P****Stars predstavila Heads-Up Zoom

Diskusia k herni P****Stars

P****Stars predstavila Heads-Up Zoom

Odoslaťod admin 29 Nov 2013 08:22

Diskusia k článku: P****Stars predstavila Heads-Up Zoom

Pred pár týždňami sme Vás informovali o pripravovanom zavedení Heads-Up Fast-Fold varianty v najväčšej online herni, ktorá mala uzrieť svetlo sveta až decembri. P****Stars sa však poponáhľala a HU Zoom stoly sú v prevádzke už niekoľko dní.


Nové Zoom stoly sú k dispozícii pre Pot Limit Omahu, No Limit a Fixed Limit Hold’em. Začína sa od stakes $0.25/$0.50 až po $25/$50—$15/$30 pre Fixed Limit. V ponuke sú aj CAP NLHE stoly.



Pridanie novej varianty je súčasťou stratégie na vyriešenie problému, ktoré už dlhé roky pretrváva v online pokrovom priemysle. HU hráči nie sú ochotní hrať medzi sebou, pokiaľ nenatrafia na výrazne slabšieho súpera.

HU Zoom by mal aspoň čiastočne vyriešiť tento obrovský problém, keďže hráči sú náhodne usadení ku stolu na každú ruku, čo síce zabraňuje „table selection“, ale rieši tzv. „bum hunting“ problém.

Herňa P****Stars uviedla už niekoľkokrát v minulosti, že sa snaží zlepšiť ekológiu heads-up cash games, ktoré pomaly vymierajú. HU Zoom by mal byť medzičlánkom pred viac komplexným riešením, ktoré bude predstavené verejnosti v budúcom roku, pričom by sa malo jednať o zavedenie „nútenej hry“ na všetkých HU stoloch.

Za posledný rok boli už podobné...

Celý článok => P****Stars predstavila Heads-Up Zoom
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22363
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: P****Stars predstavila Heads-Up Zoom

Odoslaťod haman 29 Nov 2013 08:55

fuuu, toto by som si rad zahral. na MG ma to bavilo a isiel som do plusu, dokym neklesol traffic, lebo zacali promovat blaze poker s vystrelmi s canona.
Ale NL50 ako start limit je prilis vela na mna. Staking anyone? :)
haman
 
Príspevky: 2068
Založený: Apr 2010
Poďakoval/li: 853 krát/189 krát
Karma: 25

Re: P****Stars predstavila Heads-Up Zoom

Odoslaťod vektor 29 Nov 2013 11:56

Pod na PS.fr tam je HU zoom nl20
vektor
 
Príspevky: 14
Založený: Jún 2008
Poďakoval/li: 1 krát/0 krát
Karma: 0


Naspäť na PokerStars

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 5 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!