Optimálna open range na zoome

Všetko, čo sa týka Texas Holdem cash games

Optimálna open range na zoome

Odoslaťod Vladiskoo 22 Júl 2014 14:22

Zdravim chlopy,nevedel som na koho blog sa to opýtať ale, len by som sa chcel opýtať aká je taká optimálna open range na zoome. V podstate aké hodnoty by som mal mať VPIP/PFR/3B/Agg. Hram na zoome ale len micro a potreboval by som poradiť. Ďakujem keď mi niekto poradíte. A veľa šťastia všetkym.
Vladiskoo
 
Príspevky: 9
Založený: Mar 2009
Poďakoval/li: 3 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Optimálna open range na zoome

Odoslaťod ondoko 22 Júl 2014 17:35

Vladiskoo napísal:Zdravim chlopy,nevedel som na koho blog sa to opýtať ale, len by som sa chcel opýtať aká je taká optimálna open range na zoome. V podstate aké hodnoty by som mal mať VPIP/PFR/3B/Agg. Hram na zoome ale len micro a potreboval by som poradiť. Ďakujem keď mi niekto poradíte. A veľa šťastia všetkym.


to nejde nejak explicitne ti napisat, co je optimum... niekto by sa oberal o svoju winrate, ak by zuzil svoje range, niekto zas by si ju znizil tym, ze by ju rozsiril.. vsetko zalezi od skillu hraca.

kazdopadne neni od veci zacat na zoome tight, vypozorovat tendencie hracov na limite, ktory hras a zacat podla toho range rozsirovat postupne a zistovat, co si mozes dovolit hrat a co uz nie

ak ta ale velmi zaujimaju tieto cisla, tak ja hram nieco ako 22/18/7/2.7, na zoom50 som bol v pohode winning aj s 19/15 nitstylom

Za tento príspevok od ondoko poďakovali :
Vladiskoo
ondoko
 
Príspevky: 408
Založený: Aug 2011
Poďakoval/li: 26 krát/63 krát
Karma: 5

Re: Optimálna open range na zoome

Odoslaťod yegon 22 Júl 2014 20:09

tight is right, 20/16/6 stylom sa da v pohode vyhravat - povedal by som dokonca ze cim nizsie stakes tym lepsie je hrat tight pretoze je tam vyssi rake v pomere k blindom a tym padom chces platit rake co najzriedkavejsie, idealne iba vo velkych potoch ktore vacsinou vyhravas :)

Za tento príspevok od yegon poďakovali - 2:
ondoko, Vladiskoo
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: Optimálna open range na zoome

Odoslaťod Vladiskoo 22 Júl 2014 22:11

Ďakujem veľmi pekne za odpovede.
Neide mi to na zoome veľmi dobre a mam hodnoty 14/10/4/2.
Neviem zatiaľ ako tam mam hrať, nemám tam veľa odohrané no som dosť pod EV a niekedy tej hre na tom limite absolutne nerozumiem s čim hrajú poniektorý hráči. Hram na mikro a snažim sa prísť nato ako tam hrať. Tak aj preto som sa Vás pýtal a ešte raz ďakujem pekne.
Vladiskoo
 
Príspevky: 9
Založený: Mar 2009
Poďakoval/li: 3 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Optimálna open range na zoome

Odoslaťod magorko 23 Júl 2014 02:00

asi by ti sedel viac full ring nez 6max, skus ten a uvidis ci to pojde lepsie, pretoze take staty maju FR regovia
magorko
 
Príspevky: 677
Založený: Apr 2011
Poďakoval/li: 17 krát/209 krát
Karma: 20

Re: Optimálna open range na zoome

Odoslaťod Vladiskoo 23 Júl 2014 08:55

Ďakujem za radu, skúsim FR hrať a uvidíme. A keď mi nepôjde ani to tak asi pôjdem zo zoomu preč na normal CG tam mi to šlo lepšie.
Ďakujem za odpovede a pomoc.
Vladiskoo
 
Príspevky: 9
Založený: Mar 2009
Poďakoval/li: 3 krát/0 krát
Karma: 0


Naspäť na Cash games - Texas Holdem

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!