FIPT Final Day: V trojici sa dohodli na deale!

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

FIPT Final Day: V trojici sa dohodli na deale!

Odoslaťod admin 01 Dec 2013 15:59

Diskusia k článku: FIPT Final Day: V trojici sa dohodli na deale!

Vítame vás pri sledovaní finálového dňa turnaja First International Poker Tour, v ktorom sa vyzbieralo €25,026. V poslednej trojici sa hráči po dlhom súboji dohodli na splite rovným dielom, pre každého po €4,200. V last trojke sa nachádzal Roland "R7" Weag, Michal "Patres" Prezbura a Atila Ambrúž. Víťazom gratulujeme!

00:24 MÁME DEAL!
Hráči Roland "R7" Weag, Patres a Atila Ambrúž sa dohodli rovným dielom po €4,200 na deale. Víťazom gratulujeme! Následne sa dohodli o coinflipe naslepo, ktorý na šťastie vyhral Roland "R7" Weag.






00:22 R7 sa dočkal
Patres limpol a dorovnal all-in 493,000 od R7 s %Qh% %9s%. R7 otočil %Ah% %8h%. Board mu daroval flush a pokračujeme.

R7 %Ah% %8h%
Patres %Qh% %9s%
Board %5h% %4h% %Kc% %9h% %Ad%

00:18 R7 skúša double
Zatiaľ však nenachádza toho čo by mu dal chipy.

00:11 Patres využíva...
...svoj stack na tlak a zbiera pot za potom.

00:08 Patres doubluje by lucky river
Blind vs Blind. R7 foldol na buttone a Ambri limpol. Patres sa rozhodol pre raise na 100,000 a Ambri dorovnal.

Po flope %Ah% %3d% %4d% Ambri checkol. Patres betol 200,000 a Ambri zahlásil all-in. Patres snapol 400,000 a ukázal %Ac% %5c%. Ambri bol lepší s %As% %7c%. Turn blank, no riverová dvojka presunula chipy k Patresovi a ten ďalej zotrváva v hre.

Celý článok => FIPT Final Day: V trojici sa dohodli na deale!
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22363
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: Live Report: First International Poker Tour v Monte Carle -

Odoslaťod APminer 01 Dec 2013 20:05

zdar,

píšeš vícekrát "blank board" .... ale jednou to da par (Zavacky) a jednou flush (eMKey) .. ;)

+ stacky hráčů ... (byl break) ...
Obrázok používateľa
APminer
 
Príspevky: 5335
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 178 krát/100 krát
Karma: 16

Re: Live Report: First International Poker Tour v Monte Carle -

Odoslaťod Xaress 01 Dec 2013 20:21

No pozri troška nižšie pod popisom ruky a máš tam board + ruky nechce sa mi to dva krát písať .. ak tam není pri hre som z dôvodu písania reportu nebol a hráči nevedeli čo tam bolo.. stacky prinesiem keď bude finalový stôl...
Xaress
 
Príspevky: 466
Založený: Dec 2007
Poďakoval/li: 41 krát/19 krát
Karma: 10

Re: Live Report: First International Poker Tour v Monte Carle -

Odoslaťod APminer 01 Dec 2013 20:33

Xaress napísal:No pozri troška nižšie pod popisom ruky a máš tam board + ruky nechce sa mi to dva krát písať .. ak tam není pri hre som z dôvodu písania reportu nebol a hráči nevedeli čo tam bolo.. stacky prinesiem keď bude finalový stôl...


právě, že mám board = vím, že nebyl blank ... ;)
Obrázok používateľa
APminer
 
Príspevky: 5335
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 178 krát/100 krát
Karma: 16

Re: Live Report: First International Poker Tour v Monte Carle -

Odoslaťod Xaress 01 Dec 2013 20:36

No veď hádam každý vie ako to bolo myslené, že board neovplyvnil karty resp. priebeh...
Xaress
 
Príspevky: 466
Založený: Dec 2007
Poďakoval/li: 41 krát/19 krát
Karma: 10

Re: FIPT Final Day: V trojici sa dohodli na deale!

Odoslaťod marcellko 02 Dec 2013 01:37

Nechápem prečo sa rozdelili rovným dielom.
marcellko
 
Príspevky: 34
Založený: Dec 2013
Poďakoval/li: 0 krát/1 krát
Karma: 0

Re: FIPT Final Day: V trojici sa dohodli na deale!

Odoslaťod ambripiota 02 Dec 2013 02:22

To ani ja, ale .. Už keď sme boli 4-ia a bol navrhnutý deal, nebol som proti, ale bolo mi oznámené, že oni sú ochotní deliť len rovným dielom. V tom momente som bol tesne na 2. pozícii (cca. tak jak sa uvádza v reporte Ambrúž - 1,1m, Patres - 1,5m, R7 - 0,7m a Demko - 0,65m.) dvaja mali v podstate polovičku môjho stacku, akože prečo by som to mal deliť rovným dielom ? Vôbec mi to nedávalo logiku. Tak som bol proti, ustúpilo sa od toho.

Vypadol 4. , ostali sme 3. (Tu : 00:00 Ďalšia deal debata Opäť stroskotala na Ambrúžovi, ktorý sa zatiaľ nechce podeliť s protihráčmi.) Opäť som nebol proti, ale nech mi navrhnú normálny deal. Oni že chcú rovným dielom. Stacky si dovolím tvrdiť boli tak cca. 50% u mňa, 25% a 25%. Nemáme sa o čom baviť !

Neskôr nastala situácia, kde som ja prehral do Patresa, a neskôr Patres do R7.
Chipy som odhadoval R7 - 1 milion Ja - niečo okolo milion a Patres - 1,5 mil. V tom momente už deal rovným dielom z môjho pohľadu dával zmysel.
ambripiota
 
Príspevky: 1
Založený: Dec 2013
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: FIPT Final Day: V trojici sa dohodli na deale!

Odoslaťod Matej Zavacky 02 Dec 2013 10:35

hehe ambri good game a gratz. Tiež nerozumiem tým rovným dealom za každú cenu.
Matej Zavacky
 
Príspevky: 482
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 12 krát/48 krát
Karma: 8

Re: FIPT Final Day: V trojici sa dohodli na deale!

Odoslaťod TomMolivan 02 Dec 2013 20:05

Je to úplne jednoduché. Ešte stále som relatívne čerstvý z podobnej situácie na MBA a jeden z hráčov mi celú túto záležitosť vysvetlil takto: "Pozri sa, keď sme boli na GCOP s Blaškom poslední traja a mal som viac chipov, tiež sme išli rovným dielom."

Nechápete? Ja tiež nie...
Obrázok používateľa
TomMolivan
 
Príspevky: 1503
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 167 krát/245 krát
Karma: 28

Re: FIPT Final Day: V trojici sa dohodli na deale!

Odoslaťod TomMolivan 02 Dec 2013 20:06

Anyways, začínam mať pocit, že je to akási nevyslovená dohoda medzi live hráčmi v zmysle "dnes prikývnem na rovný deal ja tebe, nabudúce ty mne"
Obrázok používateľa
TomMolivan
 
Príspevky: 1503
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 167 krát/245 krát
Karma: 28


Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 49 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!