Zynga Poker

Diskusia o herniach ktoré nemajú recenziu na PokerPortali.

Zynga Poker

Odoslaťod 3Sammy 09 Jan 2014 12:57

Zdravím.

Asi som pekne zaspal dobu.
Mam par otatok, ak by bol niekto ochotny.
Od kedy si Zynga vytvorila vlastnu hernu o real money ?
Ako vidim maju to spojene s Party, WPT a Bwinom.
Mozu ludia hrat aj cez FB o real money, alebo sa musia registrovat na tej Zynge, stiahnut soft atd... ? (dost zasadna otazka :yegon: )

Dakujem
Obrázok používateľa
3Sammy
 
Príspevky: 221
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 53 krát/4 krát
Karma: 0

Re: Zynga Poker

Odoslaťod Stanley VII 09 Jan 2014 23:44

Pri spustení hry o reálne peniaze na Zynge to bolo prístupné len obyvateľom UK, nejako som nepostrehol, že by v tom boli nejaké zmeny, aj som googlil ale veľa info o tom nie je, skúšal som Zynga online chat, po 40 minútach čakania som to vzdal :)

Ak majú ale taký dobrý online chat ako Party Poker (tam ma presmerovala url chatu), tak by sa mi aj tak ozval iba bot, ktorý navyše veľa múdrosti nepojedol, keďže sa ma už v minulosti ich bot pýtal úplne zbytočnú otázku - btw where are u from a na odpoveď Slovakia povedal: Great, we are both New Yorkers. :D Vtedy som pochopil, že sa buď bavím s niekým vyšinutým, alebo neviem o čo tam ide, ale hodnotné info z toho isto nebude. A duplom nechápem ako ho mohli naprogramovať vtedy tak, keď už v tej dobe nejakých 5-6 rokov zakazovali hrať hráčom z USA, šanca, že by sa ten bot trafil bola nulová. Ale koniec offtopicu :D

Konečne sa mi podarilo Zyngu stiahnuť a ako som písal vyššie, jediná krajina, ktorú bolo možné pri registrácii vybrať bola United Kingdom, takže tým pádom to netreba riešiť. Možno ostáva iba zaujímavé zistiť, ako prípadne zdieľa hráčov s ostatnými herňami na sieti Party, na to sa skúsim pozrieť zajtra...
Obrázok používateľa
Stanley VII
 
Príspevky: 2079
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 97 krát/218 krát
Karma: 30

Re: Zynga Poker

Odoslaťod 3Sammy 10 Jan 2014 12:25

Super, diky moc za info :good:
Ano hracske pole zdielaju....
Obrázok používateľa
3Sammy
 
Príspevky: 221
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 53 krát/4 krát
Karma: 0


Naspäť na Ostatné herne

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!