Bazár (predaj,kúpa,výmena)

Čo sa inde nehodí, no stále je to diskusia o pokri

Re: Bazár (predaj,kúpa,výmena)

Odoslaťod ___Mortylen___ 15 Jan 2014 22:45

Chcel by som predat silver voucher AMD Rewards

http://amd4u.com/radeonrewards/

plati este do 31. januara, ja som uz minul dva, takze uz mam v podstate vsetky hry odtial :vlade:

Spravte mi ponuku :)

Prevod PS.com/Skrill
Obrázok používateľa
___Mortylen___
 
Príspevky: 1347
Založený: Sep 2009
Poďakoval/li: 179 krát/139 krát
Karma: 27

Re: Bazár (predaj,kúpa,výmena)

Odoslaťod Hendo999 20 Feb 2014 10:46

predám HM2, píšte do SS
Obrázok používateľa
Hendo999
 
Príspevky: 252
Založený: Júl 2010
Poďakoval/li: 83 krát/15 krát
Karma: 3

Re: Bazár (predaj,kúpa,výmena)

Odoslaťod romo56 24 Feb 2014 11:52

predám table ninju 2 na stakes 15$+ dôvod predaja je že mi nevyhovovala a mutitablovalo sa mi horšie ako predtým, kupoval som ju iba pred pád dnami a má licenciu do 22,2,2015 cena ponúknite nejako sa dohodneme :)
romo56
 
Príspevky: 13
Založený: Aug 2011
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Bazár (predaj,kúpa,výmena)

Odoslaťod Hendo999 03 Mar 2014 09:32

Hendo999 napísal:predám HM2, píšte do SS

Predané.
Obrázok používateľa
Hendo999
 
Príspevky: 252
Založený: Júl 2010
Poďakoval/li: 83 krát/15 krát
Karma: 3

Re: Stakovanie/predaj %

Odoslaťod mydlis 18 Mar 2014 15:59

mydlis
 
Príspevky: 4
Založený: Feb 2012
Poďakoval/li: 4 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Bazár (predaj,kúpa,výmena)

Odoslaťod hsslayer 05 Júl 2014 13:41

mam pokertracker 4 na predaj omaha+holdem small stakes verziu za 70..
Obrázok používateľa
hsslayer
 
Príspevky: 34
Založený: Sep 2009
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Bazár (predaj,kúpa,výmena)

Odoslaťod Magnus 22 Aug 2014 19:52

Je to divne, ale az teraz po 30 si idem kupovat prve auto...
Tak poprosim rady, skusenosti a odporucania. Cenova hladina do 10-13 tisic, najlepsie sedan, ziadne kombi,ziadny sportiak, ziadne suv.
Dakujem....za kazdu radu
Magnus
 
Príspevky: 559
Založený: Okt 2011
Poďakoval/li: 4 krát/75 krát
Karma: -4

Re: Bazár (predaj,kúpa,výmena)

Odoslaťod stanley100 22 Aug 2014 20:46

Ahoj, tak to sme na tom podobne, ja mám síce 29 rokov, ale tiež sa jedna o moje prvé auto, cenovo by som rad do 12000 EUR. A skôr niečo imamnejakym kufrom, kde Marcel kočík pre pripadne baby.
stanley100
 
Príspevky: 194
Založený: Jan 2008
Poďakoval/li: 17 krát/14 krát
Karma: 0

Re: Bazár (predaj,kúpa,výmena)

Odoslaťod tucniak 23 Aug 2014 21:39

no offense ale asi by som vyhladal forum zamerane na...co ja viem, auta?

tiez si asi nekupujete vrtacku v potravinach a necakate, ze to dobre dopadne :)

ale k veci:
zvazte obaja co chcete, kolko najazdite (tym padom ci chcete/potrebujete diesel a naklady a starosti s tym spojene), kde budete najcastejsie jazdit (dlhe/kratke trasy), nove/stare (v tomto pripade nejaka rezerva z tych 12 na uplne prvy servis po zakupeni), ak stare, ako stare.. :)
Obrázok používateľa
tucniak
 
Príspevky: 3742
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 139 krát/205 krát
Karma: 47

Re: Bazár (predaj,kúpa,výmena)

Odoslaťod Stanley VII 25 Aug 2014 08:17

Ja mám tiež 30 a prvé som si kúpil minulý rok :D

Moje je sedan, jazdí lacno a cenovo je do 10k. Sú ľudia orientovaní na ojazdené BMW a pod, ja som chcel niečo, čo ma občas odvezie kam potrebujem, odvezie ma lacno a keď sa tam niečo pokazí, tak to opravím bez bolehlavu pri pohľade do peňaženky.

Kúpil som si novú Daciu Logan v max. výbave a pohonom na plyn priamo z výroby. Má klímu - manuálnu ale je to v pohode. Rádio je ok, na mp3. Plyn mi žerie cca 6,5 litra, takže dávam 100km za nejakých 5 eur.

Kufor je fakt veľký, ale mal som kočík Jane a síce by sa tam okolo neho pomestilo ešte kopec vecí, ale horšie sa vkladal cez otvor kufra, dal sa ale kým som našiel správny uhol, babrať sa mi s tým nechcelo. Tak som si kúpil ešte jeden kočík, taký dobre zložiteľný prenosný a ten mám v kufri stále.

Keď človek kúpi auto lacno, tak mu potom ostane cash na iné veci, treba počítať s autosedačkami a podobne, potom som mohol bez problémov kupovať najkvalitnejšie veci aspoň tu.

Jediné, čo by som tomu autu vytkol je dosť vysoká hlučnosť keď to začne človek ťahať nad 110, 120 je ešte ok, ale vyššie už je to naozaj dosť hlučné - ak ale budeš behať hlavne v meste, môže ti to byť jedno a tých 110 - 120 na dialnici je u mňa v pohode, vyššia rýchlosť mi zatiaľ nechýba.

Čo ma trochu mrzí je, že je to 1,2 motor, takže ak potrebujem niečo rýchlo predbehnúť a odpichnúť sa, tak sa miesto odpichu skôr zapichnem :D . Pri obiehaní traktora čo ide 30 samozrejme no problém, ale ak chce človek obehnúť dlhý kamión, čo ide 80, alebo pri obiehaní do kopca, tak je to už cítiť. Hlavne ten kopec nerobí fakt dobrotu, ak treba rýchlo pridať.

Takže zhrnuté - ak to má byť rodinné auto, s ktorým potrebuješ sem tam odviesť rodinu do zoo alebo na výlet, behať lacno, mať lacné náhradné diely, veľký kufor, behať najčastejšie na menšie vzdialenosti a po meste, tak určite odporúčam.

Ak by si mal dávať často dlhé vzdialenosti, behať po dialnici vysokými rýchlosťami a máš rád "športovú" jazdu, tak v tom prípade asi radšej pozrieť ďalej. S plnou výbavou vrátane klímy, metalízou a pohonom na plyn som za to dal niečo pod 9k, myslím že 8,8 alebo podobne. Ak nepotrebuješ metalízu, máš to ešte 400e dolu.
Obrázok používateľa
Stanley VII
 
Príspevky: 2079
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 97 krát/218 krát
Karma: 30

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Ostatné

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!