Blomov heater zastavil Kagome Kagome -$518,000

Diskusia k herni Full Tilt Poker

Re: Blomov heater zastavil Kagome Kagome -$518,000

Odoslaťod 12345 08 Feb 2014 14:57

a kde by na to niekto zobral? si myslis ze tu sa dodrziava nejaky bankroll? pochybujem. vyhral vobec ten bloom nejaky turnaj alebo co? nie je normal aby si niekto zarobil dnes v keske miliony. to proste nejde. mozno tak v zaciatkoch v roku 2008 a tak ked bolo v herniach more hlupakov co ani nevedeli ktora bije. akoze v turnajoch ok tam sa to asi da ale tiez je to otazka rokov - negrano, ivey... Ale tuto sa objavy z nicoho nic nejaka ninja isildur a urobi za noc polmega? hahaha. tiez si myslim ze je to marketingovy tah. svet funguje na urcitych skrytych principoch a mechanizmoch o tom som presvedceny. proste hrajte hrajte vlozte si peniaze a budu z vas bloomovia. ale tudle. poker uz dnes hrajem iba pre zabavu a uz som davno pochopil a zmieril sa s tym ze sa tym zivit nedokazem. akoze mozno sa mi podari urobit nejaky 1000 dolar roll a pozybovat sa niekde na nl 10-25 ale to je asi tak vsetko.
12345
 
Príspevky: 36
Založený: Jan 2014
Poďakoval/li: 4 krát/1 krát
Karma: -7

Re: Blomov heater zastavil Kagome Kagome -$518,000

Odoslaťod TomMolivan 08 Feb 2014 15:57

a kde by na to niekto zobral? si myslis ze tu sa dodrziava nejaky bankroll? pochybujem. nie je normal aby si niekto zarobil dnes v keske miliony. to proste nejde. mozno tak v zaciatkoch v roku 2008 a tak ked bolo v herniach more hlupakov co ani nevedeli ktora bije. akoze v turnajoch ok tam sa to asi da ale tiez je to otazka rokov - negrano, ivey...


Akože kde? No na nižších limitoch predsa, tam predsa nie je žiaden skok, že sa hrá $5/$10 a potom zrazu $200/$400. Dá sa postupne move upovať z NL1000 na NL100000 úplne rovnako, ako sa dá move upovať z NL2 na NL200. Veď ak sú na tých najvyšších games len marektingové figúrky, ľudia, ktorí vôbec nie sú taký dobrí, aby to hrali normálne, tak tí hráči, ktorí sa vypracovali tesne na limity pod nimi by tieto figúrky zákonite mali byť schopní zmiesť zo stola. Ak ani tí nie sú takí dobrí, tak tých by zase mali zmeisť zo stola tí najlepší z ďalšieho nižšieho limitu atď. atď. až po NL2.

Zarábať milióny normal nie je, samozrejme že nie, keď to sa podarí len tým najlepším, ale tí nás presviedčajú. že to ide. Ivey, Galfond, Jungleman, SallyWoo atď.

Ale tuto sa objavy z nicoho nic nejaka ninja isildur a urobi za noc polmega? hahaha. tiez si myslim ze je to marketingovy tah. vyhral vobec ten bloom nejaky turnaj alebo co?


Isildur sa neobjavil z ničoho nič, veď len na nosebleeds sa pohybuje už takmer 5 rokov. Ale aj keby nie, samozrejme, že o tých ľuďoch nikto nikdy nepočul - veď sa o nich vôbec nepíše! Kto kedy napísal nejaký report z diania na NL1000? Dokonalý príklad: máme superúspešného slováka, Jozefa "LastNail" Cibíčka, ktorý hráva Nl1000 - NL5000 a nepíšu o ňom ani len tie slovenské a české weby, nie to ešte zahraničné! A to nie je, že "načo písať, veď takých máme tisíce", on je jeden z doslova tucta takýchto hráčov čo na slovensko máme a o jeho počínaní na online cash games som sa od jeho HU challenge spred troch rokov nedozvedel zo slovenských webov ani ťuk! Tomáš Samol, grinder up to NL1000? Keby nemal deep run na WSOP dva roky dozadu, tak ani netušíme, že niekto taký existuje. A to sa bavíme o ľuďoch, jedného z pár, ktorí keď postnú jeden poondiaty blind, tak dali zo svojich peňazí do hry viac, než si priemerný slovák zarobí za 2 hodiny. Tak keď je situácia takáto, ako môžeš čakať, že budeš poznať nejakého random švédskeho chalana predtým, než začne hrať o státisícové poty?

Jo a čo sa jeho turnajov týka, vyhral dva roky dozadu PCA Super High Roller a minulý rok SCOOP High Roller na P****Stars.

svet funguje na urcitych skrytych principoch a mechanizmoch o tom som presvedceny. proste hrajte hrajte vlozte si peniaze a budu z vas bloomovia. ale tudle. poker uz dnes hrajem iba pre zabavu a uz som davno pochopil a zmieril sa s tym ze sa tym zivit nedokazem. akoze mozno sa mi podari urobit nejaky 1000 dolar roll a pozybovat sa niekde na nl 10-25 ale to je asi tak vsetko.


