SATAN BTvCO KJo

Priestor na diskusiu o odohraných rukách aj mimo blogu

Re: SATAN BTvCO KJo

Odoslaťod magorko 15 Aug 2014 11:21

tak mali by sme ist na zaklade toho, co je vacsina player poolu na 100ke zoome co hrava 1 stol? vacsinou to byvaju tight passive preflop aj postflop nejaky 19/4 alebo loose ked calluje preflop a tight ked raisuje napr. 40/10, obidva typy budu mat vacsinou velmi silnu ruku preflop ked pojdu 3.5bb, postflop uz si mozeme domysliet ako na tom sme
magorko
 
Príspevky: 677
Založený: Apr 2011
Poďakoval/li: 17 krát/209 krát
Karma: 20

Re: SATAN BTvCO KJo

Odoslaťod speksSVK 19 Jan 2015 13:03

viem, ze starý prispevok, ale ja by som to zas zahral asi takto: predpokaldajme ze callneme preflop, ja by som dal na flope raise/fold, s uvahou, ze zahodi midpairs, a bullshity co ho netrafily a nebude dalej barellovat do nas (pri fish otazne ci zahodi midpairs ...), reprezentujeme draw, Ax a sety, ak callne tak turn bet (trafili sme flush), ak aj turn callne tak ked netrafime river flush asi check behind...kedze pravdepodobne ma on flush alebo mu nevyfoldujeme Ax (je aj moznost ze ma sety samozrejme, ale tie by asi uz reraisol na flope alebo potom raisol bet na turne).
Obrázok používateľa
speksSVK
 
Príspevky: 168
Založený: Jan 2009
Poďakoval/li: 30 krát/5 krát
Karma: 1

Predchádzajúca

Naspäť na Pokrové partie

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!