Herňa U***et sa osamostatnila a odišla z MPN!

Diskusia k herni U***et poker

Herňa U***et sa osamostatnila a odišla z MPN!

Odoslaťod admin 06 Mar 2014 09:05

Diskusia k článku: Herňa U***et sa osamostatnila a odišla z MPN!

Zbrusu nová herňa U***et zameraná výhradne na rekreačných hráčov prešla dvojtýždňovou testovacou fázou a opustila po niekoľkých rokoch sieť MPN (Microgaming). U***et sa stala nezávislou pokrovou online herňou s radikálnym softvérom, ktorý by mal poskytnúť rekreačným hráčom ideálne prostredie na hru.


O novom softvéri herne U***et sme Vás informovali už pred dvomi týždňami, keď bolo spustené beta testovanie. Vynovená U***et herňa neposkytuje hand history, seat selection, table selection, nie sú povolené trackovacie softvéri a hráči si dokonca môžu meniť svoje screen names až trikrát denne. Detailnejšie informácie o inovatívnom softvéri sa môžete dočítať tu.



Nový pokrový klient tiež predstavil niekoľko sociálnych funkcií pre hráčov, ktoré sú stále viac populárne v online pokrovom priemysle, vrátane misií a odmien za dosiahnuté úspechy. Od spustenia beta testu bežal klient súbežne so starou herňou na MPN. Teraz už je herňa U***et nezávislá.

Na U***et prebiehajú denne každú hodinu freerolly, ktorých rozvrh sme Vám priniesli tu. Ďalej herňa poskytuje vstupný bonus €500 pre...

Celý článok => Herňa U***et sa osamostatnila a odišla z MPN!
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22363
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: Herňa U***et sa osamostatnila a odišla z MPN!

Odoslaťod 1zart1 06 Mar 2014 12:26

Mam nejake tickety vyhrate, zial som zistil, ze 10€ U***et nemozem pouzit, kedze pri registracii mi neda na vyber a hned mi stiahne peniaze z uctu, cim som prisiel o 10€ a ticket mi ostal nepouzitelny. Teta na podpera chce screenshot, ale zial kedze nedava na vyber, ziadny neexistuje, ak da ny vyber tak ho nepotrebujem samozrejme.
1zart1
 
Príspevky: 1763
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 9 krát/17 krát
Karma: 8

Re: Herňa U***et sa osamostatnila a odišla z MPN!

Odoslaťod 1zart1 06 Mar 2014 14:15

1zart1 napísal:Mam nejake tickety vyhrate, zial som zistil, ze 10€ U***et nemozem pouzit, kedze pri registracii mi neda na vyber a hned mi stiahne peniaze z uctu, cim som prisiel o 10€ a ticket mi ostal nepouzitelny. Teta na podpera chce screenshot, ale zial kedze nedava na vyber, ziadny neexistuje, ak da ny vyber tak ho nepotrebujem samozrejme.

Nechcem byt protivny, ale podarilo sa mi vyhrat 50€ vstupenku a tak ako 10€ sa neda nikde pouzit, stahuje mi rovno CASH a nedava moznost vyberu, pri 2€ taka moznost bola, aj ked po 2x uz aj tam bol probôlem a podarilo sa asi na tretikrat pouzit tu vstupenku, ale pri tych vyssich to neide vobec, mam vynadat tete Simone na livechate? ;)
1zart1
 
Príspevky: 1763
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 9 krát/17 krát
Karma: 8

Re: Herňa U***et sa osamostatnila a odišla z MPN!

Odoslaťod swain 06 Mar 2014 16:31

mne to urobilo iba na late reg. , ked som sa regol pred začiatkom , tak tam bol výber , myslím , že to je problem , alebo vám to robilo aj ked ste sa regli pred začiatkom turnaja?
swain
 
Príspevky: 381
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 57 krát/30 krát
Karma: -20

Re: Herňa U***et sa osamostatnila a odišla z MPN!

Odoslaťod 1zart1 06 Mar 2014 16:50

swain napísal:mne to urobilo iba na late reg. , ked som sa regol pred začiatkom , tak tam bol výber , myslím , že to je problem , alebo vám to robilo aj ked ste sa regli pred začiatkom turnaja?

Robi mi to aj pred zaciatkom turnaja, ale tam sa viem odregistrovat. Inak si 1. čo mi tu vyka, naozaj nemusiš :lol2:
1zart1
 
Príspevky: 1763
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 9 krát/17 krát
Karma: 8

Re: Herňa U***et sa osamostatnila a odišla z MPN!

Odoslaťod Stanley VII 06 Mar 2014 19:52

Nemáš ten ticket náhodou presne viazaný na nejaký konkrétny turnaj alebo iba na SNG?
Obrázok používateľa
Stanley VII
 
Príspevky: 2079
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 97 krát/218 krát
Karma: 30

Re: Herňa U***et sa osamostatnila a odišla z MPN!

Odoslaťod 1zart1 06 Mar 2014 20:00

Stanley VII napísal:Nemáš ten ticket náhodou presne viazaný na nejaký konkrétny turnaj alebo iba na SNG?

No je to na UNOBETOPEN a ked ho vysvietim a mi pod nim neukaze ziadne turnaje aj ked je platny este vela dni, ten vacsi, tie 2€ mi uz aj prepadli tusim 2
1zart1
 
Príspevky: 1763
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 9 krát/17 krát
Karma: 8

Re: Herňa U***et sa osamostatnila a odišla z MPN!

Odoslaťod Stanley VII 07 Mar 2014 09:46

Ja mám 2e vstupenku do satelitu na U***et Open zhodou okolností tiež a keď som si dal 1e satelit na U***et Open, normálne som mal na výber aj použitie vstupenky, mohol som si kúpiť 2 buy-iny, keďže moja vstupenka mala dvojnásobnú hodnotu. 10e satelitov som videl v herni dosť, 50e som si nevšimol ale možno si môžeš tiež kúpiť viac vstupov do toho 10e.

Každopádne treba teda vyskúšať priamo satelity na U***et Open, keďže je určená do nich...

unibet-satelit-vstupenka.jpg
unibet-satelit-vstupenka.jpg (92.66 ) Zobrazená 3330 krát
Obrázok používateľa
Stanley VII
 
Príspevky: 2079
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 97 krát/218 krát
Karma: 30

Re: Herňa U***et sa osamostatnila a odišla z MPN!

Odoslaťod 1zart1 07 Mar 2014 10:50

Všimni si na mojom obrázku je vstupenka tmavším, nedá sa na ňu kliknúť, iba na hotovosť.
Prílohy
Unibet 01.jpg
Unibet 01.jpg (115.74 ) Zobrazená 3275 krát
1zart1
 
Príspevky: 1763
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 9 krát/17 krát
Karma: 8

Re: Herňa U***et sa osamostatnila a odišla z MPN!

Odoslaťod 1zart1 07 Mar 2014 10:58

A tu to je uplne jasne. V zozname turnajov sa mi dokonca objavil jeden turnaj kde mozem vstupenku pouzit/hore/, ale ked sa chcem zaregistrovat/dole/ tak opat mi ponukne klik iba na hotovost, vstupenka je tmavym :x

Aha takze najnovsie info od tety Simony, je to obecny problem a riesia ho
Prílohy
Unibet 50.jpg
Unibet 50.jpg (121.03 ) Zobrazená 3283 krát
1zart1
 
Príspevky: 1763
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 9 krát/17 krát
Karma: 8

Ďalšia

Naspäť na Unibet poker

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!