Svet funguje na vcelku jednoduchom princípe - ak chceš v niečom dosiahnúť vrchol, musíš na tom makať viac, než všetci ostatní. Žiadna herňa netvrdí, že si to zapneš a budeš miliónar, ale že je to možné a v tom nás vskutku neklamú. Lenže na to treba aj pohnúť prdelou a zamakať a nie vymýšlať konšpiračné teórie, prečo má henten viac peňazí ako ja a hráva o 14 limitov vyššie než ja. Ľudia na nosebleeds strávili dôkladaným štúdiom, analýzou a rozmýšlaním o hre viac času, než my trávime samotným hraním, pričom rovnako treba mať napamäti, že nie je hrať ako hrať. Darmo človek hrá, keď si tam kliká na knoflíky a jediný jeho myšlienkový proces je "pi*i zase mu to prišlo na ten river poje*aný, ja to serem, ja mám proste smolu , to sa nedá" pokým makajúci hráč tam rozmýšla o tom, ako súper bude vnímať jeho range na turne ak raisne na X, Y, Z a koľko percent kariet mu umožní profitabline bluffshovovať river.

Proste to je tak neskutočne drzá krivda zmienúť zo stola niekoho niekoľkoročnú robotu s tým, že dotyčný má šťastie alebo je cheater alebo je platený herňou, lol. Je to tak komické, ako sú ľudia náchylnejší radšej si vymyslieť absurdnú konšpiráciu, než by si boli ochotní priznať, že to hrajú na hovno, že nie sú takí geniálni ako si myslia a že bez toho, aby pohli prstom si tie... nemusia to byť milióny, stačí tisíce, nezarobia.

Si myslíš, že Masuro spravil SNE za 8 mesiacov zo $150 lebo podplatil zamestnanca P****Stars alebo čo? 5+ hodín hrania denne v priemere a ďalší čas strávený analýzou hry a robotou. A to hovoríme o človeku, ktorý má rodinu, malé dieťa a ešte popritom stihol založiť vlastný business.

I AM DONE!

Za tento príspevok od TomMolivan poďakovali - 3:
3flash3, Brejcinho, Hendo999
Obrázok používateľa
TomMolivan
 
Príspevky: 1503
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 167 krát/245 krát
Karma: 28

Re: Blomov heater zastavil Kagome Kagome -$518,000

Odoslaťod 12345 08 Feb 2014 16:14

ukludni sa kamo ja som si priznal ze nemam na to aby som sa tym zivil takze neviem o com to meles. na to ma len par ludi z tisic. poker studujem a analizujem uz dost na to aby som to mohol posudit ze na to nemam. ide prave o tu propagandu zo strany herni a ich poskokov ktori vymyvaju ludom mozgy. o marketingovych tahoch v pokri som presvedceny a nerobi sa to iba tam. robi sa to vsade tak preco by sa to nerobilo aj v pokri. svet prave funguje na takychto jednoduchych principoch ovcizmu nad tym sa ani netreba pozastavovat. to je tajomstvo tak leda pre hlupaka. proste 99% hlupakov plati ten zvysok chytrakov. a nemiesaj tu tisice ja sa bavim o najvyssich limitoch o ktorych bol clanok. ked je cibicek taky dobri preco si to nerozdava tam hore s tymi blaznami ako isildur alebo wcgrider kagome a podobne? prehral by 1/4 milionovy pot a bol by chudak na mizine. vcera som sledoval wcgridera jak tam sedel volakde na so 60 000 a nikto s nim nehral proste tam bolo tak 5 hracov a nic sa nedialo. takychto magorov ako on je zopar ledva by si ich poratal na prstoch su to asi povacsinou hraci co si zarobia na turnajoch a potom keskuju za statisice a o takomto vesmire sa ja bavim a nie ze si tam niekto dava nl 1000. vacsina ludi sa na taketo limity vobec nedostane teda keskou urcite nie ale pokrov loby jej poskokovia a propaganda nam vtlka do hlav ako by to bola normalka. ale to sa podari fakt iba genialnym ludom ktorych je zopar. preto by som sa ani nedivil keby tam herne mali nastrcenych aj svojich panakov. takze tak. ja som uz svoje limity poznal a vzdy som skoncil s hubou na dlazbe ked som sa pokusal o take vystrelky ako isildur a ziadna herna poskokovia ani jej propaganda ma nepresvedci ze budem ako isildur.
12345
 
Príspevky: 36
Založený: Jan 2014
Poďakoval/li: 4 krát/1 krát
Karma: -7

Re: Blomov heater zastavil Kagome Kagome -$518,000

Odoslaťod 12345 08 Feb 2014 16:28

poueram ze je to tu pekne uzavreta spolocnost a nedna banda. ked ma niekto na nieco iny nazor hned ma nizsiu karmu hahaha. dlho sa tu nezdrzim to je fakt. ale co cakat poker ne tvrdy biznis a aj gento portal nie ne vynimkov. musi z niecoho zit vymyvat mozgy platit loby a svojich poskokov
12345
 
Príspevky: 36
Založený: Jan 2014
Poďakoval/li: 4 krát/1 krát
Karma: -7

Re: Blomov heater zastavil Kagome Kagome -$518,000

Odoslaťod Zeltzn 08 Feb 2014 16:33

poker studujem a analizujem uz dost na to aby som to mohol posudit ze na to nemam


Aspoň, že to vieš a že si si tento spot poriadne rozanalyzoval.

