Rozhovor: Filip Polášek aj o svojich gigantických cieľoch

Diskusia k herni P****Stars

Rozhovor: Filip Polášek aj o svojich gigantických cieľoch

Odoslaťod admin 14 Okt 2013 00:23

Diskusia k článku: Rozhovor: Filip Polášek aj o svojich gigantických cieľoch

Dnes sme si pre vás pripravili rozhovor s Filipom Polášekom, ktorý dosiahol počas tohto leta nejeden kvalitný výsledok. Rozhovoril sa nielen o svojich začiatkoch, ale aj o jeho vysokých cieľoch, veď získať Triple Crown takým určite je. Pohodový Filip nám prezradil aj niečo zo svojho súkromia.

Ahoj Filip. Najskôr sa prosím našim čitateľom predstav.
Ahoj. Mám 26 rokov, som z Bratislavy, šťastne zadaný. Prednedávnom som sa vrátil na výšku (pozn. redakcie: Matfyz).

Od kedy, resp. ako si sa dostal k pokru?
Hm. K pokru som sa dostal cez strategickú kartovú hru Magic: the Gathering. Z nej sa dostalo k pokru viacej hráčov, nakoľko videli, že v pokri je viac peňazí. Z najznámejších môžem spomenúť Daria Minieriho, Noah Boeken, či Erica Froehlicha, ktorý má už 2 náramky z WSOP. Poker ako taký som spoznal keď som mal 18 rokov a hrával som v Redute freerolly a $1 SnG na P****Stars.

Postupne si potom išiel nahor?
Práveže nie. Poker som potom dlho nehral, a dostal som sa k nemu až v apríli 2010, keď som začal robiť ako dealer v Golden Vegas. Robil som dealera a popri tom som sledoval lepších BA hráčov, ako napríklad ferkana. Snažil som sa pochopiť čo a prečo robia.

A kedy si prešiel k hraniu?
Tak postupne :). Shotoval som nejaké cashky s €50 buy-inom....

Celý článok => Rozhovor: Filip Polášek aj o svojich gigantických cieľoch
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22363
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: Rozhovor: Filip Polášek aj o svojich gigantických cieľoch

Odoslaťod haro 15 Okt 2013 16:44

gl Filip ,verim ze sa stretneme na EPT
haro
 
Príspevky: 73
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 32 krát/9 krát
Karma: 0


Naspäť na PokerStars

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 2 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!