Daniel Negreanu byl jmenován hráčem desetiletí

Diskusia k herni P****Stars

Daniel Negreanu byl jmenován hráčem desetiletí

Odoslaťod admin 06 Jan 2014 10:41

Diskusia k článku: Daniel Negreanu byl jmenován hráčem desetiletí

Daniel Negreanu, kanadský člen Teamu P****Stars PRO, získal podle nezávislé organizace Global Poker Index (GPI) ocenění pro nejlepšího turnajového hráče posledních deseti let. Tato cena přišla po velmi úspěšném turnajovém roce 2013, ve kterém zkušený Kanaďan opanoval několik velkých světových turnajů a podle mnoha odborných časopisů se stal držitelem titulu "Player of the Year."

Daniel Negreanu patří k nejslavnějším a nejznámějším hráčům současnosti. Svůj první pokerový náramek pro vítěze WSOP získal už v roce 1998 v pouhých 23 letech. Svého času byl nejmladším držitelem WSOP náramku v historii. Od té doby tvrdě pracoval na své hře a postupně se stal jedním z nejuznávanějších pokerových hráčů na světě.

Jeho současné celkové turnajové výhry dosahují pohádkových $19,549,209, které ho řadí na třetí místo v All-time winning listu. Negreanův nepřetržitý run v posledních deseti letech je jasným důkazem, že patří k nejlepším.

"Jsem touto cenou velmi poctěn. V průběhu posledních deseti let jsem na své hře opravdu tvrdě pracoval tak, abych byl schopen ve stále těžší a těžší konkurenci pravidelně vyhrávat," říká Negreanu, "Vždy jsem se chtěl posouvat dál a vítězství v dalších a dalších turnajích pro mě bylo velkou motivací. Hra se za posledních deset let hodně změnila, ale základ ten byl vždy...

Celý článok => Daniel Negreanu byl jmenován hráčem desetiletí
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22364
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: Daniel Negreanu byl jmenován hráčem desetiletí

Odoslaťod swain 06 Jan 2014 17:08

prečo je toto po česky ??? to čo je zas ?
swain
 
Príspevky: 381
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 57 krát/30 krát
Karma: -20

Re: Daniel Negreanu byl jmenován hráčem desetiletí

Odoslaťod vlade 06 Jan 2014 17:21

Pretoze je to tlacova sprava z P****Stars a tie chodia v cestine.
vlade
 
Príspevky: 5717
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 246 krát/175 krát
Karma: 34


Naspäť na PokerStars

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!