Som ešte mladý na to, aby som niekoho poučoval o živote, ale imo to je tak vo všetkom. Kto je šikovnejší, húževnatejší, nevzdávajúci sa, motivovaný, ochotný počúvať, učiť sa a pracovať na sebe, tak ten vždy dosiahne všetko, čo chce. Takže súhlasím s TomMolivanovim názorom, že je urážka pre tých hráčov, keď niekto o nich povie, že majú šťastie alebo niečo podobné.

Nikto ti tvoj názor neberie, len máme odlišné názory. Niektoré sú podložené racionálne a niektoré zase iracionálne, tak sa nesmieš čudovať, keď tvoje názory nie sú ničím podložené, že sú dôveryhodné/pravdivé.
Obrázok používateľa
Zeltzn
 
Príspevky: 1480
Založený: Dec 2010
Poďakoval/li: 175 krát/97 krát
Karma: 22

Re: Blomov heater zastavil Kagome Kagome -$518,000

Odoslaťod kubo251 08 Feb 2014 16:42

popravde by ma ani neprekvapilo keby niektore nosebleed hry boli o playmoney :D pred BF ked na niektorych hernach hrali vsetcia hraci o playmoney s tym ze skutocne boli uz davno vytunelovane ma uz nic neprekvapi :D
kubo251
 
Príspevky: 185
Založený: Jún 2010
Poďakoval/li: 3 krát/28 krát
Karma: 2

Re: Blomov heater zastavil Kagome Kagome -$518,000

Odoslaťod 12345 08 Feb 2014 16:46

ano si este fakt mlady riadiaci sa heslom vsetko ide ked sa chce co je samozrejme blbost ale snad dospejes. potom zistis ze bez talentu a inych proporcii to nepojde a bez stastia tiez nie. uz len to je stastie ze si sa nenarodil de men tom s iq 50 co ta urobili volakde v ustave. aj taki sa rodia. chcelo by to trocha stiahnut hlavu z oblakov a trocha pokory
12345
 
Príspevky: 36
Založený: Jan 2014
Poďakoval/li: 4 krát/1 krát
Karma: -7

Re: Blomov heater zastavil Kagome Kagome -$518,000

Odoslaťod 12345 08 Feb 2014 17:00

kubo251 napísal:popravde by ma ani neprekvapilo keby niektore nosebleed hry boli o playmoney :D pred BF ked na niektorych hernach hrali vsetcia hraci o playmoney s tym ze skutocne boli uz davno vytunelovane ma uz nic neprekvapi :D


presne tak ani mna by to neprekvapilo. clovek je fakt naivna ovca ak si mysli ze svet funguje tak jak nam to ukazuje v tv markiza hehe. no ja som uz trocha starsi auz fakt nenosim tie pubertacke brile jak mi cely svet lezi u nohach a jak dobijem cely svet a budem niekto...
12345
 
Príspevky: 36
Založený: Jan 2014
Poďakoval/li: 4 krát/1 krát
Karma: -7

Re: Blomov heater zastavil Kagome Kagome -$518,000

Odoslaťod Zeltzn 08 Feb 2014 17:02

Ja som začal hrať poker a bol som whale na NL2. Všetky hore vyššie atribúty mám a teraz beatujem NL50, dá sa povedať, že s prstom v riti, a nepotreboval som na to žiadny TALENT ani ŠŤASTIE. Postoval som, analyzoval som, pýtal som sa, veľa som hral, makal som. Je to len a len o tebe, a koľko si tomu ochotný obetovať.
Obrázok používateľa
Zeltzn
 
Príspevky: 1480
Založený: Dec 2010
Poďakoval/li: 175 krát/97 krát
Karma: 22

Re: Blomov heater zastavil Kagome Kagome -$518,000

Odoslaťod 3flash3 08 Feb 2014 17:09

12345 napísal:ano si este fakt mlady riadiaci sa heslom vsetko ide ked sa chce co je samozrejme blbost ale snad dospejes. potom zistis ze bez talentu a inych proporcii to nepojde a bez stastia tiez nie. uz len to je stastie ze si sa nenarodil de men tom s iq 50 co ta urobili volakde v ustave. aj taki sa rodia. chcelo by to trocha stiahnut hlavu z oblakov a trocha pokory

nt3b6Mj.jpg
nt3b6Mj.jpg (8.05 ) Zobrazená 3445 krát
Obrázok používateľa
3flash3
 
Príspevky: 1502
Založený: Feb 2008
Poďakoval/li: 53 krát/410 krát
Karma: 48

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Full Tilt Poker

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 2 hostí.

Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!