P****Stars zavedie od 3. marca systém „povinných buy-inov“

Diskusia k herni P****Stars

P****Stars zavedie od 3. marca systém „povinných buy-inov“

Odoslaťod admin 27 Feb 2014 14:35

Diskusia k článku: P****Stars zavedie od 3. marca systém „povinných buy-inov“

Najväčšia online pokrová herňa sa konečne po rokoch odkladania rozhodla zakročiť proti jednému z najzávažnejších problémov na virtuálnych stoloch – Ratholing. Nový systém „povinných buy-inov“ by mal byť uvedený do praxe 3. marca 2014 a my budeme v napätí očakávať jeho dopad na pokrovú ekológiu jednotky na trhu online pokrového priemyslu.


P****Stars sa zaviazala, že predstaví svoje dlho očakávané riešenie problému s „ratholingom“ už začiatkom budúceho týždňa. Nový systém bude najprv otestovaný na NL100 full ring stoloch. Ak prebehne test úspešne, potom sa bude systém povinných buy-inov šíriť do všetkých hier, vrátane 6-max stolov, deep-stack stolov a PLO hier.

Tento systém bol prvýkrát navrhnutý pred rokom, ale P****Stars opakovane odďaľovala jeho zavedenie. Pred týždňom začali hráči podpisovať petíciu, v ktorej naliehali na P****Stars, aby konečne spustila očakávaný systém čo najskôr a o pár dní najväčšia online pokrová herňa sveta trochu prekvapivo zareagovala.

Ratholing je známy v online pokrovom priemysle už dlhé roky. Ide o opätovné opúšťanie pokrového stola a navrátenie na stôl s menším množstvom peňazí. Tento systém využívajú najmä short-stack profesionáli. Hráči preskakujú zo stola na stôl a do hry dávajú minimálny buy-in, pričom keď dosiahnu určitý počet big blindov, tak opustia stôl,...

Celý článok => P****Stars zavedie od 3. marca systém „povinných buy-inov“
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22363
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: P****Stars zavedie od 3. marca systém „povinných buy-inov“

Odoslaťod AlfaZz 27 Feb 2014 16:32

No ešte že hru, ktorú hrám ja práve týmto systémom, hráme na max 6-tich :lol2: stoloch (pravidlo 8x je teda našťastie mimo) ... stále ale aj tak nechápem, čo je na takomto štýle hry proti pokrovej etike, alebo nedaj bože pravidlám. A čo zoom???
Obrázok používateľa
AlfaZz
 
Príspevky: 702
Založený: Aug 2011
Poďakoval/li: 200 krát/51 krát
Karma: 7

Re: P****Stars zavedie od 3. marca systém „povinných buy-inov“

Odoslaťod sudden 28 Feb 2014 00:43

Alfa, ako mozes hrat takymto systemom ked na to nemas traffic ? :D Ak som teda spravne pochopil to co si napisal.

Proti pravidlam to nie je, ale z pohladu pokrovej etiky urcite nie je ok ak sa na niekom zdoublis/zoberes mu nejake peniaze a hned sitoutnes a zmiznes zo stola. Obcas sa to stat moze, ale ak to niekto robi nonstop systematicky tak to je trochu ine. Hlavne fishe to nemaju radi, ak im toto niekto spravi (lebo nemozu vyhrat od neho peniaze naspat) => kazi im to zazitok z hry => negativny efekt pre poker celkovo.

Inak na zoome to ma byt zavedene tiez, co v podstate asi uplne zrusi pro midstackerov, pre ktorych bol zoom doteraz idealny.
Obrázok používateľa
sudden
 
Príspevky: 1001
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 196 krát/165 krát
Karma: 25

Re: P****Stars zavedie od 3. marca systém „povinných buy-inov“

Odoslaťod AlfaZz 28 Feb 2014 13:02

sudden napísal:Alfa, ako mozes hrat takymto systemom ked na to nemas traffic ? :D Ak som teda spravne pochopil to co si napisal.


Ja som to myslel skôr zo srandy ... . :)
Obrázok používateľa
AlfaZz
 
Príspevky: 702
Založený: Aug 2011
Poďakoval/li: 200 krát/51 krát
Karma: 7

Re: P****Stars zavedie od 3. marca systém „povinných buy-inov“

Odoslaťod polliter 01 Mar 2014 19:13

Je to totálne narušenie slobodného rozhodnutia hráča...! To je ako že vyhraj peniaze a ostaň hrat aby ich super mohol vyhrať naspat. Čo to je americká kovbojka ? Vyhráš peniaze dostaneš pištol pri hlavu a hraj pokiaľ ich neprehráš... Problém na PS je banda neustále plieskajúcich Allinerov. Prides na stol vyhráš hru a od toho okamihu tam je jeden debilko co kazde kolo plieska allin a tebe nic nechodi a moze ti prist aj A-A dolozis mu a on s 3-6 ta viplieska ze mu pridu 4 farby do jeho pojebanej pikovej 3jky ... Vobec sa mi nechce veriť že aj táto požiadavka prišla od hráčov... :wall:
softwarestars by si konečne mohol šplhnúť u hráčov a dať prekontrolovať zdrojový kód nezávislému teamu ludí mimo ich hierarchie...
polliter
 
Príspevky: 13
Založený: Jún 2013
Poďakoval/li: 1 krát/5 krát
Karma: 0

Re: P****Stars zavedie od 3. marca systém „povinných buy-inov“

Odoslaťod kubo251 01 Mar 2014 19:56

polliter napísal: Prides na stol vyhráš hru a od toho okamihu tam je jeden debilko co kazde kolo plieska allin a tebe nic nechodi a moze ti prist aj A-A dolozis mu a on s 3-6 ta viplieska ze mu pridu 4 farby do jeho pojebanej pikovej 3jky ...

tak keby som mal na stole hraca co pushuje s ATC tak by som tupec keby som chcel z toho stola odist :D
kubo251
 
Príspevky: 185
Založený: Jún 2010
Poďakoval/li: 3 krát/28 krát
Karma: 2

Re: P****Stars zavedie od 3. marca systém „povinných buy-inov“

Odoslaťod TomMolivan 01 Mar 2014 23:41

Yep, nič krajšie, ako keď sa prehrávajúci hráč sťažuje, že konkurencia je až príliš slabá. Hej, to bude presne ten number one dôvod, prečo sa dotyčnému vôbec nedarí :)
Obrázok používateľa
TomMolivan
 
Príspevky: 1503
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 167 krát/245 krát
Karma: 28

Re: P****Stars zavedie od 3. marca systém „povinných buy-inov“

Odoslaťod 3flash3 04 Mar 2014 19:29

hjmg74ng.jpg
hjmg74ng.jpg (29.73 ) Zobrazená 2821 krát

:crazy:
Obrázok používateľa
3flash3
 
Príspevky: 1502
Založený: Feb 2008
Poďakoval/li: 53 krát/410 krát
Karma: 48


Naspäť na PokerStars

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!