Stakovanie/predaj %

Čo sa inde nehodí, no stále je to diskusia o pokri

Re: Stakovanie/predaj %

Odoslaťod palo1973 23 Jan 2014 16:10

sold thx
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

Re: Stakovanie/predaj %

Odoslaťod g0thic 27 Jan 2014 14:09

Ahoj,
Chcel by som požiadať o staking na MTT na PS.fr
moj doterajsi graf na PS.fr (s vysvetlenim nizsie)
http://www.sharkscope.com/#Player-Stati ... ers/s3sI0N
Hravam poker tak 5-6 rokov, viac menej rekreacne. Na PS.com mam 20k hier, ale vacsina su micro hovadiny, takze ten graf nestoji za nic (1,5 KO, 1,5 6maxHT, 3,5 KO, 50ty a pod)
problem je, ze totalne nedodrziavam BRM, chcel som clearnut FDP, co sa aj podarilo, hraval som hlava nehlava 100€, 50€ ...2€ turnaje, hypersitka 6max, cash, proste vsetko...vysledok bol vlozenych 500€, cashouty 1000€ (aj ked to z grafu tak nevyzera, BOTP som dal umiestnenia kazdy tyzden vsetky limity do 10€). Par krat som skoro trafil nieco, ale vzdy mi to uniklo o vlasok, a skoncil som alebo na FT bubble alebo za nejaky mincash 7/8/9.

ak by niekto mal zaujem, chcel by som zacat hravat MTT s buyinmi do 20€ (vrátane) + 5€ rebuy (max.) + nejaky couching a dohodnutie pravidiel od cloveka, co by sa na to dal (mam na mysli hlavne stanovenie limitov, pripadne konkretnych turnajov ktore budem hrat a nastavenie BRM). Nepouzivam moc softy, skor si vsimam hracov pri stoloch a markujem si ich. Moja vyhoda je hlavne cas, t.j. som schopny hrat 10++ hodin denne a otvarat 12 stolov (teoreticky aj viac, ale potom je v tom bordel, najradsej mam 12, vsetko v pohode stiham sledovat aj replayovat niektore handy). Moja ponuka by bola - rozdelenie vyhier 50/50 az po, ja neviem kedy taketo veci koncia, povecme po dosiahnuti 5x vyska staku? Za FPP kvalifikacie/stepy.

Neviem ci je to dost kompetentna ponuka, ak by niekto mal zaujem tak sa mi mozete ozvat cez PM. ak to dobre ratam, potreboval by som liter/liter a pol?! (myslim to uz je safe roll na turnaje do 20€ bi) Ak by som ho tam depositol ja, poznam sa :D NL25 NL50 a weeeeeee

PS: nikdy som nic taketo nepisal, pozrel som si na par forach ako riesia taketo ponuky, ale vacsinou predavaju konkr. turnaje...snazil som sa to napisat zrozumitelne :)
g0thic
 
Príspevky: 27
Založený: Máj 2009
Poďakoval/li: 1 krát/3 krát
Karma: 0

Re: Stakovanie/predaj %

Odoslaťod wizdo 27 Jan 2014 14:31

takúto ponuku som síce ešte nepísal...ale:
1,NENAPÍSAL SI NIČ O SEBE ANI KTO SA ZA TEBA ZARUČÍ alebo KTO ŤA POZNÁ - Máš tu 21 postov a osobne si ťa moc nepamätám z fóra
2, Navrhnúť si výšku stakingu random vo vete a písmom!! mi príde hrozné
3, Píšeš že nedodržuješ BRM, je to úctihodné to spomenúť, ale nerentabilné pre stakera
4, Koniec stakingu si musíš navrhnúť sám, alebo napísať že po dohode so stakerom - nerobí sa staking na profit ale na objem turnajov väčšinou
5, Nemať soft je veľmi EV-, pri 12 stoloch si bez softu robiť poznámky je za mňa extrémne ťažké...
6, Nepíšeš dôvod prečo chceš staking

Prosím neber to ako kritiku ale ako pomoc.
Podľa mňa si na ten post sadni ešte raz, zmaž ho a prepíš.
wizdo
 
Príspevky: 1681
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 18 krát/28 krát
Karma: 11

Re: Stakovanie/predaj %

Odoslaťod TomMolivan 27 Jan 2014 15:47

Skús stručne popísať, prečo si si istý, že je ponuka pre potenciálneho investora výhodná.
Obrázok používateľa
TomMolivan
 
Príspevky: 1503
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 167 krát/245 krát
Karma: 28

