Live report: Golden Vegas 50 s garanciou €10,000 finálový deň

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Re: Live report: Golden Vegas 50 s garanciou €10,000 finálový de

Odoslaťod TomMolivan 14 Máj 2015 17:18

No ale mňa fakt zaujíma, kam sa podelo €1,000 z garamtovaného prize poolu.
Obrázok používateľa
TomMolivan
 
Príspevky: 1503
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 167 krát/245 krát
Karma: 28

Re: Live report: Golden Vegas 50 s garanciou €10,000 finálový de

Odoslaťod krokodil 15 Máj 2015 18:38

Ja len nerozumiem tomu ako sa ludia stale dokazu divit tymto veciam ... Kam zmizlo 1k ? :D a podobne otazky ...
No floor si to rozdelil asi s dealermi co robili ten event, nefunguje to tak ??
Ci to si delia floori s managermi ??
(posledne 2 riadky bola ironia pre tych menej domyslavych :dzejkej: )
Kks tema co sa riesi 100 rokov a na ktoru sa spytaju 5 ludia zo 4och ci uz na nete alebo nazivo ...
Toto su ti poker pro ... chcelo by to asi infoletak A4 pre kazdeho pro pred turnajom ;)) - chlapci z klubov zamyslite sa nad tym ;))
Inak podla mna by z toho eventu mohlo ist dole kludne 12% alebo 15% namiesto 10 % a to by sa este len ludia pytali preco ...

Ja len nerozumiem tomu preco sa tu kazdy stale obuva do GV ...
ja neviem ja mam taky pocit ze ked BI do turnaja je napr 50, resp 60 E a gtd 10k, 15k tak asi bude fee included v BI a ked mam turnaj 250+25 a gtd 30k, 50k, 100k tak asi fee bude to za tym pluskom :what: ...
je haluz ze niekto sa teraz navaza do GV lebo bol GTD 10k a vyplatili 9k co je podla mna stale fit lebo 10% je normalne fee ...
co takto ccc special kde bol gtd 10k a vyplatene 8780 ? alebo ccc deepstack kde sa vyzbieralo 26,4k a vyplatene bolo 23.232 ...
no offence ale ked sa to spyta niekto kto hra mesiac ok, aj ked hra pol roka ok ... ale ... no skoda slov ... :spax:
Vas KuKu :fish:
krokodil
 
Príspevky: 23
Založený: Mar 2010
Poďakoval/li: 2 krát/4 krát
Karma: -12

Re: Live report: Golden Vegas 50 s garanciou €10,000 finálový de

Odoslaťod TomMolivan 15 Máj 2015 23:57

Ved nech si klub vezme 10, 12, 15 či kľudne 20 percent a nech je aj fee obsiahnuté v buy-ine. Pokiaľ o tom klub bude jasne informovať, tak je to v úplnom poriadku. Môže to byť terrible business, ak by si herňa zmyslela, že prize z poolu vezme 30%, ale rozhodne by sa nejednalo o nič shady.

Čo ale shady jednoznačne je, je tvrdiť, že bude vyplatených 10k€ a vyplatiť deväť.

A teda čo sa týka tebou uvedených príkladov, CCC Deepstack = kosher, CCC Master = NOT kosher.
Obrázok používateľa
TomMolivan
 
Príspevky: 1503
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 167 krát/245 krát
Karma: 28

Re: Live report: Golden Vegas 50 s garanciou €10,000 finálový de

Odoslaťod Komedia 16 Máj 2015 14:20

Keď:
herňa A v piatok urobí BI 25+3€ fee a čistú GARANCIU tzv. prizepool 2500€

&

herňa B v piatok urobí BI 28€ a (špinavú) GARANCIU tzv. moneypool 3000€ (kde si nakoniec strhne 500€ fee) a oba kluby majú teda rovnakú garanciu ale opticky klub B ma tú garanciu vyššiu, kam pojdu ludia? predsa do herňe B. Predsa nebude herňa A sama seba znevýhodnovať, tak robia všetci moneypool. Ibaže by sa dohodli herňe medzi sebou a proste začali robiť BI+fee.
Obrázok používateľa
Komedia
 
Príspevky: 917
Založený: Jún 2008
Poďakoval/li: 47 krát/38 krát
Karma: 24

Re: Live report: Golden Vegas 50 s garanciou €10,000 finálový de

Odoslaťod krokodil 16 Máj 2015 21:34

to Komedia
ano samozrejme akurat ze typ herne A na SVK neexistuje ... tym padom su vsetci typ B a prirodzena inteligencia (minimalne mne) hovori ze pokial mam BI uvedeny ako x+y tak x ide do PP pricom aj z toho je mozne strhnut nejake % pre dealerov a y je fee... pricom pokial herna organizuje akukolvek akciu serioveho charakteru tak je na nej ci si nejake % stiahne z fee alebo z PP pricom nevidel som zeby CCC alebo GV neinformovalo o danych podmienkach vopred ... alebo mas BI v tvare x kde je y GTD ... s tym ze OBE slovenske top herne si tym padom FEE ztahuju z BI a tym padom aj GTD ...

to TM
bratranec neviem kde zijes ty a kde hravas ale v BA si obe herne stahuju 10% z PP ako FEE ci CCC alebo GV od zaciatku tak nechapem co ti tu dojde netransparentne a pri com sa tu vobec pozastavujes ? Neviem o tom ze by si ktorakolvek z herni dovolila kedykolvek stiahnut viac... ak vies kludne sa podel ;)) nevylucujem ze mas osobny pocit ze si niekto niekedy stiahol viac, ale bude to sposobene tym ze nieco islo do mesacnej ligy alebo do freerollu danej serie.... co si tiez myslim ze nieje uplne nefer ... hlavne si myslim ze rozpravat sa o tom ze si niekto stiahol 10% ako FEE A AKO LEN TO MOHOL ? je tak detinske ze bud hras poker den (opytaj sa niekoho kto hra dlhsie) alebo retardacne ... sam sa rozhodni kam patris ;))
krokodil
 
Príspevky: 23
Založený: Mar 2010
Poďakoval/li: 2 krát/4 krát
Karma: -12

Re: Live report: Golden Vegas 50 s garanciou €10,000 finálový de

Odoslaťod TomMolivan 16 Máj 2015 23:21

Veď nech si klub vezme 10, 12, 15 či kľudne 20 percent a nech je aj fee obsiahnuté v buy-ine. Pokiaľ o tom klub bude jasne informovať, tak je to v úplnom poriadku. Môže to byť terrible business, ak by si herňa zmyslela, že prize z poolu vezme 30%, ale rozhodne by sa nejednalo o nič shady.

Čo ale shady jednoznačne je, je tvrdiť, že bude vyplatených 10k€ a vyplatiť deväť.
Obrázok používateľa
TomMolivan
 
Príspevky: 1503
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 167 krát/245 krát
Karma: 28

Re: Live report: Golden Vegas 50 s garanciou €10,000 finálový de

Odoslaťod krokodil 16 Máj 2015 23:48

ok som rad ze si dal takto vsetkym najavo co si si vybral :spax:
krokodil
 
Príspevky: 23
Založený: Mar 2010
Poďakoval/li: 2 krát/4 krát
Karma: -12

Predchádzajúca

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!