[CG] NL100 flop/river decision

Priestor na diskusiu o odohraných rukách aj mimo blogu

[CG] NL100 flop/river decision

Odoslaťod cacs 10 Jan 2014 13:18

Ahojte, čaute všetci :) chcel by som Vás poprosiť o radu :sos: , resp. Vaše názory na túto partiu a ako by ste ju zahrali na všetkých streets (konkrétne ma najviac zaujíma flop/river). Pridám aj moje myšlienkové pochody ( :wizdo: ) pri tejto hande. Budem rád a vážne to ocením keď sa vyjadríte aj k tím- čo je správne a čo nie podľa Vás. Ďakujem všetkým veľmi pekne! :Rose: :) PS: Na záver pridám ešte pár otázok. :wtf: :ovca:



***** Hand History for Game 1111111111 ***** (Poker Stars)
$100.00 USD NL Texas Hold'em - Thursday, January 09, 02:57:15 ET 2014
Table Kolga III (Real Money)
Seat 3 is the button
MP 1: Player1 ( $29.17 USD ) - VPIP: 14, PFR: 14, 3B: 0, AF: 1,5, Hands: 37
CO 2: Hero ( $59.68 USD ) - VPIP: 22, PFR: 15, 3B: 5, AF: 3,0, Hands: 40896
BTN 3: Player3 ( $102.71 USD ) - VPIP: 22, PFR: 0, 3B: 0, AF: 0,0, Hands: 9
SB 4: Player4 ( $102.50 USD ) - VPIP: 33, PFR: 29, 3B: 13, AF: 0,0, Hands: 24
BB 5: Player5 ( $63.94 USD ) - VPIP: 20, PFR: 20, 3B: 0, AF: 0,0, Hands: 5
EP 6: Player6 ( $71.49 USD ) - VPIP: 35, PFR: 19, 3B: 9, AF: 0,0, Hands: 26
Player4 posts small blind [$0.50 USD].
Player5 posts big blind [$1.00 USD].
** Dealing down cards **
Dealt to Hero [ Q :heart: A :heart: ]
Player6 folds
Player1 folds
Hero raises [$3.00 USD]
Player3 calls [$3.00 USD]
Player4 folds
Player5 folds
** Dealing Flop ** [ T :heart: , 7 :heart: , A :diamond: ]
Hero bets [$2.00 USD]
Player3 raises [$7.50 USD]

FLOP: Na flope donkujem 2$ pre informáciu (nakoľko očakávam že som lepší proti jeho PF range), mb for thin value- keď v tom ma hráč r-r, rozmýšlam že čo potencionálne môže mať AK,TT vylučujem nakoľko predpokladám (kedže zo statov to nevyčítam) že by ma PF 3betoval. Takže mi ostávajú ruky 77 (niesom si istý či by to PF 3b nakoľko 9rúk neni inf. , AT ,A7 mb 98 :heart: :heart: alebo QJ/KQ/KJ (na suited mám blocker takže sa cítim comfy a nepredpokládam že by inside OS r-r). Takže som si vsugeroval že má 2p a callujem. 8-)

Hero calls [$5.50 USD]
** Dealing Turn ** [ K :club: ]
Hero checks
Player3 bets [$18.00 USD]
Hero calls [$18.00 USD]

Na turne prichádza K :club: , ktorí mi otvára ďalšie outy ( keďže predpokladám že má AT/A7 ) tak okrem všetkých J beriem za potencionálny out aj K. :voodoo:

** Dealing River ** [ Q :diamond: ]
Hero checks
Player3 bets [$44.69 USD]
Hero ???

Na river prichádza Q :diamond: , z ktorého neviem či sa mám radovať alebo nie, nakoľko tu robí postupku pre všetky J ale mne robí 2nd pair =@ . Avšak hlavný problém pre mňa tkvie v tom že som doteraz nebral v úvahu ( :vyprask: ) karty ako QJ/KJ/AJ, ktoré môže teoreticky mať i keď z jeho hry mi to nejako nevychádza že by ich držal a ,,dúfam" :vyprask: že môj read na AT/A7 je správny a callujem. (Výsledok zverejním neskôr :bad: / :cry: / :vitaz: / :tucniak: ?? )

Otázky:
1.Čo si myslíte o myšlienkovom pochode, nakoľko môže byť podľa Vás dobrý/zlý/príšerný?
2.Ako často tu podľa Vás drží hráč J po tejto línii ktorú zahral?
3.Čo by ste spravili na river vy a prečo?
4.Akú líniu by ste zvolili a aká by mohla byť najoptimálnejšia proti hráčovi ku ktorému nemáme info.
:sos: :sos: :sos: :sos: :sos:

Ešte raz ĎAKUJEM všetkým veľmi pekne za feedback :poklona: a :gl: .
cacs
 
Príspevky: 52
Založený: Okt 2011
Poďakoval/li: 13 krát/2 krát
Karma: 0

Re: [CG] NL100 flop/river decision

Odoslaťod haman 10 Jan 2014 13:48

flop nedonkujes ale cbetujes. river je fold bez readov.
haman
 
Príspevky: 2068
Založený: Apr 2010
Poďakoval/li: 853 krát/189 krát
Karma: 25

Re: [CG] NL100 flop/river decision

Odoslaťod TomMolivan 10 Jan 2014 14:33

Vetu začínaš slovami

Na flope donkujem 2$ pre informáciu


ale potom, keď ťa raisne, tak na troch riadkoch popisuješ, ako vlastne nemáš veľmi tušenia, čo môže mať. Čiže... kvôli akej informácii presne si sa rozhodol práve pre túto akciu?
Obrázok používateľa
TomMolivan
 
Príspevky: 1503
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 167 krát/245 krát
Karma: 28

Re: [CG] NL100 flop/river decision

Odoslaťod cacs 10 Jan 2014 15:04

TomMolivan napísal:Vetu začínaš slovami

Na flope donkujem 2$ pre informáciu


ale potom, keď ťa raisne, tak na troch riadkoch popisuješ, ako vlastne nemáš veľmi tušenia, čo môže mať. Čiže... kvôli akej informácii presne si sa rozhodol práve pre túto akciu?