Re: Stakovanie/predaj %

Odoslaťod nutsfish 27 Jan 2014 16:18

liter/ liter a pol je safe roll na 20bi turnaje ? :shock:
nutsfish
 
Príspevky: 22
Založený: Nov 2013
Poďakoval/li: 3 krát/3 krát
Karma: 0

Re: Stakovanie/predaj %

Odoslaťod g0thic 27 Jan 2014 18:22

wizdo:
njn nepoznate ma :) Ja mam pokerporatal ako homepage ale moc neprispievam, len citam :)
Ako som spomenul, staking chcem z dovodu, ze ak depozitjem sam a nemusim nic dodrziavat tak to tak vyzera...ak by som musel 2/3x tyzdenne robit reporty a pod tak by to vyzeralo inak... proste mal by som nejake dane pravidla..
O sebe by som viac napisal, ak by mal niekto seriozny zaujem, nechce sa mi rozpytvavat zivotopis na forku :D
Len strucne - mam 28r, skoncil som 2 vysoke a nechcem sa zamestnat za liter v hrubom, tym ze poker hram fakt dlho tak viem ze by sa tym dalo uzivit, aj ked netvrdim ze by to bolo jednoduhsie ako sa vrtiet niekde v kancli na stolicke a jak cvicena opica vyplnat excelovske tabulky.
tom:
Nie som si istý. Staking uz vo svojej povahe predstavuje urcitu formu rizika. Toto riziko je vsak vyvazene ci uz viac alebo menej potencialnym vysokym vynosom. Ludia, ktory sa venuju stalkingu podla mojho nazoru v 1/3 pripadov, mozna aj v 1/2 stavia na zleho kona, avsak vynosy zo zvysnej casti im z velkej casti tieto straty vynahradia. Ja si o sebe myslim, ze by som PS.fr s dobrym BRM dokazal porazat, navyse momentalne nepracujem, takze sa mozem venovat naplno len pokru. A niesom :fish: , to je asi hlavne.
nutfish:
prevazna cast turnajov su 5€ freezeouty a KO, nejake hot 10€ turba, 2/3/5/6€ UNLR (na fr dobra struktura, takze vacsinou na dvojity buyin + addon sa to da zahrat). 20€ turnaje by boli z asi 40/50 turnajov tak 3-4. Takze podla mna by to bol celkom safe roll.
g0thic
 
Príspevky: 27
Založený: Máj 2009
Poďakoval/li: 1 krát/3 krát
Karma: 0

Re: Stakovanie/predaj %

Odoslaťod 1886er 27 Jan 2014 19:26

keď máš problémy s dodržiavaním BRM, prečo si na P****Stars nezablokuješ vyššie limity? nastavíš si ja neviem $10 a na $10.01+ turnaj už ťa to nepustí. funguje to aj na cash a samozrejme sa ten limit dá neskôr zmeniť.
Obrázok používateľa
1886er
 
Príspevky: 995
Založený: Okt 2010
Poďakoval/li: 197 krát/125 krát
Karma: 15

Re: Stakovanie/predaj %

Odoslaťod TomMolivan 27 Jan 2014 21:08

Ako vieš, že nie si fish, keď na grafe čo si postol si v strate?
Obrázok používateľa
TomMolivan
 
Príspevky: 1503
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 167 krát/245 krát
Karma: 28

Re: Stakovanie/predaj %

Odoslaťod bystrikk13 20 Feb 2014 17:18

caute. volam sa marek,mam 21 rokov a som studentom ekon.univerzity v BA. poker hravam asi 5 rokov. z toho cca 1,5roka live. kedze som student a moj prijem je takmer nulovy,iba to co mi daju rodicia, chcem sa opytat ci by sa nasiel niekto /aj ked pochybujem/ kto by ma stakol. na live turnaje do CCC v BA. predstavujem si to spociatku tak na 15 turnajov a potom by sa uvidelo co dalej. na live som v +asi 500e. vidim v sebe dobreho hraca,kt.je vsak obmedzeny tym,ze jeho bankroll je na bode mrazu. dik za kazdu radu ci odpoved. gl ;)
bystrikk13
 
Príspevky: 60
Založený: Máj 2011
Poďakoval/li: 4 krát/1 krát
Karma: 0

Re: Stakovanie/predaj %

Odoslaťod TomMolivan 20 Feb 2014 22:53

Otázkou je, že ak si dobrý hráč, prečo je na bode mrazu :)
Obrázok používateľa
TomMolivan
 
Príspevky: 1503
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 167 krát/245 krát
Karma: 28

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Ostatné

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 3 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!