. Jasné, prehrá, si lucker, dealer je pako, lebo to vytočil a podobné žvasty, fakt treba s týmto aj niečo robiť, lebo takýchto konfliktov bude len a len pribúdať.
CITADELA1943
 
Príspevky: 14
Založený: Sep 2013
Poďakoval/li: 0 krát/1 krát
Karma: -3

Re: Live report: Majstrovstvá Bratislavy final day - víťazom Oto

Odoslaťod ferkan 23 Sep 2013 12:23

podla mna bol skor smoliarik ako lucker... narazit vzdy do top rangeov v tej push faze ... pricom herne tam urcite patril k najlepsim ale ruka spravodlivosti zasiahla :)

Za tento príspevok od ferkan poďakovali :
haman
ferkan
 
Príspevky: 901
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 5 krát/28 krát
Karma: 6

Re: Live report: Majstrovstvá Bratislavy final day - víťazom Oto

Odoslaťod obok 23 Sep 2013 12:30

no ja skôr vnímam ako "luckerov" takých hráčov, čo točia 49o, 7T a pod. vo fáze turnaja, keď majú ešte veľa BB a doskáče im to tam.
Toto je celkom v pohode ... raz príde 3 out tebe potom príde proti tebe ale hlavne v "rozumovo" odôvoditeľnej hre ..:)
obok
 
Príspevky: 22
Založený: Sep 2010
Poďakoval/li: 4 krát/8 krát
Karma: 0

Re: Live report: Majstrovstvá Bratislavy final day - víťazom Oto

Odoslaťod lacored 23 Sep 2013 12:37

CITADELA1943 napísal:CEASEARS - ak je Peller kompetentný na final table a nie je lucker v konečnej fáze turnaja, tak ja už potom neviem, čo v rámci kompetencie ty ako profík vnímaš.


Takze, v prvom rade, nerozumiem z akeho dovodu tu napadas Ceasearsa a Kaja Pellera?? ci je to len pokus o dalsi provokacny thread ktory ma vyvolat burlivu debatu??
ved Ceasears len povedal svoj nazor, a keby si poznal Kaja Pellera, tak by si vedel ze ma pravdu, aby som nezabudol na TomaMolivana samozrejme, urcite mali obaja edge na cely stol...
a to ze uluckoval tocky,tak uluckoval, co mu nedoprajes?? da sa vyhrat turnaj bez toho aby si neuluckoval??aj ked chytis najlepsi spot AA do KK tak si uluckoval..takze podla mna je to uplne v poriadku, a na tom ze uluckoval nieje nic katastrofalne...
keby ta struktura nebola taka aka bola, bol by vacsi priestor na hru a ludia by nemuseli tocit...takto z toho bol len smiesny tociaci donkament, co je naozaj smutne...
lacored
 
Príspevky: 175
Založený: Jan 2010
Poďakoval/li: 87 krát/43 krát
Karma: 8

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Google [Bot] a 2 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!