Online zaujímavosti: Čech Jan `hownorez` na dvoch fináloveých stoloch za $38,835

Diskusia k herni P****Stars

Online zaujímavosti: Čech Jan `hownorez` na dvoch fináloveých stoloch za $38,835

Odoslaťod admin 13 Feb 2015 11:00

Diskusia k článku: Online zaujímavosti: Čech Jan `hownorez` na dvoch fináloveých stoloch za $38,835

Skvelé online výkony Sk/Cz hráčov počas pracovného týždňa pokračovali aj počas štvrtka, keď sa opäť viacero Sk/Cz hráčov dostalo na veľké finálové stoly v herni P****Stars. Zaujímavý hotrun v tomto roku zažíva český hráč "hownorez", ktorý už dokázal vyhrať v roku 2015 parádnych $120,127. Ďalšie online rekordy už nebudú! Čech "Vinkyy" prestal zverejňovať svoje štatistiky ...

Online pracovný týždeň sa v podaní Sk/Cz hráčv niesol najmä v získavaní finálových stolov v turnajoch Hot a Big v herni P****Stars. Denne sme mohli sledovať viacerých Sk/Cz hráčov na popredných priečkach a boli sme svedkami aj mnohých vysokých výhier.

Najlepší výkon týždňa sme zaznamenali len pred pár hodinami, keď sa na finálový stôl nového týždenného garantu v henri P****Stars $1,050 Thursday Thrill (progressive super knochout) dostal známy český hráč Jan "hownorez" Nakládal. Po parádnom výkone si z tohoto turnaja odniesol za 4. miesto výhru $21,450. Súčasťou výhry v tejto variante turnaja je aj bounty odmena, ktorá sa počíta z bounty vyradeného hráča. Český hráč sa dostal k druhej najvyššej odmene v turnaji vôbec, ked si vyraďovaním súperov prišiel na neuveriteľných $13,718. Dohromady si tak z...

Celý článok => Online zaujímavosti: Čech Jan `hownorez` na dvoch fináloveých stoloch za $38,835
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22178
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: Online zaujímavosti: Čech Jan `hownorez` na dvoch fináloveýc

Odoslaťod woracash 14 Feb 2015 14:25

zdravim untersk v piatok 13. som dal 3 final bord 1.miesto hot 0,50 za 435/ 1.miesto hyper 5,10 za 684/ 4.miesto hyper 5,10 za 394. a este som skusil spin &go kedze je ta akcia a vyhral som vytoceny 1500 dollarovy pot pekny vikend prajem
woracash
 
Príspevky: 4
Založený: Feb 2015
Poďakoval/li: 1 krát/2 krát
Karma: 0


Naspäť na PokerStars

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!