Slovák Štefan Vágner na finálovom stole Main Eventu EPT Londýn!!!

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Re: Slovák Štefan Vágner na finálovom stole Main Eventu EPT Lond

Odoslaťod popoBA 15 Okt 2013 22:25

hm na jednej strane odomna vyzadujes aby som ta neurazal na druhej strane ma nepriamo sam urazas, ked mas pocit ze ma poznas, ze mi vidis do hlavy, ze poznas moje nazory, na zaklade coho ma tu titulujes komunistom {ak to myslis v kontexte povodneho zmyslu komunizmu odvodeneho od slova komuna tak ok, skor si ale myslim ze mas na mysli totalitny socializmus ktory tu fungoval a v tom pripade ta kludne hovnom nazyvat budem aj ked som to predtym nemyslel ako priamu urazku teba ale bolo to napisane vseobecne}...pokladas mi otazku co budem robit v pripade vypuknutia celosvetoveho konfliktu? pockaj nehaj ma vybrat si, budem sa ticho spoliehat na SVOJ narod 5mil neznamych ludi alebo sa radsej obklopim svojou rodinou a dobrymi priatelmi? myslim ze dlho nad odpovedou premyslat nebudem...

narod,stat,hranice a podobne veci su pre mna bullshits, ja si zijem svoj zivot co najviac out of system a aj minimalnu spolupracu so statom a jeho organmi beriem iba ako nutne zlo do doby kym budem mat zarobene trochu viac ako teraz, a budem sa moct slobodne odtramtarit doprdele otialto... vy si kludne dalej zite svoje 8/16 kancdelarske zivoty, dovolenku raz rocne, danove priznania, hypoteky a somariny.ja chcem zit ako CLOVEK. slobodne.
Obrázok používateľa
popoBA
 
Príspevky: 2214
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 49 krát/235 krát
Karma: 24

Re: Slovák Štefan Vágner na finálovom stole Main Eventu EPT Lond

Odoslaťod Zajacekk 16 Okt 2013 05:51

popoBA napísal:narod,stat,hranice a podobne veci su pre mna bullshits, ja si zijem svoj zivot co najviac out of system a aj minimalnu spolupracu so statom a jeho organmi beriem iba ako nutne zlo do doby kym budem mat zarobene trochu viac ako teraz, a budem sa moct slobodne odtramtarit doprdele otialto... vy si kludne dalej zite svoje 8/16 kancdelarske zivoty, dovolenku raz rocne, danove priznania, hypoteky a somariny.ja chcem zit ako CLOVEK. slobodne.


vies a mozno kvoli tomu, ze na slovensku ziju takto zmyslajuci ludia, tak je narod pre vladu a iných buzerantov fackovacim panakom... keby si bol aspon trochu hrdy na svoj povod a krajinu, vazil si slovaka viac nez zvysok sveta, tak by si tu nemohol trepat take bludy. ale trepes ich, mas svoj svet, tak si v nom zi, ja budem radsej "naivne" dufat, ze moja laska k vlasti je dobrá vec a budem vychovávať svoje deti v duchu, že Slovák má byť Slovákovi bližší než kengura z Etiópie alebo Fridrich zo Švajčiarska a to nemám nič proti kengurám ani Švajčiarom.
:(
Obrázok používateľa
Zajacekk
 
Príspevky: 284
Založený: Jan 2011
Poďakoval/li: 19 krát/42 krát
Karma: 5

Re: Slovák Štefan Vágner na finálovom stole Main Eventu EPT Lond

Odoslaťod 77kojak77 16 Okt 2013 11:27

popo prosím ťa zažiadaj znova o staking totálne ho do*eb a opäť sa rok neukaž dík
77kojak77
 
Príspevky: 75
Založený: Aug 2011
Poďakoval/li: 8 krát/5 krát
Karma: 0

Re: Slovák Štefan Vágner na finálovom stole Main Eventu EPT Lond

Odoslaťod zamyslenie 16 Okt 2013 17:06

popoBA napísal:...


