Sk/Cz online grinderi opäť excelovali! Vojta `Vojta_R` Růžička vyhral $33,526!

Diskusia k herni P****Stars

Sk/Cz online grinderi opäť excelovali! Vojta `Vojta_R` Růžička vyhral $33,526!

Odoslaťod admin 10 Nov 2014 11:00

Diskusia k článku: Sk/Cz online grinderi opäť excelovali! Vojta `Vojta_R` Růžička vyhral $33,526!

Parádne výkony Sk/Cz hráčov počas víkendu! V turnajoch série MicroMillions sme mohli sledovať ďalších šesť Sk/Cz finálových stolov a druhý titul v podaní českého hráča. Vo veľkých nedeľňajších garantoch sa Sk/Cz hráčom podarilo prebojovať na 18 finálových stolov a zaznamenali päť veľkých päťciferných výhier!

Zaujímavé online výkony Sk/Cz hráčov z posledných týždňov v herni P****Stars opäť vygradovali počas nedeľňajších veľkých garantov. Famózne predstavenie odštaroval známy český hráč a online rekordér Vojta "Vojta_R" Růžička, ktorý najprv skončil na bubline finálového stola turnaja Bigger $162, keď si za desiate miesto odniesol $1,964. Len o niečo málo neskôr to však klaplo. Český hráč sa dostal na finálový stôl super rýchleho turnaja $215 Sunday Supersonic a po pár desiatkach minút hrania sa mohol tešiť z druhého miesta výhry $33,526.


"Vojta_R" archívny screen

Už dlho sme nevideli spolu dvoch Sk/Cz hráčov na finálovom stole veľkého nedeľňajšieho garantu. Včerajší večer takéto spojenie priniesol. V turnaji $215 Sunday Warm Up sa do TOP 9 dostali českí hráči Petr "jellycz" Jelínek a "AAtroutAK". Nakoniec skončili len tesne za...

Celý článok => Sk/Cz online grinderi opäť excelovali! Vojta `Vojta_R` Růžička vyhral $33,526!
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22364
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: Sk/Cz online grinderi opäť excelovali! Vojta `Vojta_R` Růžič

Odoslaťod online boicot 10 Nov 2014 12:33

V slovnom spojení Sk/Cz by som kludne to Sk vymazal a radšej nepoužíval. Zase a znova tie isté české mená "regulárov". On line poker je podvod. Nie je možné aby sa tím istím čechom stále tak darilo.
online boicot
 
Príspevky: 4
Založený: Okt 2014
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Sk/Cz online grinderi opäť excelovali! Vojta `Vojta_R` Růžič

Odoslaťod nrbanz 10 Nov 2014 14:57

online boicot napísal:......................... "regulárov". On line poker je podvod. Nie je možné aby sa tím istím čechom stále ...................


šak to už dávno všetci vieme , ty si na to prišiel až teraz ???? :fish: :fish: :fish:
nrbanz
 
Príspevky: 123
Založený: Sep 2012
Poďakoval/li: 16 krát/11 krát
Karma: -20

Re: Sk/Cz online grinderi opäť excelovali! Vojta `Vojta_R` Růžič

Odoslaťod emo7 10 Nov 2014 17:21

ved to!
a nielen v pokri, ale aj v hokeji, futbale a bicyklebale
len ten nohejbal si este ako-tak drzime :D
emo7
 
Príspevky: 95
Založený: Okt 2012
Poďakoval/li: 2 krát/11 krát
Karma: 0

Re: Sk/Cz online grinderi opäť excelovali! Vojta `Vojta_R` Růžič

Odoslaťod AlfaZz 10 Nov 2014 17:54

Tak českých online regov na tých najvyšich limitoch je o poznanie viac ako Slovákov a dôvod by som hľadal skôr niekde inde ... Slovenská MTT online komunita akosi u nás chýba a nie je príliš ako rásť ... A je tu ešte jeden dôležitý element a to je zisk a ROI. To ešte neznamená, že keď niekto vyhrá 30K, že je hneď automaticky počas večera , alebo skôr týždňa či mesiaca v zisku. Ten objem turnajov, ktoré týto TOP regovia odohrajú, je u mnohých rekreačných hráčov nepredstaviteľný.

Tiež sa mi stáva veľa krát, že vypadnem za večer na MTT-čkach 10 krát s TOP handou proti hlúposti, alebo že počas týžňa nevytočím v all-ine ani jeden flip, ale vždy keď si zbylancujem session, prídem na to, že som to mohlo zahrať inak a možno by som sa vyhol sucku, alebo prehral oveľa menej chipov. Suckouty k pokru jednoducho patria. :x

1.jpg
1.jpg (34.8 ) Zobrazená 2740 krát
Obrázok používateľa
AlfaZz
 
Príspevky: 702
Založený: Aug 2011
Poďakoval/li: 200 krát/51 krát
Karma: 7

Re: Sk/Cz online grinderi opäť excelovali! Vojta `Vojta_R` Růžič

Odoslaťod online boicot 10 Nov 2014 23:16

[quote="AlfaZz"]Tak českých online regov na tých najvyšich limitoch je o poznanie viac ako Slovákov a dôvod by som hľadal skôr niekde inde ... Slovenská MTT online komunita akosi u nás chýba a nie je príliš ako rásť ...

A ako rástli oni???? Čo pod týmto pojmom myslíš???
online boicot
 
Príspevky: 4
Založený: Okt 2014
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Sk/Cz online grinderi opäť excelovali! Vojta `Vojta_R` Růžič

Odoslaťod AlfaZz 11 Nov 2014 01:11

Pod pojmom rast si predstavujem budovanie si dostatocneho bankrollu na hranie turnajov s najvyssimi buyinmi. Ceska komunita profesionalnych hracov je o poznamie vacsia, ako ta Slovenska, je teda logicke, ze su vidiet viac, ako hraci od nas. Ak zoberies do uvahy, kolko regov z okolitych krajin denne triafa turnaje, mozno zistis, ze ceski hraci zase az tak moc casto nevyhravaju. ;)
Obrázok používateľa
AlfaZz
 
Príspevky: 702
Založený: Aug 2011
Poďakoval/li: 200 krát/51 krát
Karma: 7


Naspäť na PokerStars

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 2 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!