Poznáme presný program Majstrovstiev Slovenska 2014

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Re: Poznáme presný program Majstrovstiev Slovenska 2014

Odoslaťod obok 13 Mar 2014 09:48

no zase priznajme si, že pre väčšinu hráčov je 550 buy in už high roller a tých 220 (aspoň podľa mňa) dáva šancu v našich slovenských podmienkach, hrať viacerým hráčom ... predsa sú to MSR a keď chceš byť majster, musíš prejsť cez širšie pole..:)
A myslím, že kvalite to neuberie .... isto už každý zažil ľudí, ktorí gamblia aj pri podstatne väčších buy inoch.
A ešte o garancii .... vzhľadom na minulé roky mohla byť väčšia a pravdepodobne aj bude prezbieraná ale zase to je len taká mantra GARANCIA x tisíc idem hrať ...GARANCIA x tisíc - 1 už nejdem ?
obok
 
Príspevky: 22
Založený: Sep 2010
Poďakoval/li: 4 krát/8 krát
Karma: 0

Re: Poznáme presný program Majstrovstiev Slovenska 2014

Odoslaťod palo1973 13 Mar 2014 10:33

-ked si hobby hrac tenisu tiez nemozes len tak hrat Wimbledon,ci ano?myslim,ze na slovenske pomery bol ten 500 euro buyin primerany,kto nema na priamy buyin moze vzdy skusit kvalifikacie,resp. predat cast akcie,samozrejme garancia mala byt ovela vyssia,toto je dehonestacia celych majstrovstiev Slovenska,na druhej strane sa organizatorom necudujem,ze je tak maly buyin aj garancia,online partnera na kvaldy nezohnali(vsak kto by uz s takou hernou kde sa deju veci ako na P****Stars open spolupracoval,ze ano) a hracov co zaplatia 500 e dost nemaju(pri 500e a 80k gtd a spravnej reklame by urcite prislo dostatok madarskych aj rakuskych hracov),ale tych vedenie GV u seba nechce ako mi do oci povedal pan manazer,ze sa bez nich zaobidu

-nastastie pre bratislavskych hracov sa uz konkurencia rozhybala a budu si moct zahrat konecne normalne turnaje
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

Re: Poznáme presný program Majstrovstiev Slovenska 2014

Odoslaťod WNT 13 Mar 2014 11:36

no pri tých 550ecka a 80k garante to boli naozaj majstrovstva slovenska...aspon podla hracov ktorych som stretol pri stole...takto sa to da premenovat na majstrovstva golden vegas.... palo mal pravdu R.I.P MSr.
WNT
 
Príspevky: 530
Založený: Nov 2011
Poďakoval/li: 26 krát/41 krát
Karma: -11

Re: Poznáme presný program Majstrovstiev Slovenska 2014

Odoslaťod Ivo 14 Mar 2014 12:14

To je dost od veci prirovnanie Palo, tenisovy Wimbledon a Majstrovstva Slovenska v pokri. Naviac na ten wimblec musis mat ranking tam si ucast nekupis, ME WSOP si kupi barsaky americky sedlak a je to v podstate najprestiznejsi turnaj na svete. Mna by ale zaujimalo, ci GV ma na Majstrovstva Slovenska nejaku licenciu, co asi tazko, lebo ak nie, tak v podstate si MS moze spravit hociktrory klub za lubovolny BI. A moze si to nazvat napr. Majstrovstva Slovenskej republiky v pokri, MS v pokri, MS v texas holdem atd. Cudujem sa ze napr. Concord s takym formatom este neprisiel, potencial tam urite je, ci?
Ivo
 
Príspevky: 420
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 18 krát/11 krát
Karma: 2

Predchádzajúca

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 16 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!