zijes si vo svojom naivnom ruzovom svete uz velmi dlhy cas !!! .. keby neboli ludia, co funguju "kancelarsky" 8/16 (alebo ludia, co pracuju v beznej praci v nejakom casovom harmonograme od rana do vecera - pre teba asi spodina, co nevie zit slobodne), tak taki ako ty, co chcu zit "slobodne" by rano nemali co jest na ranajky, nemali by sa ako dostat z bodu A do bodu B, jednoducho by v tomto svete plnom "slobodnych" ludi zahynuli, lebo by sa nikto o nikoho nestaral a zil by "slobodne" a pobehoval by len bezcielne sem a tam (mozno si v parku nejaku bobulku odtrhol a zjedol) .. teda aka taka "regulacia" pravidiel na svete je potrebna a "slobodne" by to asi nefungovalo velmi dlhy cas, nastal by chaos keby si kazdy mohol robit co len chce - len tak preistotu by ta na ulici niekto zabil, lebo sa tak "slobodne" rozhodol

ano zijeme v globalizovanom svete, jeden den mozes byt tu, druhy zas na opacnom konci sveta, ale aby si tak mohol ucinit (dostat sa z bodu A do bodu B), tak niekto musi 8/16 hodin pracovat a ty to musis zaplatit a niekde tie peniaze musis zarobit, teda cast dna aj ty musis fungovat a kazdy jeden clovek kedy zaraba nejakym sposobom peniaze a teda nezije slobodne, lebo je otrokom niekoho ineho, ked predava sluzbu / tovar, ktory niekto iny potrebuje .. az ked nastane uplna globalizacia sveta, teda bude 1 narod LUDSTVO, ktore bude mat 1 vladu, ktora bude urcovat podmienky a smer fungovania planety, potom si mozes povedat, ze nemusis riesit narodnu hrdost, ale vzdy, kym bude ludstvo existovat, budu fungovat nejake uzsie skupinky ludi, oblasti, komunit, ktore budu k sebe mat blizsi vztah ako k inym castiam sveta

ale nechapem preco sa diskusia o pokri ubera uplne inym smerom .. tak aby som aj k tomu nieco povedal, ano je pravda, ze konecne sa nejaky slovak po dlhom case umiestnil na FT najmedializovanejsej pokrovej serii EPT, ale svojim "pokrovym" vykonom nijako neoslnil a teda z mojho pohladu ma nepresvedcil, aby som mu fandil, aj ked som rad, ze konecne slovensko dosiahlo nejaky uspech (zostane to len statisticka poznamka v slovenskej pokrovej historii a za mesiac ani nikto nebude vediet), aj ked nahodny (prirovnam to asi k tomu, ked nahodou nejaky moj znamy vyhra v automate alebo rulete 1000e, ked tam hodil len 10e), tesim sa, ale je mi to vnutorne ukradnute .. k tomu jeho medialnemu vystupu len asi tolko, ze by som chcel vidiet tych, co sa na tom smeju, ako by vystupovali, zabudate, ze nejde o ziadneho poker pro, ani nikoho z medialnej brandze, co ma vystupovanie pred kamerami zvladnute do detajlov a nacvicene, teda nie kazdy sa s takymto talentom narodil a mozno poskytoval takyto rozhovor prvy krat v zivote

:gl:

Za tento príspevok od zamyslenie poďakovali :
Chobotek
zamyslenie
 
Príspevky: 46
Založený: Júl 2013
Poďakoval/li: 0 krát/2 krát
Karma: -4

Re: Slovák Štefan Vágner na finálovom stole Main Eventu EPT Lond

Odoslaťod popoBA 17 Okt 2013 02:48

zajo mam byt hrdy na svoj povod a krajinu? preco mam byt hrdy na nieco co som nijak neovplyvnil?nijak sa o to nepricinil. proste som sa tu vyskytol bez moznosti volby..mohol som sa narodit o 20km dalej a bol by to uplne iny pribeh.a to ze mi ma byt blizsi slovak ako niekto iny? preboha taketo nechutne generalizovanie a zovseobecnovanie nemozes mzsliet vazne.viem ze si sa pohyboval alebo pohybujes v prostredifutbalovych hools ktori moc toleranciou neoplyvaju co si budeme klamat, ale ja sa radsej obklopim 10 popitchi negrami alebo normi alebo aj kengurami, jak jednym slovakom ktory bude primitivny kkt... cela tato diskusia je tu o tom ze par ludi tvrdi ze proste MUSIM byt hrdy a fandit slovakovi na EPT. ha prekvapenie. nemusim. aj ja mam svojich oblubenych sportovcov alebo sportove teamy, oblubene hudobne skupiny ktorym fandim a som rad ked sa im dari a nieco dosiahnu. ALE. je to MOJA slobodna volba kto bude moj oblubenec,komu budem fandit a na koho a co budem hrdy a nikto mne osobne nebude urcovat a nebude ma urazat ked nebudem hrdy na kazdeho trtka len zato ze sa narodil na tychto par stvorcovych kilometroch kde aj ja. snad sa chapeme.

