Rozhovor: Martin `Bolko` Boleček, účastník EPT

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Rozhovor: Martin `Bolko` Boleček, účastník EPT

Odoslaťod admin 17 Okt 2013 13:45

Diskusia k článku: Rozhovor: Martin `Bolko` Boleček, účastník EPT

Prinášame vám rozhovor s košickým hráčom menom Martin "Bolko" Boleček, ktorý odohral úvodný turnaj European Poker Tour v slnečnej Barcelone. Martin dokázal v Main Evente obsadiť krásne 106.miesto za €11,350 a aby nebolo málo zahral si aj side event, v ktorom skončil na 4.mieste. V rozhovore sa dočítate o jeho začiatkoch, ako sa dostal k fenomenálnej hre poker, ako sa mu podarilo dostať na EPT, o účasti na EPT, o Main Evente a mnoho iného ...

Ahoj, vítam ťa v horúcom pokerportalovskom kresle. Predstáv sa našim čitateľom, ktorí ťa ešte nestretli pri stoloch...
V rodnom liste mám napísané Martin Boleček , pochádzam z Košíc a v pokrovom dianí ma poznajú pod nickom Bolko. Túto prezývku mám hodne dlho už od základnej školy. Pri vstupe do sveta pokru nebolo nad čím veľmi premýšľať .

Obligátne otázky na úvod... ako si sa dostal k pokru? Priblíž nám tvoju pokrovú genézu...
K pokru som sa dostal okrajovo tuším v 2008 cez U***et kde som si „pinkal „ v stávkovej kancelárií. Hrával som freerolly, v nich povyhrával pár stovák dolárov, ktoré ako prišli tak skončili aj na live stávkovaní :) . K livu pokru som pričuchol v lete 2009. Dostal ma naň kamarát ktorý pracoval v sídliskovom bare (zdravím Kozu do Bratislavy) a tak moje prvé kroky boli s ním do klubu Benlux ešte na Strojárenskej v Košiciach. Bol to troj-eurový re-buy turnaj, kde žiadna...

Celý článok => Rozhovor: Martin `Bolko` Boleček, účastník EPT
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22363
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: Rozhovor: Martin `Bolko` Boleček, účastník EPT

Odoslaťod janobendik 18 Okt 2013 21:25

Bolko je vyborny hrac, ktoreho uspechy este len cakaju!!
....a hlavne je to charakterny clovek a vyborny kamarat! :)
vela stastia a dobre karty na Macau. :gl:
janobendik
 
Príspevky: 362
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 2 krát/46 krát
Karma: -2


Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 16 hostí.

Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!