Twittroviny: Daniel Negreanu s platom TOP profesionálneho futbalistu

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Twittroviny: Daniel Negreanu s platom TOP profesionálneho futbalistu

Odoslaťod admin 16 Júl 2014 10:00

Diskusia k článku: Twittroviny: Daniel Negreanu s platom TOP profesionálneho futbalistu

Daniel Negreanu patrí k pokrovým hráčom, ktorí majú radi veci pod kontrolou. Je vyznávačom detajlných štatistík a rovnako pristupuje aj ku všetkým odohratým turnajom. Len nedávno Daniel zverejnil svoje doterajšie štatistiky za rok 2014. Ak by sme ich rozmenili na drobné, tak by Negreanu svojim týždenným zárobkom konkuroval aj tým najlepšie plateným profesionálnym športovcom.

Daniel Negreanu patrí bezpochyby k najúspešnejším hráčom počas WSOP 2014. Dosiahol na deväť ITM umiestnení, zahral si na troch finálových stoloch a dvakrát bol porazený až v záverečnom heads-upe. Celkovo si už tento rok pripísal šesť finálových stolov vo veľkých pokrových turnajoch. Svojim druhým miestom v turnaji WSOP The Big One for One Drop sa navyše Daniel stal hráčom s najviac vyhratými peniazmi z LIVE turnajov. Momentálne je na čísle $30,369,663.

Len pred pár dňami ukončil Daniel Negreanu svoju púť Main Eventom WSOP. "Bustol som v Main Evente WSOP. Posledné tri hodiny som hral toľko veľa kreatívnych rúk, no nepodarilo sa mi zdvyhnúť. To bolo ale zábavné leto!" Komentova Negreanu svoje posledné hodiny počas WSOP 2014. To, že by Daniel svojich súperov pri stole nejako podcenil, je úplne vylúčené. Práve Negreanu je známy tým, že si svojich súperov pri stole dôkladne zapíše a počas prípravy na ďalší deň turnaja si ich hru rozanalizuje. To platilo aj v...

Celý článok => Twittroviny: Daniel Negreanu s platom TOP profesionálneho futbalistu
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22366
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: Twittroviny: Daniel Negreanu s platom TOP profesionálneho fu

Odoslaťod lolo0007 16 Júl 2014 15:51

Naštuduj si niečo o golfe, Black tee nieje ten kolíček, ale majstrovské odpaliska, teda ide o vzdialenejšie od greenu, ale je to určite slušne keď to triafal, aj keď kontext bol iste ešte inde ako to píšeš

Za tento príspevok od lolo0007 poďakovali :
AlfaZz
lolo0007
 
Príspevky: 44
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 3 krát/1 krát
Karma: 0

Re: Twittroviny: Daniel Negreanu s platom TOP profesionálneho fu

Odoslaťod AlfaZz 16 Júl 2014 17:11

lolo0007 napísal:Naštuduj si niečo o golfe, Black tee nieje ten kolíček, ale majstrovské odpaliska, teda ide o vzdialenejšie od greenu, ale je to určite slušne keď to triafal, aj keď kontext bol iste ešte inde ako to píšeš


:oops: Tak to som riadne miss clickol, dík za opravu. Ten kontext ale nakoniec až tak iný nebude. Je to proste úplne iná hra ... písal Daniel
Obrázok používateľa
AlfaZz
 
Príspevky: 702
Založený: Aug 2011
Poďakoval/li: 200 krát/51 krát
Karma: 7


Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 3 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!