Majstrom Slovenska Maroš Hluchý

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Re: Majstrom Slovenska Maroš Hluchý

Odoslaťod Magnus 31 Mar 2015 06:21

TomMolivan napísal:
Magnus napísal:Ze nezalezi na chipoch, som tu najlepsi...
Cista arogancia, ale kazdy to vnimame inac.


A čo ak tam bol najlepší?


To, ze si mysli, ze je najlepsi spomedzi nich, mu nik neberie. nech si to mysli. No povedat, ze stack nerozhoduje, je do neba volajuca blbost a svedci to skor o arogancii ako o kvalite hraca. Mat o par blindov viac a pozadovat od zvysnych hracov po 1500 navyse... :bad:
Ale ako som napisal, kazdy ma na to iny pohlad.
Magnus
 
Príspevky: 559
Založený: Okt 2011
Poďakoval/li: 4 krát/75 krát
Karma: -4

Re: Majstrom Slovenska Maroš Hluchý

Odoslaťod yegon 31 Mar 2015 08:06

poker nie je o spravodlivom rozdeleni penazi - vyjednavanie je tiez skill, ak dokazes ostatnych presvedcit ze si lepsi a zasluzis si viac tak imo klobuk dole aj ak by to ze si lepsi v skutocnosti nebola pravda :)
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: Majstrom Slovenska Maroš Hluchý

Odoslaťod TomMolivan 31 Mar 2015 16:33

Nepýtal som sa, že čo ak si naozaj myslí, že je najlepší, ale čo ak je naozaj najlepší.
Obrázok používateľa
TomMolivan
 
Príspevky: 1503
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 167 krát/245 krát
Karma: 28

Re: Majstrom Slovenska Maroš Hluchý

Odoslaťod Magnus 31 Mar 2015 20:20

yegon napísal:poker nie je o spravodlivom rozdeleni penazi - vyjednavanie je tiez skill, ak dokazes ostatnych presvedcit ze si lepsi a zasluzis si viac tak imo klobuk dole aj ak by to ze si lepsi v skutocnosti nebola pravda :)

Nech zdvihne rukut ten,co by suhlasil s takymto dealom, aky ponukal pan Hluchy...
Magnus
 
Príspevky: 559
Založený: Okt 2011
Poďakoval/li: 4 krát/75 krát
Karma: -4

Re: Majstrom Slovenska Maroš Hluchý

Odoslaťod DevilMayCry 31 Mar 2015 22:30

Magnus napísal:
yegon napísal:poker nie je o spravodlivom rozdeleni penazi - vyjednavanie je tiez skill, ak dokazes ostatnych presvedcit ze si lepsi a zasluzis si viac tak imo klobuk dole aj ak by to ze si lepsi v skutocnosti nebola pravda :)

Nech zdvihne rukut ten,co by suhlasil s takymto dealom, aky ponukal pan Hluchy...


Ja urcite nie, som vo vseobecnosti proti dealom...
Obrázok používateľa
DevilMayCry
 
Príspevky: 2111
Založený: Aug 2007
Poďakoval/li: 59 krát/107 krát
Karma: 10

Re: Majstrom Slovenska Maroš Hluchý

Odoslaťod Komedia 01 Apr 2015 03:38

DevilMayCry napísal:
Magnus napísal:
yegon napísal:poker nie je o spravodlivom rozdeleni penazi - vyjednavanie je tiez skill, ak dokazes ostatnych presvedcit ze si lepsi a zasluzis si viac tak imo klobuk dole aj ak by to ze si lepsi v skutocnosti nebola pravda :)

Nech zdvihne rukut ten,co by suhlasil s takymto dealom, aky ponukal pan Hluchy...


Ja urcite nie, som vo vseobecnosti proti dealom...


otázka je aký limit hrávaš, či si si to vykvaldil, či ti moc záleží na rozdiele pri Deale oproti tomu keby si najbližšie vypadol...ak clovek hraje up to nl50 a myslí to s pokrom vážne ale nemá sefety roll+ nejakú zálohu a pomocou dealu by mohol mať snap (poviem príklad) o 5-6k viac v BR tak je podla mna idiot ze nieco také nezoberie, lebo jeden -EV deal mu longrunovo môže spôsobit solídny +EV imo...Samotrejme v tomto prípade ten deal moc nedával zmysel kedze chalan zobrak o 900e viac ako pri 2 mieste, ale asi mu zálezalo aj na nich
Obrázok používateľa
Komedia
 
Príspevky: 917
Založený: Jún 2008
Poďakoval/li: 47 krát/38 krát
Karma: 24

Re: Majstrom Slovenska Maroš Hluchý

Odoslaťod yegon 01 Apr 2015 06:01

su aj pripady kedy si niekto v 3-4 ludoch vyhadal viac nez prve miesto - tomu patri len a len uznanie imo, nechapem ako moze za take nieco byt niekto kritizovany
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: Majstrom Slovenska Maroš Hluchý

Odoslaťod DevilMayCry 01 Apr 2015 07:48

yegon napísal:su aj pripady kedy si niekto v 3-4 ludoch vyhadal viac nez prve miesto - tomu patri len a len uznanie imo, nechapem ako moze za take nieco byt niekto kritizovany

Nezda sa mi ze by tu niekto niekoho kritizoval za to ze si "vyhadal" dobry deal. Normalna diskusia o tom ci ten deal bol dobry alebo nebol. No a vysledok je taky ze pre niekoho bol a pre ineho zase nie ;)

Komedia napísal:
otázka je aký limit hrávaš, či si si to vykvaldil, či ti moc záleží na rozdiele pri Deale oproti tomu keby si najbližšie vypadol...ak clovek hraje up to nl50 a myslí to s pokrom vážne ale nemá sefety roll+ nejakú zálohu a pomocou dealu by mohol mať snap (poviem príklad) o 5-6k viac v BR tak je podla mna idiot ze nieco také nezoberie, lebo jeden -EV deal mu longrunovo môže spôsobit solídny +EV imo...Samotrejme v tomto prípade ten deal moc nedával zmysel kedze chalan zobrak o 900e viac ako pri 2 mieste, ale asi mu zálezalo aj na nich

to mas samozrejme pravdu. Na nejakom finla table kde sa rozdavaju na slovenske pomery life changing money by som urcite pristupil na deal :)
Obrázok používateľa
DevilMayCry
 
Príspevky: 2111
Založený: Aug 2007
Poďakoval/li: 59 krát/107 krát
Karma: 10

Predchádzajúca

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 27 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!