kojak wtf to uz vacsiu pitchovinu si vytiahnut nevedel? btw ked ma chces staknut tak sukromna sprava :)

zamyslenie:dal si si namahu a napisal dlhy post, srry ale mam nanho len kratku reakciu> mne je uplne uprdele kto, kde, ako, co a za kolko robi. je mi ukradnuty aj tvoj nazor na moj zivot a takisto je mi ukradnuty aj zivot tvoj. rob veci tak aby si bol stastny a spokojny a nekukaj na to aki su ini nestastni lebo ta to dojebe sameho. vidime sa o rok,mier.
Obrázok používateľa
popoBA
 
Príspevky: 2214
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 49 krát/235 krát
Karma: 24

Re: Slovák Štefan Vágner na finálovom stole Main Eventu EPT Lond

Odoslaťod Magnus 17 Okt 2013 03:57

Nechapem, ze admin este toleruje tuto diskusiu, ktora sa zvrhla na to, kto je vacsi vlastenec a kto vacsi troll a absolutne to uz nema nic spolocne s povodnym clankom...
:bad:
Magnus
 
Príspevky: 559
Založený: Okt 2011
Poďakoval/li: 4 krát/75 krát
Karma: -4

Re: Slovák Štefan Vágner na finálovom stole Main Eventu EPT Lond

Odoslaťod janobendik 17 Okt 2013 09:38

Velka gratulacia Stevovi. Byt na FT EPT je obrovsky uspach aj pre pokrovo vyspelejsie krajiny ako je Slovensko! Myslim,ze kazdy kto uz v pokri nieco dosiahol vysoko ceni Stevovo umiestnenie!
Len ti co nedosiahli nic a ich najvacsim cielom je vysomrovat tych par drobnych na nejaky turnaj, ti sa tu rozdrapuju o zlej hre a lucku - 99% z nich sa v zivote na taky turnaj ani nedostane nie to este na FT!
.......a preto sa divim (aj sebe, ale neda mi) tu zopar slusnym ludom co zo srdca Stevovi praju,aj ked ho nepoznaju,a zaroven to spravne ponimaju ako uspech nas vsetkych Slovakov, ze reaguju na zavistlivcov a neprajnikov typu JAKALI ( strasne ma neprijemne prekvapilo ,ze jeho prispevok zdielal aj TomMolivan!).

:gl: prajem kazdemu plno pokrovych uspechov, nech sa aspon trocha Slovensko zviditelni!!

moderator: odstranene osobne urazky
janobendik
 
Príspevky: 362
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 2 krát/46 krát
Karma: -2

Re: Slovák Štefan Vágner na finálovom stole Main Eventu EPT Lond

Odoslaťod TomMolivan 17 Okt 2013 21:59

Ja len, aby bolo jasné. Jediné, čo som v tomto threade povedal bolo len a len to, že plne súhlasím s myšlienkou, že niekoho národnosť by nemala zohrávať absolútne žiadnu úlohu pri posudzovaní človeka, nech už je to v akejkoľvek oblasti/smere. Yegon to potom rozpísal za mňa :)


Že bola táto myšlienka náhodou postnutá práve v tomto threade nemá nič spoločné so Štefanom Vágnerom a už vonkoncom to neznamená, že súhlasím s akýmkoľvek ďalším jakaliho názorom. :unknown:
Obrázok používateľa
TomMolivan
 
Príspevky: 1503
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 167 krát/245 krát
Karma: 28

Re: Slovák Štefan Vágner na finálovom stole Main Eventu EPT Lond

Odoslaťod milko2807 21 Jún 2015 10:42

Stevo velke gratulacie z Londyna posielam a drzim palce nech to vyhras.. :) Klobuk dole uz teraz to je velky uspech
milko2807
 
Príspevky: 1
Založený: Jún 2015
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Slovák Štefan Vágner na finálovom stole Main Eventu EPT Lond

Odoslaťod palo1973 21 Jún 2015 10:56

gl aj ja dufam,ze budes prvy slovak co vyhra epetečko :good:
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 26 hostí.

Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!