AA vs FD (live)

Priestor na diskusiu o odohraných rukách aj mimo blogu

AA vs FD (live)

Odoslaťod weasley7 11 Máj 2015 11:13

Zdravím, toto je môj prvý príspevok tak dúfam že bude napísaný zrozumiteľne aj napriek nepresnym informáciám
(live turnaj, presne čísla si nepamätám)

40€, 12 000€ GTD Final day, 40/56 hráčov
blindy 1000/2000 ante 200

Hero : 180k
UTG : 120k
Typek z UTG call 2000, ja som si na UTG+1 našiel A :heart: A :diamond: raise asi 8500. BTN call, SB BB fold, UTG call.

Flop: 4 :club: 9 :heart: 6 :heart:
UTG check, Hero bet 16000, BTN call , UTG call.
Uvidel som možnú Flush draw inak bezpečný flop si myslím. Po dvoch calloch som sa trošku zľakol ze ti tupci si tu flush draw fakt budú platiť a zas prehrám s raketami.

Turn: 8 :club:
UTG check, Hero bet 27000, BTN fold , UTG call.
Boli tam preistotu už dve flush draw a nepáčilo sa mi ako mi to z UTG check-calloval. Mohol mať A9 a overpair mi neveril alebo 10-J / QJ / Q-10 (gutshot + flush draw) no oveľa radšej by som bol keby ma raisol aby som mu to pushol.

River: 3 :heart:
UTG AI asi 80k a mne zostávalo za čiarou nejak cez 130k.
Takže ja na ruke A :heart: A :diamond: a board 4 :club: 9 :heart: 6 :heart: 8 :club: 3 :heart: sa mi vôbec nepáčil a taktiež mi neislo do hlavy čo insie by tam platil OOP a riskoval svoj stack mimo ITM pri blindoch 1k/2k !!??! :x :o :w4444x: Ak by som sa rozhodol pre call a ukázal by mi niečo ako Q :heart: J :heart: zostalo by mi niečo okolo 50k z pôvodných 180k a mohol by som si hlavu trieskat :wall: len preto že neviem zahodiť overpair.

Čo by ste spravili ? ;) (viem aj čo mal a ako to dopadlo vám poviem po vasich príspevkoch) :fish:
weasley7
 
Príspevky: 2
Založený: Feb 2015
Poďakoval/li: 0 krát/1 krát
Karma: 0

Re: AA vs FD (live)

Odoslaťod Brejcinho 11 Máj 2015 11:46

Toho flush draw by som sa az tak zasadne nebal, lebo mas A :heart: ale tak live MTT sa hraju dost loose, takze je mozne, ze budu callovat aj s nizsimi flush draws plus su tam aj nejake straight draws...

Ak pocitam spravne, tak v pote na turne bolo okolo 73k a UTG by mal mat okolo 90k asi a ak vies, ze je to ovca, co rada calluje draws, kde tu moze mat aj par plus draw, tak by som dal all in...

Ale tak ja niesom MTT hrac, takze by sa to mozno dalo spravit aj inac..
Obrázok používateľa
Brejcinho
 
Príspevky: 704
Založený: Jún 2013
Poďakoval/li: 66 krát/41 krát
Karma: 5

Re: AA vs FD (live)

Odoslaťod Magnus 11 Máj 2015 12:33

Live sa hra vacsinou uplne mimo matematiky, tam v drvivej vacsine nikto nepocita percenta. Utg linia call&r/call- call-call-push je pochybna. So strednou FD by na trafenom rivri iba check/calloval si myslim. Mozes vylucit top range aj kombinacie, ktorych sa bojis na turne TJ, TQ, QJ. Vidim to takto:
dva pary: 30%
low set: 20%
total air,bluff: 40%
flush,resp.straight:10%
..........
Tazky call za mna
Magnus
 
Príspevky: 559
Založený: Okt 2011
Poďakoval/li: 4 krát/75 krát
Karma: -4

Re: AA vs FD (live)

Odoslaťod haman 11 Máj 2015 14:11

napis nieco o superovi, ako sa ti javil, ako hral ine ruky, co ukazoval v showdowne.
ja som skor za fold.
haman
 
Príspevky: 2068
Založený: Apr 2010
Poďakoval/li: 853 krát/189 krát
Karma: 25

Re: AA vs FD (live)

Odoslaťod weasley7 11 Máj 2015 16:01

Ďakujem za vaše názory a celkovo si myslím že táto situácia je dosť diskutabilná, človek musí sedieť za stolom a ide aj o ten pocit z tej handy a kazdy by to zahral inak. A ako to dopadlo?

Po dlhom rozmyslani jeden z hráčov zakričal "time", a floor mi odpocitaval poslednú minútu. Otočil som sa na toho hráča a pýtam sa ho: "Keď zahodim ukážeš mi?" a on "Jasne nemám problém". Vyzeral úplne sebaisto jak na tutovku fakt som myslel ze ten flush ma bolo to evidentné čo ine by check/calloval a na rivri pushoval. Tak som tie esá hodil do mucku v pomyslení ze "Hero fold" a on face-up KJ off......

:wall: :wall: :wall: :wall: :wall: :wall: :wall: :wall: :O: :O: :O:

Absolútny bluff !! Skoro ma jeblo, postavil som sa a v tilte som si musel zapáliť a ukludnit sa a pre istotu som im ani nepovedal čo som zahodil (aj keď ma asi traja tipovali na overpair) nech nemusím počúvať ich vymudrele reči ako som mohol zahodiť AA bla bla...
Smutne co ?? :x :fish: :fish: :evil: :wall: :wall: :oops: :oops:

Za tento príspevok od weasley7 poďakovali :
haman
weasley7
 
Príspevky: 2
Založený: Feb 2015
Poďakoval/li: 0 krát/1 krát
Karma: 0


Naspäť na Pokrové partie

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!