Presne pre túto informáciu. Ak by ma len callol, tak by som šiel pre 3strs. Tím že ma r-r som usúdil že ,,niečo" má, a putol som ho na 2p ( ak má 77 no way) proti ktorím mám dobrú equity si myslím. btw: tie otázky sú na konci preto nech mi pomôžu ujasniť si moje pochody :) preto to vypadá možno ako chaos. tá info.
cacs
 
Príspevky: 52
Založený: Okt 2011
Poďakoval/li: 13 krát/2 krát
Karma: 0

Re: [CG] NL100 flop/river decision

Odoslaťod haman 10 Jan 2014 18:11

cacs napísal:[
Presne pre túto informáciu. Ak by ma len callol, tak by som šiel pre 3strs. Tím že ma r-r som usúdil že ,,niečo" má, a putol som ho na 2p ( ak má 77 no way) proti ktorím mám dobrú equity si myslím. btw: tie otázky sú na konci preto nech mi pomôžu ujasniť si moje pochody :) preto to vypadá možno ako chaos. tá info.

ked betnes malo, tak mozes vyvolat bluff/semibluff raise a tym padom stale nevies co ma. mal si betnut normalne 4-5eur, potom by ten jeho raise bol viac nakloneny k value.
haman
 
Príspevky: 2068
Založený: Apr 2010
Poďakoval/li: 853 krát/189 krát
Karma: 25

Re: [CG] NL100 flop/river decision

Odoslaťod TomMolivan 10 Jan 2014 19:11

viď. haman :)

Na hráča nemáš žiadne staty, takže nezistíš nič. Aspoň teda nič, čo nám povie niečo relevantné - dozvieme sa akurát toľko, že asi nemá 56cc, lebo to by foldol. Som síce ochotný súhlasiť, že defaultne bude flop raise znamenať omnoho častejšie "niečo relatívne silné" než bluff/weak hand, ale keď vsadíš sotva 1/3 potu, tak by som to už s takou istotou nebol ochotný tvrdiť - úplne kľudne si viem predstaviť, že voči takému sizingu niekto raisne any flush draw, Ax a bohvie čo ešte. Skrátka, dozvedeli sme sa imo trt makový :)
Obrázok používateľa
TomMolivan
 
Príspevky: 1503
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 167 krát/245 krát
Karma: 28

Re: [CG] NL100 flop/river decision

Odoslaťod cacs 10 Jan 2014 19:54

TomMolivan napísal:, ale keď vsadíš sotva 1/3 potu, tak by som to už s takou istotou nebol ochotný tvrdiť - úplne kľudne si viem predstaviť, že voči takému sizingu niekto raisne any flush draw, Ax a bohvie čo ešte. Skrátka, dozvedeli sme sa imo trt makový :)


ofc, aj toto je jedna z možností takže v tomto prípade- že može r-r trash na flope alebo FD , sme na river s AQ potencionálne proti tejto range ahead až na pripády že r-r J :heart: 9 :heart: alebo J :heart: 8 :heart: - To je potom dosť close spot nie?

as played, ako by si konal na flope ty?
cacs
 
Príspevky: 52
Založený: Okt 2011
Poďakoval/li: 13 krát/2 krát
Karma: 0

Re: [CG] NL100 flop/river decision

Odoslaťod sudden 11 Jan 2014 13:18

Takze od zaciatku... preco hras na NL100 so 60bb stackom ? Mas nejaku specialnu, short alebo midstack strategy ? Lebo pri pohlade na staty ten VPIP/PFR gap nie je zrovna typicky pre mid stackerov :)

Na flope je vela moznosti, ale cbet 2 dolare do potu 7,5 na takomto flope mi moc velky zmysel nedava v podstate so ziadnou rukou proti neznamemu hracovi. Cbet s nejakym rozumnejsim sizingom, pripadne check su zmysluplnejsie moznosti. Ked cbetnes viac a dostanes raise tak sa asi mozes celkom easy stackoffnut s 60bb stackom s takouto handou v tychto poziciach, pripadne to callovat down, whatever len nie fold :)

Tazko takuto handu hodnotit dalej ked uz na flope zacnes takto zvlastne, ja by som sa do takejto sutuaci nikdy nedostal v prvom rade. Tvoj reasoning na flope je uplne zly lebo ta informacia moze byt dosledok toho co spravis, ale nemal by to byt dovod preco betujes + takyto bet je zaruceny sposob ako sa najviac stratit v tej hande, nie ziskat informaciu :) ak to teda nerobis s nejakym specialnym planom co zjavne nebol tento pripad.

Takze skor nez nejakou rozsiahlou analyzou taketoho netradicneho spotu (hlavne turn a river) by som sa na tvojom mieste zameral na ujasnenie zakladnych veci, ako preco chceme/nechceme cbetovat, sizingy etc. ak sa chces zlepsit.

Za tento príspevok od sudden poďakovali :
Thewater
Obrázok používateľa
sudden
 
Príspevky: 1001
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 196 krát/165 krát
Karma: 25


Naspäť na Pokrové partie

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!